nestahuje mi cash po zakupeni aplikacie

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes nestahuje mi cash po zakupeni aplikacie

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78525
    petakus
    Účastník (Participant)

    nemate s tym niekto skusenosti? zakupim si aplikaciu a ziadne peniaze z uctu mi nestiahne … ani po 2 dnoch to uz som tak 3 app stiahol a nic …

    #270457
    modemw
    Účastník (Participant)

    Tak stahuj dalej :-D

    #270458
    petakus
    Účastník (Participant)

    :) no len ci potom po stiahnuti 20 aplikacii mi neprijde 0 zostatok na ucte :))

    #270489
    danocoys
    Účastník (Participant)

    Ked chces aby z toho nebol pokec tak predsa napis aky pouzivas obchod (myslim iTunes store) a aku mas banku a na aku kartu to mas hodene.. v opacnom pripade ti nik nepomoze a neporadi a bude tu z toho pokec na 9 stran.

    #270494
    petakus
    Účastník (Participant)

    nechapem ako myslis obchod normalne appstore …banka slsp… kreditka VISA electron…

    #270495
    petakus
    Účastník (Participant)

    teraz mi prisiel mail(faktura) z pred dvomi dnami zakupenej hry 0.79€ a z uctu mi peniaze nestiahlo… nechapem

    #270497
    kuryack
    Účastník (Participant)

    aj banke nieco trva, kym zauctuje prevody :) mne raz tiez platbu kartou uctovali 2 tyzdne (nie z app store) :), a OT VISA electron urcite nie je kreditka, ale iba debetna karta, tak to pls trosicku rozlisujte :)

    #270499
    petakus
    Účastník (Participant)

    keby som sa mohol ostatnych spytat co tuto temu citaju vam ako dlho trva pokym stiahne peniaze z uctu po zakupeni app?

    #270500
    petakus
    Účastník (Participant)

    nechcam vytvarat novu temu a tak sa chcem spytat ci aj vam nehadze vsetky aplikacie do purchases .. hoci mi tam nejake app nehodi no stale po zakupeni a vymazani ich mam uz zadarmo, no sice nemam prehlad ake app som si uz zakupil… ale v itunes po zadani id mam v purchases vsetky app ktore som stiahol

    #270513
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tak mne z ebaya sumu vinkuluje, už asi 2 týždne, stále ju nestiahlo… tie karty sa správajú divne…

    #270522
    Lens
    Účastník (Participant)

    Mne naopak . Este ani nenacita poriadne stranku po tom co kliknem confirm a uz mi pride sms ze love su prec :D

    #270524
    kollar
    Účastník (Participant)

    asi nemas v purchased zaskrtnute all ale iba not on this iphone.ci co to mas…

    #270525
    petakus
    Účastník (Participant)

    tak ja potom fakt neviem… a nastavit daco netreba v itunes alebo…ale ked sa nad tym zamyslim preco by aj trebalo nastavovat ked aplikacia je stiahnuta ale peniaze mi nestiahlo … skor by to mal byt problem asi s kreditkou…fakt neviem…kde by som sa mal teraz obratit? zeby ist do slsp?

    #270528
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Lens a akú máš banku ?

    #270530
    petakus
    Účastník (Participant)

    kollar: mam zaskrtnute all taky debil niesom aby som nezaskrtol all … no viac ma trapi ten pocit ze kedy tie peniaze stiahnu… no tak nakupovat aplikacie ked nemate prehlad kolko vam stiahne atd.

    #270532
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    petakus napísal:
    [quote]nechcam vytvarat novu temu a tak sa chcem spytat ci aj vam nehadze vsetky aplikacie do purchases .. hoci mi tam nejake app nehodi no stale po zakupeni a vymazani ich mam uz zadarmo, no sice nemam prehlad ake app som si uz zakupil… ale v itunes po zadani id mam v purchases vsetky app ktore som stiahol[/quote]
    ja viem, ze nefunguje citacia, ale len tak zo srandy :-D
    ved to je dobre, ze Ti vsetky apps, ktore si si stiahol ukazuje v Purchased. vadi Ti to?

    #270533
    petakus
    Účastník (Participant)

    skusim zajtra zavolat do APR a mozno mi budu vediet odpovedat ci poradit

    #270536
    Ludvik
    Účastník (Participant)

    Pocuvaj petakus ( ci dzina) :)… prva otazka: si si isty ze si stiahol tie aplikacie?

    btw mas aktivovany sms banking? ci necakas zbytocne na sms ked ich nemas aktivovane. Skus pozriet cez internet baking, ci nemas nejaku platbu do luxemburgu.

    Predpokladam, ze ked si stahoval aplikaciu, tak si tam mal nejaku sumu a nebolo tam napisane FREE… ci?

    #270542
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    Ludvik, preco zase pouzivas to btw? sak dobre vies, ze to nemas pouzivat – HH
    “nechcem zakladat novu temu”, “slsp” – to uz som niekde cital…

    #270544
    petakus
    Účastník (Participant)

    aka dzina co tu trepes….
    ano stiahol som si tie aplikacie
    ano mam aktived sms banking
    ziadna platba tam nieje zaznamenana
    ano bola tam platba

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.