iPhone SE 2 by mohol ponúknuť väčší displej

Špekulácie o zatiaľ nepotvrdenom iPhone SE 2 zľudoveli natoľko, že je mobil očakávaný aj napriek tomu, že od Applu o ňom nepadlo jediné oficiálne slovo. Všetko je teda zatiaľ len vo fáze špekulácií, ktoré sa môžu, ale aj nemusia potvrdiť.

Všeobecný konsenzus je ale taký, že iPhone SE 2 by mal byť predstavený tento rok a mal by si zachovať koncept malého mobilu s vysokým výkonom a skutočne peknou cenou. Druhá generácia si však prejde vizuálnou premenou. A nie, nebude vyzerať ako iPhone X.

Podľa informácií serveru QQ.com by si mal telefón zachovať súčasný dizajn, ale bude mať väčší 4.2″ displej a výkonnejší hardvér. Presnejšie by malo ísť o čip Apple A10 Fusion v kombinácii s 2GB RAM a úložiskom o veľkosti 32 alebo 128GB. Aktualizovaný smartfón by sme mali vidieť už na WWDC 2018.

To je však diskutabilné, pretože Apple predstavil iPhone na WWDC naposledy v roku 2010 a išlo o iPhone 4. Odvtedy boli telefóny uvádzané vždy na jeseň/podzim, s výnimkou SE – ten bol predstavený v marci/březnu. Minulý rok sme sa však na WWDC dočkali viacerých hardvérových noviniek. Predstavený bol HomePod, ako aj nové iPady.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.