iphone 11 vs XS foťák

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iphone 11 vs XS foťák

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #541923
    zane
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    neviete ako na tom stojí foťák XS vs 11? Chcem prejsť zo svojej 6S na novší model a zaujíma ma primárne foťák, ostatné veci sú mi tak nejak ukradnuté.
    Samozrejme 11 Pro by bol fajn, ale to som si povedal, že stojí moc. Neviete či je lepší XS alebo 11?

    Dík moc za rady

    #541929
    suley
    Účastník (Participant)

    viem porovnat 11 s XR ak ti pomoze. Je to velky rozdiel.

    #541930
    zane
    Účastník (Participant)

    viem porovnat 11 s XR ak ti pomoze. Je to velky rozdiel.

    suley

    Dík aj za ten komment, každopádne Xr som vyradil, keďže cenovo je moc blízko 11-tke :) Ale dík aj tak.
    Skôr porovnám XS a 11, keďže sú cenovo blízko

    #541932
    Peter_H
    Účastník (Participant)

    Čo som pozeral testy tak zas taký veľký rozdiel tam nieje.. jedine čo by ťa mohlo nejako zaśadne mrzieť je ultra wide optika a do budúcna Deepfusion ktorý celkom značne potláča šum pri nižšej svetelnosti.

    #541947
    zane
    Účastník (Participant)

    Čo som pozeral testy tak zas taký veľký rozdiel tam nieje.. jedine čo by ťa mohlo nejako zaśadne mrzieť je ultra wide optika a do budúcna Deepfusion ktorý celkom značne potláča šum pri nižšej svetelnosti.

    Peter_H

    Takže dá sa povedať, že 11 má lepší foťák ako XS? Ja som práve myslel, či to nebude naopak… lebo predsa XS bol TOP model, zatiaľ čo 11 nahradila Xr. Aj cenovo vychádza 11 lepšie.

    #542022
    Peter_H
    Účastník (Participant)

    Tak čo sa týka kvality samotného čipu tak iP XS a XR boli na tom rovnako. Tak isto je na tom aj 11 a 11 PRO.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.