problmem s HDD 2

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware problmem s HDD 2

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #478818
    MatrixXx
    Účastník (Participant)

    Caute,

    vcera som zacal mat problemy s HDD ktory som umiestil namiesto optickej mechaniky na mojom MBP 13″ mid 2012. Doteraz vsetko fungovalo ako ma ale vcera mi ho zrazu nenacitalo. Vsetko som zalohoval a skusil som ho naformatovat ale neuspesne. Nakoniec som ho vybral zapojil ako externy HDD a tak funguje, aj som ho naformatoval ako OS X Extended -Master boot record ale objavil sa novy problem, nedaju sa mi na disk presuvat veci. Nacita mi ho otvorim ho ale ked tam idem presunut hocijaky subor najprv napise ze ho budemm uset autrizovat (meno a heslo) a ked dam heslo vypise mi chybu -50 a nic nepresunie, nech tsa tam znazim dat hocico tak stale hadze to iste. Ma s tym niekto skusenosti?

    Uz som tolko krat otvaral PC ze radsej si pockam kym mi tu niekto nenapise nejaku radu. Mohol by byt problem v tom ze som ho naformatoval ako master boot record? Ci nemusi byt naformatovany na “Mapa particii GUID” alebo “… Apple”.

    Dik za kazdu radu

    #478820
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #478825
    MatrixXx
    Účastník (Participant)

    vidi ho a ukazuje vsetko info, ale nejde ho naformatovat ked ho mam napojeny miesto tej mechaniky, skusal som ci nieje kablik zly ale ked som dal CDromku naspat tak ta funguje, tu je screen

    #478894
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #478901
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    Case máš odkiaľ? Môže byt problém aj v ňom. Ak si z ba môžeme to vyskúšať s iným diskom pripadne s iným case-om.
    Ale ak máš doma iný disk skús ho tam hodiť a uvidis.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.