Ako urobiť downgrade z iOS 5 –> iOS 4.3.3?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Ako urobiť downgrade z iOS 5 –> iOS 4.3.3?

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81311
    Tomys
    Účastník (Participant)

    Ahojte ,, urobím downgrade s použitím SHSH z TinyUmbrelly ,,, lenže ma nechce vyhodiť z DFU modu ani Exit Recovery ,, skúšal som aj možnosť Fix Recovery ale nič sa nerobilo ,, a ukazovalo mi kábel a itunes ikonu ,, čo by som mal urobiť ? ,, ak urobím downgrade ostane mi zmenený baseband ? alebo sa mi zmení na predošlý čo som mal na iOS 4.3.3 ? Ďakujem

    #286082
    basman
    Účastník (Participant)

    @Tomys-preco sa chces vratit(prave som uvazoval aj ja ze prejdem z 4.3.3 na 5-ku) bol problem,ked sa smiem spytat…dik

    #286085
    Tomys
    Účastník (Participant)

    Ako iOS 5 je super ,, len na 4.3.3 som mal JB a potreboval som hodiť z iOS 5 na iOS 4.3.3 ,, a nejak som nevedel zrušiť DFU mod a normalny štart telefónu mi nešiel .. ak ti nejde o JB tak odporúčam si dať iOS 5 ,, dobrá zmena , nové funkcie , lepšia spolupráca s iTunes , Wifi synchronizácia atď… ak sleduješ forum tak vieš o čom je reč :)

    #286087
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Skus iFixrecovery. Mne to raz pomohlo.

    #286098
    PeterS
    Účastník (Participant)

    Tomys: http://jaxov.com/2010/05/recboot-iphone-recovery-mode/
    vzdy mi pomohol, ak potrebujes viac – google – downgrade iOS

    #286124
    basman
    Účastník (Participant)

    @Tomys-prave aj mne ide o JB-napis ako si dopadol s downgrad

    #286125
    depressman
    Účastník (Participant)

    sak IOS 5 sa da v pohode Jailbreaknut, mam ipad a iphone obidva jailbreaknute

    #286126
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    jj, ale zatial je len tethered jailbreak => ked vypnes iZariadenie, musis ho zapnut cez redsn0w

    #286131
    karticka
    Účastník (Participant)

    uz je semitethered btw. mozno by ti to stacilo. Zatial

    #286140
    Tomys
    Účastník (Participant)

    Mám naspäť 4.3.3 :) ,, ale namiesto basebandu 4.10.01 mám 4.11.08 ,, vadí to ? :/

    #286142
    basman
    Účastník (Participant)

    to mas jedno,unlock nie je ani na jeden z tychto BB-dov

    #286146
    Tomys
    Účastník (Participant)

    :D mám factory unlock takže unlock mi netreba :) ale nevadí že predtým som mal iný BB ako teraz?

    #286172
    basman
    Účastník (Participant)

    @Tomys-jasne ze neva-to mas jedno ked nemenis operatora alebo nepredavas iphon

    #286216
    Pyco242
    Účastník (Participant)

    Tomys a ako sa ti to podarilo ?? Ja som si stiahol OS5 ale mám telefon blokovaný a jasné, že som na to nemyslel a GEVEY kartu čo tam mám mi to nepodporuje..myslíš že ked spravím to čo ty tak to pomože ?? Dík za info..

    #286625
    Petervyb
    Účastník (Participant)

    Ahojte, potrebujem poradit. Mam iOS 4.3.3, mam na nom JB, ale chcem prejst na iOS 5. Bezi iOS 5 na iPhone 4 v pohode? Nie je pomaly? A nahodou neviete kedy by asi mohol byt plnohodnotny JB na iOS 5? Diky moc za rady.

    #286626
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    to nevie nikto, same mlzenie – odporucam cakat a cakat

    co sa tyka ios5 na ip4 (dufam, ze ti materialu staci):
    http://tinyurl.com/69z8zjh

    #286633
    Petervyb
    Účastník (Participant)

    :)) diky, staci ;)

    #286636
    Petervyb
    Účastník (Participant)

    na 4ke ios 5 bezi kraasne ako vidim

    #286758
    Petervyb
    Účastník (Participant)

    sorry za spam…neviete mi poradit este takuto vec… keby si hodim z knihovni nejake aplikacie do PC, ktore som stiahol cez Installous (napr. navigon) a ked si nainstalujem novy soft iOS 5, tak sli by mi tie aplikacie ptm nainstalovat na novy soft? asi by to bolo moc jednoduche, ci? diky moc

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.