Podvod

Domov Diskusné Fóra Ostatné Podvod

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 142 )
  • Autor
    Príspevky
  • #508513
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Tie inzeraty nie su vobec divne. Su uplne jasne :-)

    #508530
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #508604
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #508647
    majoLP
    Účastník (Participant)

    dnes sa mi vratili peniaze

    takze iTuxx, nemas koho obdivovat

    ak sa chvali, ze ma na ucte 10k, co je cca 10 ludi oklamanych a okradnutych,

    je to amater a luzer, nie profik, ako sa domnieval

    setril som si tieto slova, kym sa pripad vyriesi

    konecne mi padol kamen zo srdca, neprajem mu/jej/im, ale dufam, ze maju problemy s ludmi zakona, aby sa poucili a nic take uz “nepodnikli”

    #508652
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #508654
    Ronald
    Účastník (Participant)

    majo, skvelá správa !

    #508664
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    @Majo

    snad sa vsetci ojebany dostanu k svojim peniazom

     

    #508730
    Anonymný
    Neaktívny

    :-)

    #508735
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #508751
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    Dalsi odpad v ludskej kozi…

    Na bazosi je tolko podvodnych inzeratov ze az…

    https://www.cas.sk/clanok/535197/muz-z-obce-savol-zinkasoval-od-855-ludi-tisicky-eur-kupene-veci-nikdy-nedostali/

    #508930
    Lubco
    Účastník (Participant)

    eraserv6: meno inzerenta je v tomto prípade reálne. Priezvisko Kalivodová, bydlisko Majcichov.

    Trestné oznámenie je treba poslať okamžite, nečakať ani deň, nie to ešte mesiac.

    Btw, nepýtajte sa ma odkiaľ to viem.

    #509383
    ollinko
    Účastník (Participant)

    ahojte.mne sa sala opacna situacia. chcem si kupit mac a haldal som na bazaroch…nasiel som jeden so skvelymi parametrami a za fajn cenu, tak som kontaktoval inzerenta. neodpisoval asi tyzden  a az potom sa ozval a napisal toto:

    Dobrý den,
    Já odpovím vám v anglictine, protože nemluvím jazyk velmi dobrá.I am located in Spain, here I had a store,but due to some financial problems, I closed my store and now I sell my last items on the internet.The product it’s new,in original package, never open , has all the accessories, warranty and the receipt.The delivery is free and the delivery time is three working days.
    The warranty is from Apple and will cover all costs in any Apple Shop from EU.
    No Extra Customs Tax
    For transport and payment , I use only Express Parcel Service. It’s a secure company, who deliver the package and receive the money . It’s a third party on this transaction,your money will stay safe in the Express Parcel Service agent custody. You will receive the package , and the delivery company , will give me the money after you have received the package. In that way both parties will stay safe. In case you are not satisfied with the product the delivery company will give you the money back and the product will return to me. You will have the permission to open the package, and inspect the product. If you are ready to buy , please give me your name,street,city,postal/code and I will deposit the package tomorrow.
    Takze som hned vedel, ze je to podvodnik..no chcel som ho natiahnut trochu…
    Ccel som od neho fotky notebooku a panko – Paul Heacher z mailu heacherfamily@gmail.com mi poslal fotky z bazosu, ktore mal uverejnene..tak som ho poziadal o original fotky…poslal tie iste ale zrejme origo…kde bola odfotena aj nejaka kupna zmluva na dany mac…a cele to bolo po nemecky a aj adresa predajne v nemecku..a dal som mu kontrolnu otazku..ze kde bol mac kupovany…..a zabil, ze v Anglicku, teda v Irsku, lebo to je hlavny dodavatel Apple pre Europsky trh….no a skoncil…takze pozor!!!
    #509392
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #509393
    shadower
    Účastník (Participant)

    ja som si nechal poslat seriove cislo a odvtedy nemam odpoved :D

    #509394
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    @shadower
    Vyborny napad. Keby kazda potencionalna obet vypytala seriove cislo daneho zariadenia, mnozstvo podvedenych by urcite kleslo

    #509403
    shadower
    Účastník (Participant)

    ale ani to ti nezaruci ze zo bude ok :D

    #519260
    eraserv6
    Účastník (Participant)
    #519886
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Ďalší odrbávač : https://mobil.bazos.sk/inzerat/80572609/Predam-Apple-Iphone-X-256GB-Space-Grey–Airpods.php . Nerozbalený, ale používaný a ešte si sám napíše recenziu. Seems legit.

    #519887
    Lubco
    Účastník (Participant)
    #519900
    Anonymný
    Neaktívny

    :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 142 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.