uz je vonku 10.7.3

Domov Diskusné Fóra Ostatné uz je vonku 10.7.3

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 76 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83850
    Xfire
    Účastník (Participant)

    tak uz je vonku 10.7.3 tahajte :)

    #301062
    Anonymný
    Neaktívny

    pribudla slovenska lokalizacia

    #301063
    majdy
    Účastník (Participant)

    …tak už ťahám, uvidíme čo to prinesie :)

    #301071
    ovi77
    Účastník (Participant)

    Dajte vediet ako je na tom ten SK preklad…:)

    #301072
    LackoB
    Účastník (Participant)

    Hlasim veľké problémy po update. Aplikácie nejde spustiť ani po oprave práv z disku (spustením jablcko+R).
    Po neúspešných pokusoch o tretej ráno musím z kapsuly nahadzovať nazad systém 17.7.2!!!
    Opatrne s aktualizáciou 10.7.3!
    Macbook pro early 2008.

    #301073
    max7323
    Účastník (Participant)

    vsetko fici v pohode …macbookpro17…..mid2011

    #301081
    majdy
    Účastník (Participant)

    Takisto v pohode a bez problémov, zatiaľ a dúfam, že to tak aj ostane, čo sa týka slovenčiny, zdá sa mi lepšia kao čeština, a nieje totálne všetko preložené č osom si všimol, napríklad myslím že “Preview” bol česky “Náhled” alebo neičo také, v slovenčine ostal stále “Preview”, takže sa mi slovenčina pozdáva a možno si ju časom aj ponechám, momentálne testujem, no zvyk je zvyk, uvidíme :)

    Macbook Pro 13″ 2010

    #301083
    majk
    Účastník (Participant)

    mb pro 13 mid 2011 a vsetko ok – postrehol som lepsiu pracu s windows sharami a opravene bugy ohladne domenovych exchange veci

    #301086
    peto01
    Účastník (Participant)

    je aj opravené to, že ked chcem niečo ja zdielať pre win compy, tak nemusia ludia na windowsoch zadat heslo?

    #301088
    majk
    Účastník (Participant)

    mozem vyskusat a dam vediet

    #301092
    mrzo
    Účastník (Participant)

    MacBook 2008 – po update zatial ziadny problem nepozujem. Sklamalo ma, ze so slovenskou lokalizaciou nepribudol aj slovensky slovnik pre kontrolu gramatiky.

    #301094
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Macbook Air 13 Mid 2011 , 10.7.3 , vsetko O.K

    To LackoB :Zrejme mas nejaky problem v sucastnom systeme.Najlepsie by asi bolo nanovo instalovat system ,updatovat a manualne premigrovat data, potom by si nemal mat problem.
    Druha moznost je skusit najprv prebehnut Tvoj sucastny system nejakymi utilitami Clean My mac ,
    Techtool pro a pod. a potom updatovat.

    UPDATE :Na macrumors.com pisu, ze ak je problem po update , teba stiahnut combo update http://support.apple.com/kb/DL1484 a spustit ho cez 10.7.3 a fixne sa vacsina problemov

    #301099
    lindus
    Účastník (Participant)

    MacBook 2009 10.7.3 vsetko bezi krasne,zatial….

    #301100
    Ersii
    Účastník (Participant)

    Som tu novy… CO to je ta 10.7.3???

    #301101
    igino
    Účastník (Participant)

    Ersii: verzia operačného systému. OS majú svoje názvy, s tými sa určite stretávaš častejšie. Aktuálne máme MacOS X Lion. Jeho číselné označenie je 10.7 . Verzia 10.7.3 je tretie vydanie v poradí, ber to ako aktualizáciu. Pre mnohých Slovákov je táto verzia zaujímavá tým, že prvýkrát v histórii Apple obsahuje operačný systém Slovenčinu.

    #301102
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Mate lokalizovany aj iTunes a App Store?

    #301103
    Bugaboo
    Účastník (Participant)

    Jaem: iTunes mám stále český. Appstore je sk.

    Ináč všetko OK :)

    #301104
    peto01
    Účastník (Participant)

    ok, takže problemy ktore mi update nevyriešil :)
    1. niekedy sa mi stava, že po prebudeni je moj macbook uplne zamrznuty, nehybe sa ani myška, hodiny, proste nič. je potrebny iba reštart.
    2. niekedy mi z ničoho nič začne cpu šlahať naplno, ale žiadny proces nepíše že by naplno bežel. activity monitor sa mi nechce otvoriť, a pomože len reštart.
    stretol sa už niekto s tymito problemami?
    dik

    #301105
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Klobuk dole. Ak to takto pojde dalej do roka tu mame aj obchod s apple. Myslim original. Pred rokom sme pisali peticiu kde sme na seba ukazali ze je tu aj male slovensko a uz sme sucast rodiny. Super

    #301109
    LackoB
    Účastník (Participant)

    To inspektorko:
    Mám jeden obrovský problém. Nielenže mi ten update silno poškodil, ale nedokázem tam dostať nazad systém zo zálohy 10.7.2!! V asi 15% restore sa mi to zasekne, vyhodí chybu a je koniec. Po reštarte sa objaví iba kernel panic!! Skúšal som vymazať celý HD, a naťahovať systém zo zálohy tak, ale rovnaký výsledok.
    Neviem si fakt rady. Vymazať este raz disk, dať tam Snow Leo, upgradnúť a skúsiť manuálne premigrovať dáta? Prečo sa mi systém nevie restornuť z mojej poctivej Time Machine zálohy, ktorá je na externom FireWire HD? Pomóóóc!
    LB

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 76 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.