žiadna sieť

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software žiadna sieť

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 78 )
  • Autor
    Príspevky
  • #285622
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    .

    #285627
    norfa10
    Účastník (Participant)

    to som len narýchlo napísal ospravedlňujem sa ti :) a @P4r4doX ak si zrobím unlock už nieje záruka asi čo ? myslím ja mám od t mobilu … a keď stratím záruku dá sa vrátiť ten unlock (asi lba poznamka ja viem :D) a ten baseband upgrade na vyšší si skúšal máš s tým skúsenosť ?

    #285628
    igino
    Účastník (Participant)

    Keby si zrušil JB a aj unlock na tom telefóne, tak si ja osobne myslím, že by fungovalo všetko. Ušetrilo by sa vytvorenie témy, nemuseli by sme si nadávať a vzájomne sa urážať, čím sa mimochodom porušujú pravidlá tohto fóra.

    #285629
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Zaruku stratis, kedze musis spravit JB. Da sa odstranit restorom. O tom basebande som niekde zachytil, ze potom prides o GPS a niektorým aj vypadával wifi signal. Tusim, ze sa potom ani neda downgradnut na nizsiu verziu (da sa iba na iPhone 3GS so starym boot roomom). A kedze sa neda downgradnut, tak ti ho ani nereklamuju, lebo na to, aby si ho nainstaloval musis urobit JB. Ale nie som si istý, lebo o basebandy sa nezaujimam (nemam iPhone ale iPod Touch). Opravte ma, ak sa mylim.

    #285656
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    na záruku prosím zabudnite. Je kupovaný v Londýne, v normálnom obchode, pred viac ako 2 rokmi.
    Dal som zas restore a nebralo mi simku. Tak som zas spravil JB a následne unlock, ale ten unlock asi nevyšiel, aj ked všetko prebehlo presne podla návodu.
    3GS, 32giga
    iOS5
    5.16.05 baseband

    #285657
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Je blokovany ?

    #285664
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    ked nejde sieť, asi ano. Na kamaratku od ktorej som ho kupil teraz nemam kontakt, je niekde v Bolívii.

    #285697
    norfa10
    Účastník (Participant)

    P4r4doX tak aspoň ten ipod touch keď a vieš o ňom všetko nevieš prečo keď vypnem ipod už nenabehne ? po jailbreaku všetko je super len toto … musím ho rebootnuť cez redsnow a až tak sa nahodí :(

    #285701
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Aky mas JB ? Ak mas tethered, tak ho musis vzdy zapinat cez redsn0w – tethered boot

    #285711
    norfa10
    Účastník (Participant)

    5tku ios mám a tam je iba jeden jailbreak ne ?

    #285714
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    ano na 5ku je len tzv. tethered jailbreak (obmedzeny) to znamena, ze vzdy, ked ho vypnes, dojde ti baterka atd. musis ho dat do DFU, zapnut redsn0w a dat moznost “Just boot tethered now”. Hackeri uz pracuju na untethered jailbreaku (neobmedzenom) t.j. mozes restartovat a nepotrebujes na zapnutie PC.

    #285719
    norfa10
    Účastník (Participant)

    ak si dobre spomínam aj 4ka bola takto a nakoniec som si ho s radosťou občas vypol neže by to potrebujem ale niekedy nastane taká situácia že proste si to vyžaduje :) ale to má už tak netrápi mňa trápi moje 3gsko … a ten unlock nemám ani tušenia ako sa začína … pozeral som na nete tak všade su unlocky cez ultrasn0w a operatorsky unlock nikde …

    #285784
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    apropo, celkom sranda … volal som do jedného “profi” servisu na iPhony v Blave a ženská ma hneď zrušila, že sa na nich už obrátilo niekoľko užívateľov ako ja a nevedie im pomocť :D. Vraj “nafunguje ani návod na youtube” :DDD

    #285809
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    fakt nevie nik pomoct s odblokovaním ???? som zúfalý

    #285814
    norfa10
    Účastník (Participant)

    veľmi rád by osm ti pomohol ale ja mám ten istý problém neviem to nikde nájsť 100% funčkný postup :(

    #285858
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    dík norfa10, asi prechádzam na nokiu :(

    #285861
    norfa10
    Účastník (Participant)

    čosi len to nie … :D :D nokie sú najhoršie mobily respektíve os ktorý bol vyrobený :)

    #285872
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ake mate basebandy ? Skusim aj ja pohladat ;)

    #285879
    raul
    Moderátor

    napiste sem:
    ios:
    baseband:
    model iphonu:

    #285883
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    3GS, 32giga
    iOS5
    5.16.05 baseband
    biely kryt :D

    karta docasne presunutá do Nokia6300. Zvláda telefonovat a písat sms. Na rozdiel od iPhonu :(
    Ale iPhone vydáva krásne zvuky, ked mi oznamuje že nemám sieť :)

    Chalani, aj ked to nevyjde tak dík za snahu, niekedy ma web príjemne prekvapí a ja sa snažím oplácať

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 78 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.