Podvod

Domov Diskusné Fóra Ostatné Podvod

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 142 )
  • Autor
    Príspevky
  • #505892
    Ronald
    Účastník (Participant)

    Sakra, “škoda”. Ja som to nahlasoval, kam som vedel… No sere ma, že sme nič nespáchali, žiadna odveta. Veľmi rád by som takýchto KKTov vycvičil

    #505909
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #505912
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Adldas, Plima, Recblog, Macblog, Papanasonic, Slony, Nlke…
    Ja si pamatam ked som mal cca. 12 rokov a nasi mi kupili na burze tenisky Samsung.
    Cele vyrobene z linolea alebo podobneho materialu, vonku v mraze som ich vyzul, obul korcule, za hodinu zas obul, urobil par krokov a tenisky Samsung praskli v ohybe. Stali vtedy 500 korun a urobil som v nich asi 150 krokov.
    Takze Samsung max. telefon, oni robia totiz aj lopaty, lode, pasce na mysi, haluskovace a iny tovar pre domacnost

    #505913
    eraserv6
    Účastník (Participant)
    #505914
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    Ja som iStores informoval hned ako mi ten pokriveny KKT poslal 1. mail.

    #505919
    iTuxx
    Moderátor

    eraser: ale to vtedy byvali ine zimy ked si mal ty 12 rokov, vtedy aj jazvecikov v zakrute lamalo :-D keby sa tie tenisky zachovali, dnes by si na nich zarobil balik :-)

    #505920
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Boha, to už kde sme. Dobre som sa zasmial…ale k veci. Čistá zápalka, ukradnuté informácie, ako hovorí Ronald MS Paint to istil a iStores verejne oznámilo, že s nimi nemá nič spoločné. Takže sa môžeme maximálne zasmiať a prípadne s ním komunikovať a zisťovať, aký je vynaliezavý. :D

    #505952
    iTuxx
    Moderátor

    Martin a mas namet na novy clanok. Akoze si objednavas novy macbook. Cele to pekne zdokumentujes az po zaplatenie, kedy povies ze ci sa vies osobne zastavit pre notebook, lebo mas cestu tym smerom a rad by si si nechal od nich system nastavit a predviest kedze je to tvoj prvy macbook. Urcite by s tym nemali mat problem kedze sa tak uzko specializuju na tento sortiment. A ked pride k platbe, vytiahnes peniaze z Monopoly Junior a budes sa tvarit ze nimi platis odjakziva a ze ine platidlo ani nepoznas. Nasledne spravis reportaz s dotycnymi a napises vymakany clanok na macblog :-)

    #506007
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506245
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506293
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506297
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506300
    eraserv6
    Účastník (Participant)
    #506301
    iTuxx
    Moderátor

    este aj plati za topovanie… nechapem

    #506318
    JFK.
    Účastník (Participant)

    zlatý mac so svietiacim logom :D a niektoré fotky má so svietiacim a niektoré bez, nechapem :D LOOOL … no ľudom jebe, nedá sa ju nejako zničiť teda??

    navrhujem aby si od nej niečo kúpil s30 !

    #506319
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506329
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Prestaň drogovať ???? Aspoň v nedeľu…

    #506331
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    @iTuxx
    Ked odrbe aspon jedneho tak na topovanie ma prachy na niekolko rokov dopredu :-)

    #506348
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506350
    lord.norton
    Účastník (Participant)

     


    @s3030150

    ano volal som na to cislo.

    preco?

     

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 142 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.