Udrzba baterie

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Udrzba baterie

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68337
    Baron
    Účastník (Participant)

    Zdravim, stala sa mi taka vec…zo dna na den mi zrazu pri odpojeni adaptera a asi po pol hodine surfovania po internete som zbadal v dasborde mi istat ukazuje 74% health co som predtym mal okolo 96-100%….a ako nahle som klikol na ikonku baterie v bare hore v liste ….vypisalo mi ze vykonajte udrzbu baterie…..co som dost prekvapeny kedze sa o bateriu snazim starat dobre….kedze som doteras mal 96%-100% a 124 cyklov….po par minutach to zmyzlo a health mi vyskocil na 87…co je aj tak cudne…..je pravda ze us asi tyzden alebo dva sa mi dost hybal health co som vtedy nemal napr zo dna na den som nemal 100% ale 93…..potom zrazu 96 ….dost mi to behalo….tak sa vas chcem spytat v com moze byt problem…co by som mal urobit?….dakujem:)

    #201032
    ygy
    Účastník (Participant)

    kašli na to :) istat večne ukayoval a bude ukayovať hovadiny ..

    #201034
    Baron
    Účastník (Participant)

    jj to viem….len ma serie to ze preco mi v bare ukazalo ze vykonajte udrzbu baterie a tam taky vytrazny trojuholnik….tak to ma najviac sere…ze preco mi to ukazalo

    #201035
    Anonymný
    Neaktívny

    mne robilo to iste, smc reset to napravil

    #201037
    Baron
    Účastník (Participant)

    ako urobim smc reset?….sory mozno debilna otazka ale zabudol som:P

    #201039
    Anonymný
    Neaktívny
    #201115
    Baron
    Účastník (Participant)

    dakujem pomohlo mi to:)…us mi po restarte smc aj pram ukazuje nie 86% ale 97 a celkovo mi to vyladilo stroj naspat:)….lebo som mal pocit ze bol rozladeny ale us sa mi zda ze je nastaveny ako ma byt:)

    #201117
    ygy
    Účastník (Participant)

    zaujímavé. ja som mal včera 94% health a cez noc som reštartoval baterku a teraz mi ukazuje health 74%.. a ukazuje mi to service battery s výkričníkom takže skúsim ten reštart smc aj ja :P

    #201120
    Baron
    Účastník (Participant)

    skus pomoze….mne presne to iste robilo co aj tebe teras…tiez ten vykricnik a 74% health….jednoznacne skus smc aj pram….pomoze urcite:)….teras us mam peknych 97% a celkovo je stroj o dost rychlejsi….aj napr co som postrehol je to ze pred tymito restartami som mal ramku free 2.23gb a teras 2.64…takze pomohlo a velmi:)…samozrejme ze mam 4gb ram keby ste sa cudovali nad tymi cisalmi:P

    #201123
    PET
    Účastník (Participant)

    Pomaha aj SMC aj PRAM aj vybitie a nabitie aku. http://letemsvetemapplem.cz/index.php/2010/02/11/formatovani-baterii-snadno-a-rychle/
    Pred tym som tam mal ten vykricnik dlhsiu dobu, po udrzbe len sporadicky
    361 cylkov a 77 % – MBPro 4.1

    #201139
    ygy
    Účastník (Participant)

    takže baterka sa nevrátila na pôvodných 94% ale je aspoň na 84% a našťastie je condition opať normal…

    #201145
    Baron
    Účastník (Participant)

    to sa ti este vrati naspat..ja som mal 100% a mam 97 takze celkom v poho…ale myslim ze to aj tym istat pro bude…nie vzdy ukaze spravnu hodnotu:)

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.