Potrebujem súrne pomoc

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Potrebujem súrne pomoc

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101740
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    Zdravím chcel som preinstalovať macbook a podarilo sa mi tak akurat vymazať cely disk teraz po zapnutí mi naskočí značka ako zákaz statia myslím ze som vymazal cely operačný systém co stym ma spraviť ? Ide o macbook air 2013 mal som tam osx yosemite

    #390852
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    tak si tam nainstaluj system, pri starte (pred zvukovym prejavom) drz Option/ALT (klavesa s takym napisom, nie ze stlacis prstami tie klavesy kazdy zvlast), pripoj sa na WiFi a dalej postupuj podla toho, co potrebujes…

    #390854
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    Uz som sa tam dostal ale nech zvolim akú kolvek wifi nepýta ma ani heslo a hned mi vihodi ze nepodarilo sa pripojiť skúste sa presunúť bližšie k roteru pri tom ho mam hned pri sebe … Skúšal som aj zdieľanie internetu cez iphone no sieť ani nenašlo

    #390856
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    tak u6 sa mi podarilo pripojit na wifi potom som zvolil moznost preinstalovat osx yacne overovat sposobilost macu a potom mi napise ze doslo k chybe spustite aplikaciu este raz

    #390877
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    Vyriesene

    #390879
    ????
    Účastník (Participant)

    ako?

    #390883
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    Vypol som mac po vypnuti som stlacil shift + cmd+ alt+ power potom som mac zapol kde mi blikala zložka z otaznikom. Potom som ho restartol a pri tom som stlačil cmd+r a naskočila mi zemeguľa a začalo niečo stahovat potom som zvolil už normalne možnosť preinstalovat os x kde ma ale ako už pred tym nehodilo do instalacie osx yosemite ale do osx maverick ktorý šiel už bez problemu stiahnuť.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.