uz je vonku 10.7.3

Domov Diskusné Fóra Ostatné uz je vonku 10.7.3

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 61 až 76 (z celkového počtu 76 )
  • Autor
    Príspevky
  • #301455
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Whill: Tak to som asi debil. Kde v Expose Lion zobrazuje minimalizovane aplikacie pod ciarou?
    Ak pouzivas MB je logicke ze pri viacerych otvorenych oknach v ramci udrzania poriadku na ploche si minimalizujem urcite aplikacie do docku ak ich prave nemam v umysle pouzivat. Po urcitom case ak jednu z tych minimalizovanych aplikacii mienim pouzit a aktivujem expose sa mi zobrazia len tie ktore mam na ploche. Teda ziadna minimalizovana do docku co je bezne pri SL.
    Opravuje update 10.7.3 tuto featuru na ktoru som si zvykol alebo nie?

    Double tap, tapnutie dvomi prstami na trackpad co sa rovna right click na mysi len pre pochopenie.
    To sekundove oneskorenie na vytaca kedze v SL je okamzite a zvykol som si nan. Ja vazne nechapem vyznamu oneskorenia a myslim ze to nebude zlou instalaciou alebo bugom, je to feature ktorej nechapem a vadi mi.
    Taktiez som mal aj ja problem pripojenia na wifi po prebudeni zo sleep co v SL nehrozi.
    Neviem ci je rozdiel v HW pouzitych v roznych strojoch od Apple ale ja chcem funkcny system kde nemusim riesit detske problemy bezne u WIN!
    Snow Leopard v poslednej verzii je pre mna zatial najdokonalejsi OS bez problemov a pokial na mojom MB a Imacu nebude Lion fungovat podla mojich predstav, nemam dovod ho instalovat.
    Su uzivatelia ktori s nim problem nemaju ale bohuzial ja k nim nepatrim a pokial sa nevymodeluje k pouzitelnosti SL, ani patrit nebudem.
    Toz moj nazor:-)))

    #301464
    nocom
    Účastník (Participant)

    @eraserv6: Mam pocit, ze jsme se asi nepochopili. Mozna i proto, ze si ted nejsem jist, cemu rikas v Lionu Expose. Kdyz hovoris o Expose v Lionu, bral jsem v potaz aplikacni Expose, kde se zobrazi minimalizovana okna pod carou (mluvim o oknech ne o aplikacich). Ty ale zrejme mas na mysli Mission Control, mam pravdu? Tam se minimalizovana okna ani aplikace opravdu nezobrazi.

    Jinak souhlasim, ze detske chyby jiste nastvou, ale ja nevim o tom, ze by to v predchozich verzich Mac OS bylo jine, vzdycky se nasly problemy :) … vemme si jen aktualizace, ktere drive Apple opravdu nezvladal .. no ted jich take par nezvlad, ale je to poprve za delsi dobu :) .. tak doufejme, ze to casem nepovede zase jen k horsimu.

    #301479
    LackoB
    Účastník (Participant)

    No ja som veľmi na vážkach. Snow Leopard ma nesklamal a veľmi dobre mi ide. Lion, na druhej strane, akokoľvek krásny a plný gest mi narobil šarapaty na tri zimy. Asi si počkám na nejakú 10.7.5, a dovtedy vydržím aj bez FaceTime, aj bez iCloudu aj bez gest. Mission Control som aj tak využíval minimálne, mám nacvičené staré klávesové skratky ešte z Tigra, ktoré síce fungujú aj pod Lionom, ale pre ne asi upgradovať nebudem….
    Vravím, som veľmi na vážkach. LB

    #301515
    madman
    Účastník (Participant)

    ja som takisto veľmi váhal s prechodom zo SL na Liona. asi minulý týždeň som do Liona šiel, reku risknem to. bol som pripravený na čistý inštal, no vyskúšal som si najskôr klasicky update priamo z appstoru. musím povedať, že som pre upgradom nerobil žiadne špeciálne úkony zľahčujúce upgrade, žiadne opravy permissions… napriek tomu všetko funguje úplne v poriadku. nainštaloval som 10.7.3 a takisto žiadny problém. žiadne pomalé reakcie a dlhé odozvy, žiadne pády aplikácií, všetko ide ako má a nezaznamenal som zatiaľ žiaden bug. dúfam, že sa z Liona budem takto tešiť ešte dlho :)

    #301517
    raul
    Moderátor

    madman: som na tom podobne.. a keby sa aj nieco pokazilo neskor, stale mozem urobit cisty install :)

    #301522
    martinjuran
    Účastník (Participant)

    Upgradoval som na 10.7.3 a nastalo výrazne zrýchlenie oproti predchádzajúcej verzii :-).

    #301523
    LackoB
    Účastník (Participant)

    Už viem, čo mi fest vadí na Lionovi. Nefunguje tam Chax! A GrowlMail takisto nie.

    #301525
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Ja som po upgrade na 10.7.3 musel zasa dávať .kext na wifi zo SL. :D
    Iné bugy zatiaľ neregistrujem.

    #301555
    kuryack
    Účastník (Participant)

    update prebehol v poriadku, ale “problemy” s wifi pretrvavaju, asi tak po 1 z 20 prebudeni zo sleepu nevie hned najst pozadovanu siet a pripojit sa…

    #301557
    Mito
    Účastník (Participant)

    Ľudia ako spravím čistý inštal 10.7.3? Kde to stiahnem lebo v App store sa mi nedá (už mám 10.7.3 ale z upgradu)

    #301558
    Glog
    Účastník (Participant)

    LackoB je na vážkach. :-D Bwhahaha.

    #301563
    Bugaboo
    Účastník (Participant)

    Mne na Mac Mini 2011/ OS X 10.7.3 veľakrát po zobudení nejde zvuk. Musím v aktivity monitor reštartnúť proces coreudiod aby zvuk išiel. Predtým to nerobilo. Hnevá ma to, lebo doteraz všetko OK.

    #301731
    edkis
    Účastník (Participant)

    Po updatnuti na 10.7.3 mam v MacAppstore pri OSX Lion cenu a nie installed pricom pred tymto updatom tam cena nebola. Mam iMac 27 dodany s Lionom uz. Vie to niekto odkontrolovat ci ma podobny problem ? Ani v purchased nie je pritom iLife balik ktory bol dodany s lionom tam je a nie su pri nom ceny.

    #301757
    suley
    Účastník (Participant)

    @LackoB co sa tyka GrowlMail, funguje aj ten, len ho treba nanovo nainstalovat
    http://www.macupdate.com/app/mac/33873/growlmail

    #301760
    LackoB
    Účastník (Participant)

    Suley díky!

    #301764
    suley
    Účastník (Participant)

    nzc :)

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 61 až 76 (z celkového počtu 76 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.