žiadna sieť

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software žiadna sieť

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 61 až 78 (z celkového počtu 78 )
  • Autor
    Príspevky
  • #286105
    raul
    Moderátor

    jaaa: ta o2 uk karta by ti preco nepomohla? To by este mohlo stat za pokus, ak sa im to nepodari odblokovat…

    #286173
    kevin43
    Účastník (Participant)

    eraserv6 dikes je to velmi zaujimave ale pri obnove mi vypíše chybu 1600 niekedy aj 16xx skusal som to aj na inam pc a stale to iste. vedel by mi niekto poradiť ? zatiaľ ďakujem. google a youtube radia vymazať z hosts ale ja tam mam niečo iné ako oni tam :(

    #286177
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    http://theiphonewiki.com/wiki/index.php?title=ITunes_Errors#Errors_16xx
    Tu si pozri podrobne vsetky errory, v tvojom pripade musis hodit iphone do pwned DFU cez redsn0w a az potom obnovit cez itunes

    #286184
    kevin43
    Účastník (Participant)

    pri použití ired chyba zmizla pekne prešla inštalácia reštartoval sa a stoji momentálne už asi 5 minút pri jabĺčku a dole lišta kde by malo načitavať ako je na tom kolko už ma natahané alebo ako by som to opisal lenže v mojom pripade stoji ešte ani milimeter :( skusal som ho znovu reštartovat ale vratilo sa na to isté a čakám… aj tak dikes no neviem čo teraz …

    #286185
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Mas tethered JB to znamena ze pri kazdom restarte iphonu musis pouzit redsn0w aby si ho rozbehol. Proste ho daj do DFU a v redsn0w zvol Just boot tethered right now

    #286187
    kevin43
    Účastník (Participant)

    dikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkeeeeeeeeees kamo je to super vazim si to si fakt macher… este raz ti velmi pekne dakujem ja debil celý tyzden som tu zmetkoval. fuha uz som myslel ze je po nom…. heh… dikes uz len odblokovat dajak …..

    #286188
    kevin43
    Účastník (Participant)

    ufff ako na to aby som ho odblokoval cez cydiu ? bude nutne ho znova restartovat a podrobit sa tomu vsetkehmu znova?

    #286189
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Po restarte nie je nutny opatovny JB len pouzit redsn0w a just boot tethered now z DFU modu. Softwarovy unlock zatial nie je a pochybujem ze este nejaky bude. Ak mas baseband 04.10.01 a nizsi mozes unlocknut pomocou Gevey.

    #286192
    kevin43
    Účastník (Participant)

    Firmware mam 06.15.00 takže unlock zatial nehrozí? a da sa downgrade aby bol unlocknuty?

    #286196
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ultrasn0w v Cydii by mal odomnkut aj 06.15.00, treba vyskusat.

    #286210
    kevin43
    Účastník (Participant)

    uz som to nainstaloval lenze aj tak ziadna siet dočital som sa že mam spravit refresh baseband cez redsn0w ale ako cez custom ipsw? lebo tato funkcia mi na windowse nefunguje :(

    #286214
    kevin43
    Účastník (Participant)

    takže velmi pekne ti dakujem uz ma ho aj odblokovaný super si mi pomohol dal som cez redsn0w reflesh baseband znovu just boot a naskocil mi uz aj zo sietou takže neviem ako sa ti odvdačiť. fakt este raz dakujem

    #287381
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    nevie mi niekto vážne pomoct ?
    čo s tým ??
    neberie mi simku …
    3GS
    05.15.05
    downgreadol som z iOS5 na 4.1
    ide ma porazit z jablka. dva týždne je v šuplíku a volám z nokie

    #287389
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Jedina moznost je upgrade BB na 6.15 cez custom FW, ale :
    – na 90% prides o GPS
    – VZDY musis restorovat iba custom firmwarom
    – NEDA sa downgradovat (zatial), cize kebyze ho das reklamovat, tak ti hned pridu na to, ze si robil softwarovy zasah
    – pocul som, ze sa rychlejsie mina bateria, ale neviem, ci to je pravda

    Ak nechces mat iba drahy iPod, tak ti ina cesta neostava.

    #287391
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    tym padom mam z iPhonu drahy prehravač, z ktoreho sa da volat a aby som sa bal ho vypnut. Rozmyšlam … nie, ďakujem.
    Navigacia v keli, behanie s GPS v keli, bateria v keli

    #287437
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @jaaaaaaaa
    places tu a nadavas na Apple/iPhone ale pritom si si to sposobil sam.
    1) v prvom rade je blbost kupovat blokovany telefon ak vies ze ho nebudes pouzivat na sieti operatora kde bol kupovany
    2) ak chces nutne usetrit tak sa uisti PRED kupou ze je mozne ho odblokovat
    3) ak uz mas jailbreak + unlock tak s tym suvisia aj urcite rizika a nevyhody (napr. nemozes len tak bezhlavo updatovat/upgradovat firmware)

    #289883
    jaaaaaaaa
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    chcem Vám napísať ako to dopadlo. Snažili ste sa mi pomôcť, preto si to zaslúžite.
    Zistil som že band 05.16.05 sa nedá breaknúť. Moja 3GS 32gb slečna sa teda po upgreate na iOS5 stala nepoužiteľnou … nekomunikovala so simkou, nedalo sa volať, proste “žiadna sieť”.
    Zistil som že telefon je blokovaný na britskú O2 sieť. Na webe som si našiel na nich číslo a zavolal tam. Vysvetlil som im čo chcem a oni mi povedali, že telefón som málo používal s pôvodnou britskou O2 kartou, že ho neodblokujú. Zavolal som zas a zas a zas .. až som natrafil na “slabý kus v stáde”. Chlapík “OLI” povedal, že by to šlo, ale potrebujem originál O2 sim kartu. Tak som si jednu cez ebay kupil, za 2 eura. Keď prišla, nedala sa aktivovať, bola bez kreditu. Tak som otravoval kamaráta, kúpil mi v Londýne “voucher” na 10 libier a ja som dobil kredit. Zas som zavolal OLImu z O2. Vraj ale budem potrebovať 15 libier na odblokovanie. Zas som otravoval exfrajerku, ktorá je v Londýne.Dobité na 20 libier a zas telefonát do Londýna. Oli mi poďakoval, a dva dni mi došla sms že je tlf odblokovaný. Stačilo zosinchronizovať a šup tam moju sim-ku.
    Hm, bol som prekvapený že sa nedá “zlomiť” nejaký program, ktorý blokuje tlf. Nevedel som o tom preto som bol prekvapený.
    Píšem to preto, lebo to môže niekomu pomôcť. A aj preto, že Vám všetkým ešte raz ďakujem.

    #289889
    raul
    Moderátor

    No vidis, nakoniec som mal v podstate pravdu :D :D :D Ale ne.. som rad, ze to dobre dopadlo. Nakoniec este nezabudni podakovat ex-frajerke :D :D

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 61 až 78 (z celkového počtu 78 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.