Upravená Apple Music aplikácia sa letmo objavila na Apple TV

Apple Music čaká budúci mesiac nemalý redizajn a jeho súčasťou bude aj upravená organizácia jednotlivých kategórií. Práve tie sa na malú chvíľu blysli v aplikácií na tvOS.

Čitateľ serveru 9to5Mac si zmenu všimol priamo na svojej Apple TV – tab New/Nové sa letmo zmenil na BrowseMy Music/Moja hudba zas na Library. Taktiež bol odstránený tab s playlistami. Zmeny trvali len krátko, no sú v presnom súlade s predošlými správami, podľa ktorých by súčasťou Apple Music 2.0 mali byť aj lepšie organizované kategórie.

Zdroj: 9to5Mac
Upravené zobrazenie kategórií. Zdroj: 9to5Mac

V súvislosti s príchodom iOS 10 sa hovorí aj o odstránení sociálnej siete Connect z ponuky, avšak na Apple TV táto funkcia nikdy nemala vlastné tlačidlo. Novú Apple Music s čiernobielym dizajnom a podporou pre texty piesní by sme mali uvidieť už o mesiac na konferencii WWDC.

Apple Music 2.0 bude mať čiernobiele rozhranie s dôrazom na obaly albumov, pribudnú tiež texty skladieb

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.