uz je vonku 10.7.3

Domov Diskusné Fóra Ostatné uz je vonku 10.7.3

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 76 )
  • Autor
    Príspevky
  • #301111
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    peto01: Ak sa znovu stane, ze CPU zacne byt bez zjavnej priciny vyuzita na 100 percent, asi sa budes musiet premoct a otvorit Activity Monitor, inak ti sotva niekto pomoze.

    #301112
    peto01
    Účastník (Participant)

    tým že sa mi nechce otvoriť som myslel to, že activity monitor sa nechce otvoriť, nie že by sa mne nechcelo :)

    #301114
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    Aha, tak potom by mozno bolo lepsie na nejaky cas ho zaradit medzi automaticky spustane aplikacie a ak zacne byt situacia kriticka, pozriet sa tam. Sem tam nieco podobne sposobi proces UserEventAgent, ale moze to byt aj nieco ine.

    #301115
    Mito
    Účastník (Participant)

    Dá sa nejako rovno stiahnuť 10.7.3 osobitne aby som si ho vypalil na DVD a mohol dať čistý inštal?
    Inak ako to ide s Macbook Pro 13 i5 early 2011?

    #301117
    peto01
    Účastník (Participant)

    v app store je už lion aj s tymto novym updatom

    #301119
    100r
    Účastník (Participant)

    MBP early 2011 10.7.3 zatial OK, blbol mi firefox, zasekol sa skype, word/excel 2011 sa trocha spamataval pri obnove po restarte… celkovo ok, viem pracovat aj ked sa mi moc nechce :D
    ale ako kukam vyuzivanie pamate na istat, vyzera to byt o nieco lepsie ako pred tym, hlavne wired RAM, ale moze to byt aj fatamorgana :)

    #301121
    murriik
    Účastník (Participant)

    Tiež neregistrujem žiadne problémy al. spomalenie. Potešila slovenčina, problémy s pripojením k WiFi som nemal ani predtým, takže nemôžem posúdiť. MBPro early 2011
    edit – Všimol som si, že iPhoto nie je preložené, predtým som ho mal v češtine.

    #301123
    Jaem
    Účastník (Participant)

    2 100r – tiez mam ten pocit ohladom RAM
    Musim uznat, ze sa im slovencina podarila. Pri cestine mi nieco vadilo, a tak som sa vratil k anglictine, ale tato slovencina je fakt dobra.

    #301130
    matess
    Účastník (Participant)

    jeden comp zbehol OK.
    druhý som musel vrátiť späť na 10.7.2

    #301131
    Robee
    Účastník (Participant)

    btw. to naozaj je slovenský jazyk pre interface a nie je kontrola pravopisu? (ako tá je ako vieme jednoducho riešiteľná, ale aj tak je to sila)

    #301147
    maiob
    Účastník (Participant)

    no tak teraz neviem, na MM i5 mam Lion tam ho upgradnem a uvidim c to spravi, na MBP12 2010 stale idem na 10.6.8 nechcem riskovat nejaku somarinu ze to spravi, co mi vadi je ale ze ked ci uz na Lionovi alebo n Snow Leo dam predvoleny jazyk iny ako anglictina, nespusti mi Autocad vyhlasi chybu, asi kaslem na to dam Lion a Autocad budem riesit windowsovsky cez parallels 7, aj tak sa mi vo win verzii kreslilo akosi lepsie

    #301169
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 Robee – aj mna to prekvapilo… Nechapem preco tam uz nedali a nebudu sa starat o nejaky slovnik oficialne.

    #301237
    miko99x
    Účastník (Participant)

    u mna na macbook pro 2009 ver5.5 je zatial vsetko ok, aj slovencina vyzera byt v pohode

    #301238
    blackvega
    Účastník (Participant)

    na air 2011 vsetko ok, akurat neviem akodostat slovencinu do iphoto a itunes?

    #301240
    Duri_88
    Účastník (Participant)

    Tak na mojom Macbook White som mal pred tym betaverziu a vsetko bezalo pomaly a taktiez problem s chladenim a uspavanim. Po upgrade bezi vsetko pekne plyunulo, takze u mna spokojnost. Akurat po zatvoreni sa mi stane ze mi dvd romka zahuci ako keby nacitavala cd. (neviem ci je to normalne)

    #301244
    Benne
    Účastník (Participant)

    ok,co keby sem kazdy prestal pisat ako mu to ide dobre a pisali sa sem len postrehy a skusenosti, pripadne ked to niekomu nejde ?

    #301245
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Mám 8 GB USB klúč, aký je rozdiel v čistej inštalácii medzi DVD a USB? Nemám v MacBooku DVD napalovačku, vie ich len čítať.

    #301247
    Matt21
    Účastník (Participant)

    Macbook Pro 13 late 2011 bez problemov

    #301255
    Xfire
    Účastník (Participant)

    neviem preco ale v itunes mam sync na email konta nasedo vyfarbene a niesu tam ani konta nechapem.. v mail app su konta pridane ale v itunesy zmizli .. ohhh!

    #301307
    Rein
    Účastník (Participant)

    Ešte som si všimol že sa nezobrazuje text v pomocníkovi pokiaľ je zapnutá slovenská lokalizácia v českej všetko OK.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 76 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.