Dostupnost iphone 6 orange

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Dostupnost iphone 6 orange

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103023
    wonderman
    Účastník (Participant)

    Zdravim objednal som si v predajni orange avion ba iphone 6 cca 9.11.2014 kde
    Mi povedali ze 15.11 maju prijst .. Ma mi dojst smska a je 30.11 a stale nic .. Vcera mi kamarat hovoril ze mu dosiel piatok z telekomu a ja som zostal ticho lebo ja stale nic a chcel by som sa spytat ci neviete o niakom inom datume alebo ci nemate niake ine informacie ..

    #396767
    JFK.
    Účastník (Participant)

    možno nejaké prídu pred vianocami, ale ja tipujem že až po novom roku…

    #396776
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    wonderman: viem ze je uz asi po funuse ale ak by som mohol do buducna poradit, objednavajte si tieto nedostatkove mobily v mensich predajniach. Ja som si minuly rok objednal iP5S a dva dni po oficialnom zaciatku predaja som ho mal. Objednaval som v orange predajni v OC Central. mala pobocka kde nechodi tolko ludi cize aj objednavok bude menej a skor na Vas pride rada.

    #396790
    Back
    Účastník (Participant)

    V Orange vraj mali 10 000 ks, tie sa vraj predali hneď až na pár 16 gb a ďalšie vraj budú 20 dec. Tiež mám objednanu 6 128gb a čakám a čakám a čakám

    #397392
    JimmySK
    Účastník (Participant)

    No ja čakám na Iphone 5S silver už od 14. novembra. Tak dúfam, že do vianoc príde nejaká dodávka mobilov, lebo Orange už slušne urgujem aby sa trocha posnažili, lebo pracovníčka hovorila o dňoch a nie o týždňoch a mesiac. Čakám na svoj prvý Iphone.

    #397938
    buden
    Účastník (Participant)

    objednaval som iphone 6 64gb gray space v polke novembra a dnes dorazil…
    uz by mali zacat chodit do predajni, vacsinou to zacne ked na apple.com je moznost kupi telefonu bez cakacej doby.(sedi to tak uz 5 okov co to sledujem a kupujem iphone)
    a k tomu bol zakazany predaj apple produktov v rusku kvoli padu rubla, takze vsetky ich telefony co mali posielat tam idu pravdepodobne do eu..
    aj ked mam info z orangeu ze najblizsi termin dovozu telefonov bude 7 januara, myslim ze pridu skor, aspon pre ludi co ich mali uz objednane..
    vsetko co viem a myslim si :) pekny dden

    #397945
    mork4
    Účastník (Participant)

    A prišiel ti rovno domov či na predajnu dorazil ? Tiež som objednaval 20. Novembra 64gb Strieborny ale stale nic :/

    #397959
    buden
    Účastník (Participant)

    poslali mi ho na adresu kuriérom, a práve som pozeral na stránke orangeu ze je jeden dostupný v avione.. Pred pár minútami

    #397964
    mork4
    Účastník (Participant)

    jj tiež to kukam, no nevidim do politky orange, ktore predajne maju prednost a tak, ale myslim ze ta v Liptovskom Mikulasi to urcite nebude :D

    #397979
    JimmySK
    Účastník (Participant)

    No som fakt zvedavý či Orange dodá telefóny do Vianoc. Lebo ako neviem si predstaviť kopec ľudí čo čakajú na mobily od októbra. Najlepšie je na tom, že pracovníčky v predajniach hovorili o pár týždňoch čakania na mobil. Čisté zavádzanie klienta!

    #397980
    JFK.
    Účastník (Participant)

    minulý rok nedodal, nemusí ani tento…

    #397984
    dfx
    Účastník (Participant)

    Apple ma v riti, Orange ma v riti, …

    #398031
    djthunder
    Účastník (Participant)

    Ja som mal predobjednany od 25.10. a stale nic,naposledy ked som volal na infolinku, povedali, ze uz s urcitostou vedia povedat, ze budu az po novom roku. Vykaslal som sa na nich a kupil si radsej v app store, aj tak clovek musi mat vysoky pausal, aby ho mal za “slusnu cenu” a pritom im ho aj tak preplati

    #398033
    JFK.
    Účastník (Participant)

    v App Store určite nie kámo!

    #398053
    Vratko1110
    Účastník (Participant)

    Orange ich dostal, no ak ste “nikto,” čo by ste chceli? :-D Rovnako to bolo s 5skami a všetkými predchádzajúcimi…. Tých pár, čo Apple pošle sa v Orangei stratí. A potom si sem každoročne prídete vyliať dušičku… Krásne Vianoce :-)

    #398060
    djthunder
    Účastník (Participant)

    Myslel som apple store, cize “kamenny” obchod :-)

    #398066
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tak to už znie lepšie, lebo App Store kamenný nie je! :)

    #398097
    mork4
    Účastník (Participant)

    Dnes mi volai z Orange, že im prišiel na predajnu iphone 6 64gb space gray a silver, že sa mam zastaviť, tak som happy :)

    #398099
    peto01
    Účastník (Participant)

    ja ho uz mam tiez doma

    #398100
    mork4
    Účastník (Participant)

    kedy si objednaval?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.