:-)

  • This topic has 29 odpovedí, 7 hlasov, and was last updated pred 8 years by ????.
Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 30 )
  • Autor
    Príspevky
  • #473757
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #473759
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #473761
    phtorxp
    Účastník (Participant)

    ahoj, nejsi sám.
    snáď najrozsiahlejšia diskusia je tu.

    #473762
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #473763
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Co znamena “zobrazi mobilny web”? Skusam hladat z adress baru ale nemam ziaden problem alebo to neviem nasimulovat.

    Inak momentalne ziadna nova beta nie je v obehu.

    #473764
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #473767
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #473768
    phtorxp
    Účastník (Participant)

    toto video to vystihuje najlepsie: rusky kamarat
    na stopro sa tam cykli nejaky redirect sposobeny externou appkou.
    vsimni si, ze ked sa das z youtube prihlasit, tak ta z google nikdy nevrati spat. detto napr. flickr/yahoo.
    ked budes dlho hladat, najdes aj cislo packetu, ktory niekto vy-XCode-oval a poslal do Apple, uz dostal aj duplicate, ze o tom vedia :-) :-) co uz. ja som skusal aj reset to factory, a nahratie z backupu, akurat, ze uz aj v zalohe mam toto zacyklenie. takze snad to nejakym updateom opatchuju.

    #473769
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #473771
    tisko
    Účastník (Participant)

    Hlasim podobny problem. Ked dam v safari vyhladat stranku pomocou Googlu a nasladne kliknem na hyperlink tak sa nezobrazi ziadna stranka, aj ked na link kliknem opakovane. Pri opakovavanom klikani, alebo dlhsom kliknuti mi dokonca safari zamrzne. Zaujimave je, ze ked v nastaveniach safari prednastavim – Vyhladavat pomocou : Bing tak tento problem sa vyriesi a kliknut na hyperlink ide. Mne sa problem indikuje iba vtedy, ked je nastavene vyhladavanie v safari pomocou Googlu.

    Dalsi problem v suvislosti hyperlinkom je v app MAIL. Ked v app Mail kliknem na hyperlink v mailovej sprave tak cela aplikacia MAIL zamrzne.
    Najhorsie je ze 9.3 mam naistalovanu od utorka a vsetko slapalo ako hodinky. Problem sa prejavil az vcera vecer o 23:00 hod. Rozmyslam nahlas, keby to bol bug 9.3 tak preco sa to neprejavilo hned update? Poznam v mojom okoli par ludi, ktori maju okrem iphonu aj ipad, ale na ipadoch sa im tento problem neprejavil. Takzo povedat co zlyhalo, ked po instalacii mi vsetko fungovalo tak ako malo.

    #473772
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #473773
    tisko
    Účastník (Participant)

    Mne sa problem objavil vcera (23:00) este pred zmenou casu.
    V safari som zatial problem vyriesil tym, ze som nastavil vyhladavanie pomocou Bink. Horsie je ze hyperlink v app Mail nejde rozkliknut a nasledne cela apka zamrzne. A este som zistil, ze neviem kliknut na hyperlink ani v diskusnych forach – safari proste zamrzne.
    Typek co pisal v tejto diskusii vyzera, ze ma pravdu. Ma to hlavu a patu:
    “sa tam cykli nejaky redirect sposobeny externou appkou………..ked budes dlho hladat, najdes aj cislo packetu, ktory niekto vy-XCode-oval a poslal do Apple…..”
    Je to len otazka, ked to postupne dostanu vsetci do svojich mobilov cez appky tretich stran. Preto sa to nepos..lo hned po update, ale az o par dni neskor.

    #473774
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #473775
    phtorxp
    Účastník (Participant)

    ja som si to vsimol vcera tiez okolo 22.00 a kym som sondoval, tak problem za tu hodinku nabral solidne mnozstvo zasiahnutych ludi, 9.2.1 a 9.3. komenty na forach po refreshi naskakovali po desiatkach.
    v uvodnych komentoch sa ‘Apple’ vyjadroval, ze problem je na jeho konci, a ze ho dokazu odstranit bez update; ale teraz uz nic takeho nejde ani vyhladat.
    tak uvidime.

    #473776
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #473780
    tisko
    Účastník (Participant)

    Od 23:00 som urobil niekolko tzv. Force restartov plus som niekolkokrat vymazal historiu vyhladavania a cookies. Problem pretrvaval aj nadalej. Tak som to po hodine vzdal v nadeji, ze sa problem vyriesi sa sam od seba cez noc :-))) nuz ale nestalo sa.

    Tak cistu instalaciu robit ani nemusim, ako tu citam. Zjavne to tiez nepomoze.

    #473781
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #473783
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #473818
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Mne to mrzne casto od 9.2.1 ale len vtedy ked otvaram linky ako “open in background”.

    #473822
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 30 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.