downgrade z ios7 na 6

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software downgrade z ios7 na 6

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #503946
    Trty
    Účastník (Participant)

    ma prosim niekto overeny navod na downgrade ios 7 na 6.1.3 na iphone 4 bez jailbreaku ? tinyumbrella sa mi neda spustit ani po nainštalovani java,program ifaith nevyhlada spravny SHSH blob.

    #503947
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ak si si SHSH toho casu neulozil na server alebo lokalne tak mas smolu. Ifaith ich nenajde asi prave koli tomu ze neboli nikdy ulozene na saurik server.

    #503954
    Trty
    Účastník (Participant)

    no lebo v navode ktory som pozeral bolo ze sa SHSH da stiahnut zo serveru ifaith. ale ked rozkliknem ten list tak je tam vela SHSH blobov ale najnovsi je na 5.1.1 cydia (cize na breaknuty ios)
    je podla teba sanca niekde shsh blob na 6.1.3 ziskat/stiahnut ? lebo skusal som to hladat,ale neda sa povedat ze by toho bol plny internet…
    // a nie,neulozil,iphone som dostal do ruky az po tom ako na nom predosly majitel spravil update… akoze,je to len docasne riesenie kym mam moj iphone na reklamacii,ale potom ho chcem dat matke a s ios 7 je ten telefon fakt pomalý

    #503983
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #504011
    Trty
    Účastník (Participant)

    neviem ci ho tinyumbrella najde alebo nie. ten program mi pada okamzite po spusteni
    podla navodov ktore som videl shsh ide aj vygenerovat (zo 6.1.3,ja mam tu smolu ze mam 7) a aj stiahnut cez program ifaith alebo tinyumbrella. takze jedinečný pre kazdy telefon nieje….

    #504018
    Trty
    Účastník (Participant)

    btw,nebolo by riesenim mojeho problemu najskor iphone breaknut (ios7) a potom tam nahrat cisty iOS 6 ? da sa to vobec ?

    #504027
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    SHSH je pre kazde zariadenie jedinecne, o tom netreba vobec diskutovat.
    Ak neexistuje SHSH pre tvoje zariadenie ci uz ulozene na saurik serveri alebo ulozene v PC tak nema cenu v tejto snahe dalej pokracovat. SHSH daneho zariadenia sa generoval bud jailbreaknutim a otvorenim cydie v iphone alebo programami ako Tinyumbrella/iFaith/Redsn0w a automaticky ukladal na server. Islo to ale iba vtedy pokial Apple podpisoval konkretny FW. Ak nemas SHSH pre svoj iphone tak je konecna a doporucujem sa s tym uz dalej nezaoberat.

    #504041
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #504044
    Trty
    Účastník (Participant)

    ktore aplikacie potrebujem tak tie idu aj na ios 6. prvorada je pre mna rychlost systemu.
    nevies kde sa daju stiahnut tie podpisane IPSW ? za pokus mi to stoji

    #504045
    Trty
    Účastník (Participant)

    a este ta otazka: ked breaknem ios 7 ,potom bude mozny downgrade alebo budem na tom istom ?

    #504047
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Jailbreak riesi root systemu, nie downgrade. A s tym preinstalled neviem ci kolega vyssie myslel whited00r ktory ale bol len pre iphone 2G/3G co je vlastne iOS3 s UI iOS 4/5/6, pouzit sa da preto lebo do modelu iphone 3G Apple nepouzival podpis pre FW alebo custom FW ktory ale bloby potrebuje takze situaciu neriesi.
    Takze este raz opakujem – bez SHSH 6.1.3 do iphonu nedostanes. Skor ti doporucim nechat iOS7, breaknut ho, nainstalovat urychlovac tych debilnych teplych animacii a bloknut viacero daemonov ktore nemusia na pozadi bezat a zbytocne zaberaju uz aj tak dnes uz malu RAM.
    Rozhodne je to jednoduchsia cesta ako robit nieco co nejde.

    #504049
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #504056
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Mimochodom aj keby boli bloby k dispozicii tak na nahranie custom FW je potrebna urcita verzia iTunes konkretne 11.0.1.x a ide to len vo Windows. S inymi verziami to nejde.
    Ked som to naposledy skusal cca. 2 mesiace dozadu tak sa mi to uz nepodarilo, ostal black screen a koniec.
    Takze tam by nastal dalsi problem.

    #504057
    Trty
    Účastník (Participant)

    ide to aj na 11.0.5 a ten mam nainstalovany. takze neni problem

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.