vapor 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74270
    majokx
    Účastník (Participant)

    caute :) neviete niekto poradit kde by sa to dalo zohnat ?:)
    myslim na sk …
    nevidel to neikto vo volakom eshope ? http://www.youtube.com/watch?v=D63xDWGHopM&feature=fvw

    #243133
    raul
    Moderátor

    este sa to nepredava nikde!

    #243648
    chipy999
    Účastník (Participant)

    Akoze nie?!Staci sa pozriet na E-Bay.Len pozor na napodobneniny.Original:http://bit.ly/frqMhS napodobnenina:http://bit.ly/gTxjcg
    Mimochodom nevyzera zle ani ta napodobnenina,len by som sa bal,ci bude pasovat.

    #243654
    raul
    Moderátor

    :D :D chipy, ked som to tu pisal, este sa nepredaval :))

    #243715
    Rudes_ZH
    Účastník (Participant)

    aj napriek tomu ake mnozstvo chyb to ma aj tak to chcete? sa vam teda cudujem…

    #243719
    majokx
    Účastník (Participant)

    a ake chyby to ma ?

    #243722
    Rudes_ZH
    Účastník (Participant)

    Das do iphone len original sluchadla,znizuje silu wifi siet(ak vobec nieco chytis),power button nefinguje 100 percentne,neda sa tam dat hocijaky usb connector……ako to je so signalom GSM to nwm,priznam sa ze to by som klamal…..a este som pocul zle ohlasy na to ze to nechrani vobec optiku fotoaparattu……Ale je to pekne,to je pravda…

    #243882
    raul
    Moderátor

    usb konektor do iphonu? Myslis asi dock connector…

    #243889
    tomass55
    Účastník (Participant)

    raul: asi myslel jack konektor, vyzerá to tak, že sa tam vmestí len originál lebo je to dosť hlboko

    edit: keď som sa pozrel na to video tak tam aj dosť nekvalitne reaguje sleep button

    edit 2 :) teraz som si všimol, že tam písal aj o jack aj o usb takže asi to bude ten dock :D :D

    #243974
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Ja sa cudujem ze niekto dokaze rozpravat o kryte na mobil 13 minut

    #244505
    chipy999
    Účastník (Participant)

    Mne sa tiez velmi paci,ale pre mna najvacsi nedostatok je,ze ho nedas s tym krytom do ziadneho dedikovaneho drziaka v aute.A aby som zakazdym ked ho chcem dat do drziaka rozoberal kryt skrutkovacom…Tak to nieeeeeee!

    #244517
    poper
    Účastník (Participant)
    #244518
    tomass55
    Účastník (Participant)

    poper: to nie je isté, že sa to tam zmestí v tom videu ukazuje aj to, že mu tam nevojde konektor kvôli tomu, že je asi o milimeter väčší ako originál

    #298309
    marco11SK
    Účastník (Participant)

    Rudes nepíš nezmysly. Jack mojich slúchadiel pasuje, síce tesne ale presne. Nepovšimol som žiadny pokles sily WiFi signálu. Power button funguje 100%ne.
    S dock konektorom je to bohužiaľ tak – jeho najväčšia nevýhoda.
    Napriek tomu každému odporúčam, dobre vyzerá a skutočne “spevní” telefón.

    #298315
    burko1
    Účastník (Participant)
    #298316
    burko1
    Účastník (Participant)

    Signal Wifi a GSM neovplyvnuje pretoze su dnu take gumicky ktore neumoznuju dotyk kov-kov. Cize to je blud. Druha vec je fakt ze na drziak ktory je usposobeny presne na iPhone ho spolocne s nim nedate a sluchadla iba s priamym konektorom ako je origo.

    #298342
    howoarang
    Účastník (Participant)

    burko1: ty si si to odtial kupil?

    #298364
    burko1
    Účastník (Participant)

    howoarang: Ano.

    #299530
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    cca 2 dni pouzivam vapor 4 element case a je citit pokles signalu. mam iPhone 4S.

    #299604
    burko1
    Účastník (Participant)

    MoRFi: A mas ten vapor aj s tymi tlmiacimi gumickami po bokoch?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.