I: Batoh na Macbook

Domov Diskusné Fóra Ostatné I: Batoh na Macbook

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #104390
    rackom
    Účastník (Participant)

    Caute, potrebujem poradit, hladam maly ale pritom priestranny batoh na notebook. Chcem to pouzivat do prace, cize by nemusel byt velmi farebny. Chcem tam praveidelne nosit:
    – Macbook Pro Retina 13″
    – nabijacka
    – 0,5l flasa + maly snack
    – kindle, zapisnik, penazenka, mys, kluce, drobnosti

    Max rozmery 40x30x15cm (+/-), hlavne nech nie je hrubsia ako 18-19cm. Nasiel som toto ale neviem ako je clenena vovnutri a ci sa mi tam vsetko zmesti:
    http://www.alza.sk/wenger-the-nanobyte-13-cerny-d569286.htm
    Nemate ju niekto, pripadne neviete kde v obchode by som si ju mohol pozriet? Pripadne nieco ine do max 100eur. Dik.

    #402113
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Fuu tak to teda neviem, ja si myslim ze najlepsie by bolo kebyze sa vyberes do obchodov a presne si vyskusas co ti najlepsie pasuje. Takto to kukat cez internet si myslim ze moze byt riziko.

    #402116
    joer
    Účastník (Participant)
    #402122
    rackom
    Účastník (Participant)

    @Gren093 Hej rozmyslal som no v okoli nemam nijaky kde by mali vacsi vyber (Zvolen). Mozem skusit v Prahe ked budem, no nerad chodim po obchodoch :D


    @joer
    neviem, nepaci sa mi ten tvar a to ze to ma iba jedno oddelenie na veci. To uz skor potom nejaky case logic 13-14″ aj ked ten je uz dost siroky na moj vkus.

    #402123
    martinjuran
    Účastník (Participant)

    Case logic je dobrá voľba z hľadiska kvality.

    #402128
    rackom
    Účastník (Participant)

    Hej ved aj maju dobre hodnotenia. Len ma trosku odradza ze budu asi hrubsie. Musim si ich niekde pozriet nazivo, som totiz zvyknuty na to ze mam tvarovany vonkajsi obal tasky (neviem ako sa to vola) – pevny ale nie plastovy.

    #402825
    rackom
    Účastník (Participant)

    Ok, tak som si objednal batoh Ogio Newt 13 z nemeckeho Amazonu (70+9eur posta). Mam ho uz doma a som nadmieru spokojny. Kazdy kto mate otazky, kludne sa pytajte, na nete vela info o tomto batohu nie je.

    Vseobecne je to super batoh, vyzera byt kvalitny, dobre cleneny, pomerne uzky, no pre moje pouzitie dostatocne priestranny (mala flaska s vodou, desiata do roboty, notebook, nabijacka, poznamkovy blok, kindle, drobnosti).

    http://ogio.com/outlet/newt-13-2

    #402828
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    mal si si kupit timbuk2 nic lepsie nepoznam :)

    #402832
    podsmrek
    Účastník (Participant)

    crumpler little stevie – zatiaľ naj čo som mal 13″ macbook a zrkadlovka (alebo obed v doze + flaša)

    #402869
    rackom
    Účastník (Participant)

    @mirosvk aky z tych batohov mas na mysli?


    @podsmrek
    : 21cm hlbka je strasne vela pre mna … mal som batoh co mal 18 a bolo to vela … ten co som si kupil ma 14cm

    #402870
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    ja som miso, nie miro :) na mysli som mal taky, ktory ti vyhovuje, variant je tam viac nez dost, a mozes si aj sam poskladat aky chces, a vyhladat podla laptopu

    #402878
    rackom
    Účastník (Participant)

    sorry zle som si precital :D tusim som na ne narazil ked som si hladal batoh ale bud ma nezaujali alebo som ich nepozeral dostatocne podrobne :)

    #402886
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    jasne, oni sa orientuju skor na messenger bags, aj ked maju aj ruksaky. Mam jeden asi z r. 2005 a je nesmrtelny, vobec nic mu neni, vnutri asi 1000 priehradiek a proste je to ruksak typu jansport, eastpak a podobne legendy :D Myslim ze aj ten co si si vybral bude v pohode

    #402889
    iTuxx
    Moderátor

    ja mam na kazdom ruksaku problem so zipsami. Ale vlastne, ked tak rozmyslam, ja mam problem so zipsami vsade, takze to je chyba vo mne :-D proste ich asi neviem pouzivat. Na 4-5 veciach sa mi v blizkej minulosti pokazili zipsy. Medzi nimi aj na batohu Crumpler, o ktorom som si myslel ze bude vynimka, kedze stal cca 120€. Ale zial… Problem je vzdy rovnaky: zipsujem, zipsujem a odrazu zistujem ze som nic nezazipsoval.

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.