fbpx

iphone 11 vs XS foťák

15. októbra 2019 o 9:51 Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes zane

zane

0
  • 15. októbra 2019 o 9:51

Ahojte,

neviete ako na tom stojí foťák XS vs 11? Chcem prejsť zo svojej 6S na novší model a zaujíma ma primárne foťák, ostatné veci sú mi tak nejak ukradnuté.
Samozrejme 11 Pro by bol fajn, ale to som si povedal, že stojí moc. Neviete či je lepší XS alebo 11?

Dík moc za rady

suley

0
  • 15. októbra 2019 o 12:51

viem porovnat 11 s XR ak ti pomoze. Je to velky rozdiel.

zane

0
  • 15. októbra 2019 o 13:17

viem porovnat 11 s XR ak ti pomoze. Je to velky rozdiel.

suley

Dík aj za ten komment, každopádne Xr som vyradil, keďže cenovo je moc blízko 11-tke :) Ale dík aj tak.
Skôr porovnám XS a 11, keďže sú cenovo blízko

• 15. októbra 2019 o 16:17

Čo som pozeral testy tak zas taký veľký rozdiel tam nieje.. jedine čo by ťa mohlo nejako zaśadne mrzieť je ultra wide optika a do budúcna Deepfusion ktorý celkom značne potláča šum pri nižšej svetelnosti.

zane

0
  • 16. októbra 2019 o 8:11

Čo som pozeral testy tak zas taký veľký rozdiel tam nieje.. jedine čo by ťa mohlo nejako zaśadne mrzieť je ultra wide optika a do budúcna Deepfusion ktorý celkom značne potláča šum pri nižšej svetelnosti.

Peter_H

Takže dá sa povedať, že 11 má lepší foťák ako XS? Ja som práve myslel, či to nebude naopak… lebo predsa XS bol TOP model, zatiaľ čo 11 nahradila Xr. Aj cenovo vychádza 11 lepšie.

• 17. októbra 2019 o 10:44

Tak čo sa týka kvality samotného čipu tak iP XS a XR boli na tom rovnako. Tak isto je na tom aj 11 a 11 PRO.

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri

Vyhľadávanie
Booking.com
Booking.com

Send this to a friend