Vymazane SMS po update na IOS 6

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Vymazane SMS po update na IOS 6

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #88590
    palo s.
    Účastník (Participant)

    Zdravim,

    nestretol sa niekto s tymto problemom pri prechode z IOS 5.1 na IOS 6? Pred updatom som si samozrejme spravil backup na iCloud (Itunes s kablom uz nepouzivam dlho). Po update som urobil restore z Icloudu. Vsetko v pohode, ale spravy ziadne, vsetky vymazane. Neviete nahodou, ci sa to vobec da obnovit?

    Dik,

    Palo

    #326638
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Asi ani neda. Jakmile ti neco pri restore ze zalohy nenahraje, tak to v zaloze asi neni. A uz obvykle neni cesta, jak to tam dostat, i kdyby jsi mela nejakou starsi zalohu na HDD. Problem je, ze na to nejsou nastroje, ktere by vedely z libovolne zalohy vybrat jen urcite veci a ty do teleonu nastrkat, coz je problem prave u veci jako sms. Pouceni pro priste, nespolehat se na cloudovou zalohu, protoze tam zcela urcite neni zalohovane vse.

    #326647
    iTuxx
    Moderátor

    Minimalne mozes vyskusat nejaky iPhone backup extractor. Neviem ci dokaze ziskat sms, ale mne sa tak podarilo zachranit zakaznikove kontakty z nefunkcneho iPhonu, ktory pred odchodom do kremikoveho neba este z poslednych sil dokazal spravit zalohu.

    Exit: aha, ty mas zalohu v iCloude. Tak to potom neviem.

    #326650
    mk01
    Účastník (Participant)

    v helpe je to napisane jasne: iCloud zaloha – automaticky zalohovat album fotoaparat, ucty (a ich data), dokumenty a nastavenia.

    cize nie aplikacie – otazka je, ci nastavenia znamena systemove nastavenia, alebo nastavenia vsetkych aplikacii.

    na sms sa akosi zabudlo. sms su v tomto trochu nestastne, ak by to boli iMessages, predpokladam ze sa stanu sucastou dat uctov. ale sms???

    mk

    #326661
    raul
    Moderátor

    ja mam icloud ako doplnok, verim zalohe vtedy, ked ju vidim na svojom hdd :)
    + vzdy si zalohu zazalohujem, aby mi ju nahodou neprepisalo pri novom zalohovani…

    #327057
    palo s.
    Účastník (Participant)

    Chalani, díki za komentáre. Plynie z toho jasné ponaučenie. Netreba sa spoliehať na marketingové kampane, ale držať sa osvedčených záloh do iTunes :)

    #327060
    palo s.
    Účastník (Participant)

    Tu je ten backup extractor, keby niekto potreboval:

    http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=4974

    Palo

    #327069
    palo s.
    Účastník (Participant)

    Tento viewer je úplne super, oveľa lepší ako ten hore, lebo zobrazuje priamo a netreba konvertovať .db súbory. Tiež pohodlne uloží celú históriu sms aj ostatných súborov uložených v iTunes do .txt:

    http://www.imactools.com/iphonebackupviewer/

    Palo

    #500696
    SharonMartin
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.