Garmin BaseCamp for Mac software version 2.1.1 Beta

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Garmin BaseCamp for Mac software version 2.1.1 Beta

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #66620
    win2mac
    Účastník (Participant)

    Az teraz som zistil, ze nam, jablkoidnym majitelom Garmin GPS navigacii Garmin pripravil vianocny darcek. Uz mesiac je totiz na svete nova beta verzia programu BaseCamp for Mac a mam z toho taku velku radost, ze sa s vami o nu musim podelit. Totiz uplne najlepsou novinkou v tejto verzii je toto:

    Added ability for BaseCamp to display any Garmin map. Maps do not need to have Digital Elevation Model (DEM) data to be displayed in BaseCamp now.

    Hura! Konecne mozeme pouzivat BaseCamp aj s mapami CityNavigator, nie len s turistickymi off-road mapami!

    Program funguje skvele a rychlost s akou program pracuje je oproti RoadTripu, ktory som prestal kvoli tomu pouzivat uplne fantasticka. RoadTrip mozem teda konecne zmazat, pretoze BaseCamp poskytuje omnoho viac funkcionality a uz sa nemusim utiekat ani k MapSource pre Win, ktory som bol doteraz nuteny pouzivat cez VMWare.

    A aby som nezabudol, tu je link: http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=4731

    Enjoy! :)

    #187912
    bawy
    Moderátor

    Už len aby vidal garmin app. na iphone :) podľa mňa jednoznačne najlepšia navigácia na svete :)

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.