yosemite prihlasenie

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software yosemite prihlasenie

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #102450
    badobado
    Účastník (Participant)

    Zdravim po prechode na yosemite sa mi pravidelne stava taka zvlaštna vec. Ked sa idem prihlasit tak namiesto pozadia mam niečo taketo https://www.dropbox.com/s/aqky3bwhlcneden/2014-10-20%2000.16.41.jpg?dl=0 .. aj ked mam pripojeny externy monitor aj ked nemam pripojeny externy monitor. Občas je cela obrazovka taka. Kurzor je normalny tak isto aj pole kam pišem heslo aj fotka a podobne. včom je problem? Cca kazde 6te zapnutie. Jedná sa o macbook pro early 2011 i7

    #394616
    badobado
    Účastník (Participant)

    Nikto nevie? Este pre uplnost mam vypnutu priehladnost. Ako vobec zmenim pozadie pri prihlaseni? Lebo ja mam na pozadi plochy iba modru farbu nič ine ziaden obrazok tak nechapem čo mi tam dava za rozostreny obrazok

    #394632
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Rozostreny obrazok pri prihlasovani je standard v Yosemite. Nezalezi, ake pozadie plochy mas nastavene.
    Ale tam ta polovica plochy, to veru neviem. Ak by si mal Maverick, alebo starsi OSX, typoval by som hardverovu chybu, mozno nieco s grafikou. No ak je to v Yosemite, mozno to bude len bug, ktory po aktualizacii (na ktoru kopa ludi netrpezlivo caka) bude odstraneny. Treba pockat :)

    #394637
    badobado
    Účastník (Participant)

    Ono občas mi hodi na prihlasovaciu obrazovku klasicke zelene pozadie ake mam na ploche. Potom zas mi tam hodi rozostreny obrazok a nejak tak nahodne mi to dava… A aj ja som myslel ze je to hw chyba ale kedze kurzor vyzera normalne tak isto aj fotka tak to skor vyzera jak nejaky bug pozadia.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.