Podvod

Domov Diskusné Fóra Ostatné Podvod

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 142 )
  • Autor
    Príspevky
  • #506512
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nikto normalny kto rusi predajnu ci sklad nebude predavat uplne nove zafoliovane booky za polovicu. Musel by byt padly na hlavu alebo dobrovolne prerabat. Je tucet moznosti ako z takeho tovaru vytlct podstatne viac. A to je hned prvy fakt ktory ked si clovek uvedomi tak moze byt generalom aj pred bitkou.

    #506519
    Ronald
    Účastník (Participant)

    Kašlite nato, “kto prečo” naletel… Našim štastím je, ze tieto výhodné inzeráty už máme v oku. Tiež som hneď v prvý moment, prvý deň volal a písal všade, aby som čím skor zabránil ďalšej krádeži. No z 2000ľudí, čo si tie inzeráty otvorilo, sa našlo ešte stále 0.5%, ktorý mu naleteli a už má tá primitívna sviňa aspoň desinu (za ktorú makám ja pol roka) vo vačku !!!! Strašne ma to sere

    #506523
    yoxer49
    Účastník (Participant)

    Ja som podal tresne oznamenie u mna pouzival pseudomim jaroslav simko(jaroslav.simko.1967@gmail.com) a cislo telefónne ktore pouzival je registrovaná na neakého Fialu v Prahe to mi povedali hned na policii,Ponukal mi Pro 15″ retina 256GB označenie MJLQ2SL/A,,,Treba aby vsetcia postihnuty podali trestnr oznamenie aj ty co kupily trebarz len iPhone za 200e vtedy to ma zmisel cim viacej tresnych oznameni policia registruje tym  skorej sa pohnu veci dalej.Apropo mojim dôvodom kupy bolo len to ze uz ma stval Windows a jeho spamy a nestabilita ,problem je ze som chcel com v sk jazyku a sk klávesnicou preto som riesil kupu na slovensku inak by som si to kupil tu za hranicami…dufajme ze co naviac ludi poda trestne oznamenie a aj tu ziadost vo svojich bankach…..a dufam ze ta firma sa zobudi a tiez poda tresne oznamenie za zle meno ved toto sa skutočne môze stat hadam len na slovensku.

     

     

    #506541
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506542
    lord.norton
    Účastník (Participant)
    #506543
    iTuxx
    Moderátor

    lubi sa mi ako sa ”vyvija” :-D je to ako skynet, chce len dobre, ale musi nas znicit pretoze jedina hrozba pre nas sme my sami a nasa vlastnost usetrit.

    Ja som vzdy fandil tym, co dokazu vymyslet taky podvod, na ktorom sa beztrestne poriadne nabalia. Ked je niekto schopny si na naivite druhych prilepsit, tak je to len jeho plus. Vsetci co zijeme na tomto svete vieme dobre ako sa tu veci maju. Niekto si dava pozor, iny nie a plati.

    #506590
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Čo ja viem iTuxx, jedna vec je ak máš nejakú predraženú značku a predávaš obyčajné veci za neskutočné peniaze a ludia to kupujú, tak na tom zarobíš, lebo je to tá naivita a všetko čo spomínaš, ale tí ludia reálne dostanú ten produkt, ktorý si kúpili, nech je to čokolvek, ale majú to, za čo si zaplatili, aj keď je to blbosť…

    Ale toto, toto je svinstvo a nemorálne, keďže tí ludia nedostanú nič, za čo poslali peniaze. Podľa mňa je to grc, a takých ľudí, ktorí sa takto živia netreba obdivovať.

    A dávať pozor 24/7 356 dní vkuse všade kde sa pozrieš je čo za “way of life”, zase odtiaľ potiaľ, tiež si to niekedy dupnem na dialnici a risknem že nebudú policajti na mňa čakať, a keď aj, tak čo už zaplatím, proste ohliadať sa vkuse všade sledovať všetko je pičovina… bežní anti-technickí ludia, ktorí nemajú veľmi prehľad o cenách a generáciach apple produktov ľahko naletia na také inzeráty, a to proste preto lebo sa nevyznajú, tak ako ja si nevymením chladič na aute …chápeš čo chcem povedať? ak nie tak jeb na to :D len takú som mal myšlienku

    #506591
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    @ iTuxx mozes si s tym ojebavacom ruky podat tymto si u mna poriadne klesol..

     

    @ JFK  presne ako pises.

    #506599
    iTuxx
    Moderátor

    JFK: ano, to je pravda ze nedostanu nic. Ale toto je tak priehladny druh podvodu, ze ak si na nom podvodnik zarobi, tak si to zasluzi. Ved predsa idem kupovat notebook za 2 litre a nemam 50€ na cestu pren?

    Ja nehovorim o tych co zarabaju na zbierkach pre postihnutych, to veru svinstvo je. Alebo ukradnut babke spod vankusa 5000€ zatial co ju presviedcam aby mi ukazala svate obrazky v dome. To je tiez spinavost (aspon to dokazuje ze napriek tomu ze sa dochodci stazuju na nizke dochodky, stale su v baliku). Aj moj ”obdiv” je len odtial potial. Ale su iste druhy podvodu, ktorych vymyslenie si vyzaduje fakt dobry napad a vypracovanie. A ked to vyjde, tak nech! Ako som uz pisal vyssie: kazdy z nas zije na tomto svete a ma moznost vnimat co sa tu deje. Je kazdeho povinnost aby sa staral o svoj majetok. Aj ked ti vykradnu auto, lebo nebolo zamknute, tak si navine ty, lebo si ho nedostatocne zabezpecil proti kradezi bezpecnostnym zariadenim ktore auto obsahuje. Ked ti rozbiju okno a nieco vezmu, takisto si navine, lebo v aute si nemas nechavat cenne veci. To ze si musis davat pozor 24/7 365 dni v kuse je prave ten way-of-life, ktory kazdy z nas musi zit. Keby ho kazdy z nas zil, takyto podvodnici by neboli. Su tu len a len kvoli nam, kedze si nedavame pozor. A ak si niekto takto zarobi, trestne to je, ale stale ma moje uznanie, ze sa mu to podarilo.

    #506619
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    iTuxx spamataj sa co trepes..

    Nie si ten ojebavac nahodou ty ked ho tak vychvalujes?

    Darmo tu vypisujes svoje KOKOTINY co je a nie je svinstvo… ty si amoralny clovek a hotovo.

    Myslis si ze vsetci su tak “mudry” a ty?

    Co ak ojebal niehoho kto nie je az tak v obraze ako ty?

    Ked sa uplne vytrati dovera na svete tak to bude uplne v pici.

    Tam kde si aj ty..

    Uz si s tebou nemam co povedat.

    Snad raz pocitis to o com pises a padnes na hubu ty frajer …

    #506620
    iTuxx
    Moderátor

    Nevychvalujem ho. Co robi, je trestne. Ale na slovensku ho nikdy nechytia. Poukazujem na to, ze je sikovny a ked je niekto tak blby, ze mu zaplati tolko penazi, tak mu ich prajem.

    Ja nepotrebujem byt v nikoho ociach moralny ci amoralny clovek. Mysli si co chces, mne je to jedno. Ja padnut na hubu nepotrebujem, viem ako tento svet funguje. To ty by si mal padnut, aby si pochopil ze obozretnost, predvidavost a hlavne zdravy rozum, su nevyhnutne komodity pre zivot. Ak to nevies, tak plat.

    #506621
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    Si na smiech :) a uz si o tebe urobilo obraz iste vela ludi.

    Pocitam ze ojebavas ludi kde sa da aj s tou tvojou firmickou na servis PC.

    Ojebavas kazdeho ci len kazdeho 2. ?

    Uz s tym tvojim TAK PLAT chod do pice.

    Chcel si byt za geroja a vysiel si jak KKT

    :)

    Maj sa pekne koncim s tebou.

    PS) Kludne to tu trosku premaz :)

    ale aj tak si uz ukazal svoju pravu tvar.

     

    #506622
    iTuxx
    Moderátor

    cim som sa ta dotkol? ze mas nedostatok obozretnosti, predvidavosti, ci zdraveho rozumu? nechapem co sa do mna obuvas a si vulgarny. Na internete je kazdy macher. Osobne by si takto nevyskakoval.

    #506623
    lord.norton
    Účastník (Participant)

     

    #506624
    iTuxx
    Moderátor

    co je? urazat druhych o ktorych nic nevies je tvoja vizitka? Podme to prediskutovat osobne, ty geroj

    #506625
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    Nebud smiesny….co si na stereoidoch?

    Som ti uz povedal co si o tebe myslim a nic na tom nezmenis.

    Strata mojho casu je uz aj to ze si tu pisem s blbom … nie sa este s nim stretavat..

    Chod ty radsej obdivovat ojebavacov.

    papaaa

    #506626
    JFK.
    Účastník (Participant)

    @iTuxx, tak to potom obdivuješ aj všetkých politikov, a bratislavskú Penta, J&T, HB Reavis pseudo-mafiu? Akože lebo oni sú v tomto najväčší machri, keďže v base nesedí nikto, D1 z BA do KE sa stavia už 50 rokov a nabalili sa na tom už asi 3 generácie politikov ďalej v tom pokračujú, okrádanie z eurofondov, zdieranie bežnej populácie na daniach, a nemzyslených poplatoch?

    tunelovanie každého kilometra dialnice, každého tunela, všetky banky, ešte aj zasraný mesačný poplatok 9€ za vedenie účtu v banke, to všetko obdivuješ? :D lebo je to sofistikované, nedá sa proti tomu brániť a všetkým týmto spoločnostiam/politickým organizáciam to prejde…

    grc

    #506627
    majoLP
    Účastník (Participant)

    chalani, tento topic je o inom

    btw, tiez mi pride divne hajit zlodeja a priat mu peniaze, len preto, ze mu niekto iny naletel na podvod, ani keby slo o euro !! nie este o take sumy.. no a co, tak sme boli naivni a mysleli, ze riesime obchod roka

    ale chceme za to produkt a nie vysmech.. este aj od cudzich, co s tym nic nemaju spolocne (iba zeby ano)

    ja som sa dostatocne poucil a mienim preverovat kazdy jeden obchod, ktory budem realizovat, ale prist o tie prachy?? why??

    asi nevies, co to znamena zarabat prachy, kde sa kazde euro pocita

     

    admin, ak mozes, trosku premazat prosim

    #506628
    lord.norton
    Účastník (Participant)

    Admin iTuxx to rad premaze… :)

    #506629
    JFK.
    Účastník (Participant)

    mám screenshoty, na pamiatku súboja Norton vs Tuxx :D :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 142 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.