žiadna sieť

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software žiadna sieť

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 78 )
  • Autor
    Príspevky
  • #285884
    raul
    Moderátor

    To sa bohuzial naozaj teraz este neda odblokovat.. Jailbreak ano, ale odblokovat nie..

    #285893
    kevin43
    Účastník (Participant)

    zdravím vás mam podobný problém mám Iphone 3GS 16gb pochádza z T-mobile.sk hodil som doň ios5 a teraz sa chce prihlásiť – aktivovať … vie mi niekto pomôcť ? skúšal som aj downgrade vysledok error 3194… predtým tam bol 6:15:00 a myslím 4.3.1 ? Mam tam niečo také ako ten chalan v tom videu len mi to nejde s tými troma prstami :( http://www.youtube.com/watch?v=zokv6j1HDHk vopred vám ďakujem za radu.

    #285894
    raul
    Moderátor
    #285915
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    raul, čo by si poradil ? Downgraet ? Pomôže ? Na akú verziu ?
    thx

    #285924
    iTuxx
    Moderátor

    Je otazne ci ti pojde downgrade zrobit. Neviem ci Apple este podpisuje 4.3.5 a ak nie, neviem ci mas zalohu SHSH. Takze sance su male.

    #285938
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    hm, takže mam drahy mp3 player. Že som ja do to toho applu liezol, zlate nokie, tie aspon telefonovali
    Ďakujem osadenstvu tohto webu za snahu, iphone hadžem do škatule a každy polrok budem zistovat či sa objavil nejaky novy unlock, Jailbrake či band a bohviečoešte.
    Len pripomínam že som nijak nepodvádzal, iPhone bol normálne kúpený v londýne, aj keď pôvodne v balení s O2 kartou, ale bez dotácie. Takto sa génius Jobs správal k svojim zákazníkom.
    Nokia for ever

    #285941
    raul
    Moderátor

    Pockaj, pockaj!!!!
    Ked bol normalne kupovany bez dotacie za plnu sumu, tak by ti ho mali aj odblkovat. Napis do o2 v UK, ze si kupoval u nich iPhone bez dotacie a oni by ti ho mali odblokovat. Nerobia s tym problemy. Budu od teba chciet imei, mozno blok atp.. Na 90% ti ho odblokuju…

    Uz som vsak myslel, ze si ho kupoval dotovany a takto nadavas – to, ze niektori operatori blokuju telefon, nie je chyba ani apple ani jobsa, skor toho, kto to kupuje – ked si nie je vedomy toho, co robi. Takze nabuduce nie tak urazlivo :)

    Ale urcite tam napis, s eng asi nemas problem, ked si bol v Londyne… Pekne im vysvetli situaciu atp. Ak bol nedotovany, tj bez viazanosti, mali by ti ho odblokovat. A ak nebudu chciet, mozno za nejaky poplatok sa to da. Urcite skus, drzim palce…

    #285943
    igino
    Účastník (Participant)

    jaaaaaaa: asi takto: raul ti vysvetlil to, čo som ti chcel napísať ja, akurát od raula to máš nesmierne kultivovanou a jemnou formou. V porovnaní s mojou formou, samozrejme. A aspoň som sa skludnil, kým som dočítal raulov príspevok.

    #285954
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    písal som im v pondelok, a do večera mi aj odpovedali. Vraj som mal tu O2 kartu ktorá bola k iPhonu pribalená mal aspon vložiť a následne vybrať. Kedže´tam nebola ani vložená, nie je možné tlf odblokovať.
    To je prístup ktorý ma sklamal. Celkovo som s ním bol spokojný, ale už týždeň neriešim nič iné len sprostý telefon. Dva dni som zas na nokii a mám klud.

    #285956
    igino
    Účastník (Participant)

    Stále som nepochopil, prečo je sprostý telefón?

    #285963
    raul
    Moderátor

    Kupim ten sprosty telefon od teba za 50€ :)

    Len si treba uvedomit, ze nie telefon je na vine. Skus si teda zohnat od niekoho o2 uk kartu. A uz ju ani nemas?

    Spekuloval si s nakupom telefonu od operatora a vopred si sa neinformoval, to je bohuzial tvoja chyba. Podla mailu by ti dokonca aj vysli v ustrety…

    #285971
    poper
    Účastník (Participant)
    #285974
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    ach jo, chalani, nemám sedem rokov. Keby to bolo len o tom, už dávno mám doma british O2. Doba zmluvy uplynula, retroaktívne sa to spravit nedá.
    Pojem “sprostý tlf”som použil, lebo som bol nas.raný na celý APPLE. Komplikovanejšie to už spraviť nemohli, skombinovať tolko zbytočného softwaru, do toho nezmyselný vertrag O2, kontakty v keli, fotky detto, proste to na mna dolahlo. A fakt, posledný týžden som strávil na zahraničných weboch o iphonoch, na českých, slovenských, youtube a podobne. Riešenie neexistuje.
    A pre rypákov … kupovala mi ho priatelka, v balení bola aj zdarma karta O2, ale cena iPhonu bola bez zlavy. Kedže sme už odlietali, na letisku ju vyhodila, vraj na čo … .A teraz ju mam zabiť ? Dost mam trablov s tlfonom, nie to ešte vražda.
    Teraz som si vymenil pár mailov s managerom v O2, je to nejaký Ind, aj keď mi povedali že sa to nedá snažím sa mu situáciu chlapsky vysvetliť. Dám Vám vedieť.
    A verte .. všetky jednoduché riešenia som už skúsil.
    Poznámku o predaji tlf za 50eur si dovolím odignorovať, navyše Raul vyzeral ako rozumný človek, takže radšej no comment.
    Nič to nemení že ďakujem za váš čas, robili ste to zadarmo a vo svojom volnom čase, čo si cenim

    #285978
    iTuxx
    Moderátor

    ale taky isty problem by si mal aj u nejakej Nokie. Jedina vyhoda by bola snad len to, ze ta sa da zapnut v poho aj bez SIMky. U SonyEricssonu by sa ti to nestalo, ten by sa nespustil bez SIM. Sice sa to cenovo neda zrovnavat, ale tak spomenul som to ked uz sa hovori o odbloku.

    #286064
    kevin43
    Účastník (Participant)

    Neviete mi poradiť aký mam teraz BaseBand ked som tam dal ios5 predtým tam bol 6:15:00 ostal ten istý? alebo 5:16:05 :/

    #286066
    poper
    Účastník (Participant)

    baseband sa nedowngraduje, takze 6.15

    #286069
    kevin43
    Účastník (Participant)

    takže unlock by mi mal ísť ? podľa stránky pozri : http://jailbreak-me.info/jailbreak-and-unlock-wizard.html
    lebo teraz som v štádiu : nainstalovany ios5 a chce sa aktivovať. Neviem čo ďalej … dík za každu radu

    #286090
    iTuxx
    Moderátor

    mal by, ale su s tym problemy. Dokonca aj ultrasn0w je uz prisposobeny pre iOS5 ale ludia maju aj tak problemy. Niekomu to nejde vobec, niekomu strasne casto siet pada. Skus a uvidis.

    #286091
    kevin43
    Účastník (Participant)

    ale nechce sa mi aktivovat to bude asi tým že tam nemam t-mobile sim že? nedá sa to zatiaľ kým pridem domov spojazdnit aspon na ipod…?

    #286092
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Neviem ci konkretne redsn0w ale cez sn0wbreeze si mozes vytvorit custom IPSW, restorovat v DFU cez iTunes a iphon mas aktivovany aj bez orig. SIM karty

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 78 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.