Podvod

Domov Diskusné Fóra Ostatné Podvod

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 142 )
  • Autor
    Príspevky
  • #506351
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506352
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506353
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Poobede som vsetky nahlasil tak asi preto????

    #506355
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506359
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Co takto robit kampan priamo na bazosi? Urobit nejaky “protiinzerat” kde sa proste vysvetli co za ludia to su a ako si davat na nich pozor. Myslim si ze by to malo nejaky efekt. Ja sa uplne viem vcitit do cloveka ktory naletel nejakemu takemuto posukovi.

    #506360
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    Nerozumiem ze policia nekona a ten parchant uz nie je v base.

    (neviem ci je to pravda) ale ta pani z ST-LINE povedala ze policia o tom vie ale nemozu nic robit.

    Okradnuty si musi poziadat o vratenie penazi a cakat 1 mesiac ci sa mu peniaze vratia.

    Ked nie potom to nas system zacne riesit.

    To ze za ten cas podvedie to hovado kvantum ludi nikoho nezaujima.

    Smutne…

     

    #506361
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506362
    majoLP
    Účastník (Participant)

    ahojte, citam vas, odkedy ma z STLine (tej skutocnej) informovali, ze sa ponukaju dalsie macy na bazosi a spomenulo sa toto forum

     

    im nevznikla ziadna skoda (okrem poskodenia dobreho mena).. to na margo toho, ze nedali podnet na policii.. chcu to riesit, ale tak aby sa to sparovalo s mojim pripadom, cize tiez cakaju

     

    “Ja sa uplne viem vcitit do cloveka ktory naletel nejakemu takemuto posukovi.”

    ja som naletel a poslal prachy, fakt je to tak, ze musim cakat 30 dni

    dostal som echo, ze ich riesi policia, ale ako citam, nedeje sa tak, kedze maju na ucte uz viac ako 10k :(

    #506363
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506483
    yoxer49
    Účastník (Participant)

    ahojte, citam vas, odkedy ma z STLine (tej skutocnej) informovali, ze sa ponukaju dalsie macy na bazosi a spomenulo sa toto forum

     

    im nevznikla ziadna skoda (okrem poskodenia dobreho mena).. to na margo toho, ze nedali podnet na policii.. chcu to riesit, ale tak aby sa to sparovalo s mojim pripadom, cize tiez cakaju

     

    “Ja sa uplne viem vcitit do cloveka ktory naletel nejakemu takemuto posukovi.”

    ja som naletel a poslal prachy, fakt je to tak, ze musim cakat 30 dni

    dostal som echo, ze ich riesi policia, ale ako citam, nedeje sa tak, kedze maju na ucte uz viac ako 10k :(

    majoLP

    majoLP nevies ci uz ta policia komunikovala s tou firmou?

     

    #506484
    yoxer49
    Účastník (Participant)

    mne sa to stalo minulu nedelu ked tu este nebol ziadny príspevok o tomto hajzlovi

    #506486
    yoxer49
    Účastník (Participant)

    Podla mna sa musi viacel ludi spojit a vsetcia oklamany podat hromadne trestne oznamenie na  nedovolene obohacovanie

     

    #506487
    yoxer49
    Účastník (Participant)

    este je tu zaujimavy link ktory by tiez poskodeny maly spravit tento krok:http://finanza.sk/peniaze-omylom-zaslane-na-iny-ucet-daju-sa-ziskat-spat/

    #506498
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nechcem trolovat ale vsetci podvedeni…, preboha to vas nenapadlo ze tovar vyrazne lacnejsi oproti konkurencii, nech sa pise cokolvek o ruseni prevadzok alebo podobnych blbostiach bude 99% podvod??? Hlavne ked odmieta osobny odber a vyzaduje zaslanie celej sumy vopred na ucet alebo zaplatenie faktury? Ktory seriozny predajca preferuje vyplatenie tovaru prostrednictvom nejakeho zdrapu papiera na jeho ucet a to bez vriabilneho symbolu? A takto by som mohol pokracovat.
    Pritom by stacilo mat len malu podozrievavost a spytat sa dotycneho ci suhlasi s osobnym prebratim a vyplatenim cash alebo dorucenim domov za vyraznu prirazku ktora sa neda odmietnut.
    Vsetci podvodnici by sa zacali okamzite vykrucat.
    Zbytocne na nich nadavate pretoze svojou naivitou a castokrat aj volou vyrazne usetrit priamo zivite ich cinnost. Bez vas by nebolo ich.
    Sorry ak som sa niekoho dotkol a vopred sa ospravedlnujem ale musel som…

    Popripade, ak je tato tema tak citana tak aj ostatni prispejte nejakym napadom ako jednoducho a ucinne odhalit takychto ludi este skor nech im niekto dalsi prispeje na vyssiu zivotnu uroven.

    #506500
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506501
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506503
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    Mne bol hned podozrivy ze za 1100€ predava niekto taky comp.

    Osobne si myslim ze by mu naletelo viac ludi keby dal cenu 1800€.

    Nikdy nekupovat na dobierku.

    Uz som predal zopar apple pocitacov ale vzdy iba cez osobne stretnutie.. a to ma prosilo viacej zaujemcov o dobierku.

    Ak ho niekto ozaj chce pride osobne

    Snad ho spravodlivost dobehne a dostane co si zasluzi.

    #506504
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nie, za cenu 1800eur by mu nenaletel nikto. Praveze ta obrovska vypredajova “zlava” je tou hybnou silou co niektorym ludom zatemni rozum a su ochotni riskovat, ved co ked urobim obchod roku? Za taku cenu no nekup to.
    Staci pozriet videa Black Friday coho su ludia schopni ak je tovaru obmedzene mnozstvo za 50 alebo viac percentne zlavy a prave tuto ludsku vlastnost smejdi dokonale vyuzivaju

    #506508
    majoLP
    Účastník (Participant)

    majoLP nevies ci uz ta policia komunikovala s tou firmou?

    yoxer49
    nekomunikovala, nema dovod..

     

    Nechcem trolovat ale vsetci podvedeni…, preboha to vas nenapadlo ze tovar vyrazne lacnejsi oproti konkurencii, nech sa pise cokolvek o ruseni prevadzok alebo podobnych blbostiach bude 99% podvod??? Hlavne ked odmieta osobny odber a vyzaduje zaslanie celej sumy vopred na ucet alebo zaplatenie faktury? Ktory seriozny predajca preferuje vyplatenie tovaru prostrednictvom nejakeho zdrapu papiera na jeho ucet a to bez vriabilneho symbolu? A takto by som mohol pokracovat.
    Pritom by stacilo mat len malu podozrievavost a spytat sa dotycneho ci suhlasi s osobnym prebratim a vyplatenim cash alebo dorucenim domov za vyraznu prirazku ktora sa neda odmietnut.
    Vsetci podvodnici by sa zacali okamzite vykrucat.
    Zbytocne na nich nadavate pretoze svojou naivitou a castokrat aj volou vyrazne usetrit priamo zivite ich cinnost. Bez vas by nebolo ich.
    Sorry ak som sa niekoho dotkol a vopred sa ospravedlnujem ale musel som…

    Popripade, ak je tato tema tak citana tak aj ostatni prispejte nejakym napadom ako jednoducho a ucinne odhalit takychto ludi este skor nech im niekto dalsi prispeje na vyssiu zivotnu uroven.

    eraserv6

    po vojne kazdy general, sorry, musel som

    mne to prislo, ako tu uz bolo spominane, obchod roka, hladal som pocitac s dobrymi parametrami za dobru cenu

    spominala sa likvidacia firmy, iba par na sklade, kratkost casu

    navyse, osobka bola mozna, ale Blava? ja som z Kosic

    a ist pre comp taku vzdialenost sa mi fakt neoplati

    dovoz na moju adresu bol uz v cene

    ako pise aj chalan vyssie, ziadne zmienky o tom, ze by mohlo ist o podvodnu firmu

     

     

    #506510
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 142 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.