iOS11 na iphone 6

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #516446
    Limo
    Účastník (Participant)

    Caute, ake mate zatial skusenosti s ios 11 na ip6? Pozorujete nejake zrychlenie/spomalenie, vxhody/nevyhody?

    Vdakaa

    #516447
    Jakub Zmeko
    Účastník (Participant)

    Mne sa zda ze sa mi vybija baterka rycheljsie. Za jednu hodinu pouzivania som minul 10 percent priblizne na ios 10, teraz na ios 11 za hodinu miniem asi 15-20

    #516449
    Pogo
    Účastník (Participant)

    Moja skusenost je strasna. Aplikacie padaju ci uz tretich stran alebo uz mi padlo aj od apple. Uplne na novo nahodený iOS 11 a neupozornuje ma na správy a dokonca ani watch neposielaju tieto notifikácie. Asi som vychytal nieco zle. Lebo co poznám ludí co maju 6 a iOS 11 že super ani neseká ani nic, no mne asi vsetko co sa da :D

    #516450
    Newredo
    Účastník (Participant)

    Mě zase připadá, že se mi telefon zrychlil. Žádné apky mi nepadají a všechno funguje tak jak ma :)

    #516462
    danielvanya
    Účastník (Participant)

    Telefon funguje bez problemov. Applikacie bezia plynule. Ziadny problem.
    Az na vybijanie baterie. IOS 10 vydrzala 2 dni, IOS11 jeden den. A neviem preco…..

    #516468
    Limo
    Účastník (Participant)

    Prave citam, ze apple vydal 11.0.1 s fixami. Skuste potom hodit komentar, ze ci sa nieco zlepsilo. Ja stale vyckavam este na 10.3.3.

    #516469
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Takze 11.0.1 a iPhone 5S
    Nahodene večer okolo 20:00
    Zatiaľ nepociťujem žiadnu zmenu. Ani batéria. Možno sa mi to zdá rýchlejšie, no to môže byť placebo efekt. Každopádne je to použiteľné rovnako ako 10.3.3

    #516576
    Jakub Zmeko
    Účastník (Participant)

    Mne sa po aktualizácii 11.0.1 opravil problém s baterkou teraz je všetko v poriadku

    #516620
    Bee
    Účastník (Participant)

    Vsetko OK. Okrem PoGo. To stale laguje.

    #516765
    Limo
    Účastník (Participant)

    Mame este nejaky update? ;)

    #516766
    Avatar photoRobert Mihálik
    Účastník (Participant)

    Za mňa osobne je to trocha pomalšie ako iOS 10, či už spúšťanie aplikácií alebo plynulosť systémových animácií. Počkal by som možno na nejaky 11.x update.

    #516849
    JohnMcDUCK
    Účastník (Participant)

    iPhone 6
    Zmenu rychlosti som velmi nepostrehol…par krat padli appky 3 strany.
    Po instalacii blblo pustanie hudby…cca 20 sekund trvalo kym sa pustila hudba…to iste pri manualnom prepnuti na dalsiu pesnicku…vyriesilo to restartovanie telefonu…
    Najviac ma ale vytaca to zobrazovanie…respektive nezobrazovanie mojho cisla inym ked im volam.
    Okrem toho nic take

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.