Nový MacBook vs MacBook Pro 13”

Domov Diskusné Fóra Ostatné Nový MacBook vs MacBook Pro 13”

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 114 )
  • Autor
    Príspevky
  • #192109
    kjubooo
    Účastník (Participant)

    …urcite to tu uz niekde sa piisalo!§…ale ja sa chcem spytat!!….tiez sa rozhodujem medi mac-om white a mac-om pro 13-kou…..ktore by ste mi odporucili (staci iba napiisat ze ktory!..nemusiite to rozpisoovat!)….som student!…cize ho budem casto prenaasat!,…potrebujem ho aj na pracu….a samozrejme net (wifi)…a asi si tam budem daavat zopaaar programov a hier!…ocenil by som vasu pomoc!..

    #192115
    monicqa
    Účastník (Participant)

    pocuj! presne v tejto teme sa to pisalo! tak si precitaj tych 8 stran a mas to vyriesene! a nepouzivaj vykricniky, lebo si myslime, ze na nas kricis!

    #192116
    kjubooo
    Účastník (Participant)

    .::D:D::D:D:D:D:D:….ja na vas nerkicim….ja iba upozornujem na…….no to je jedno!…tk nic….idem ciitat!..:D:D:D:….ale aj tak dik!

    #222379
    Benne
    Účastník (Participant)

    porovnavam novy mbw a macbook pro 13, a velky rozdiel tam nie je. Chcem prenosny pocitac,na internet,hudbu,fotky trochu a video trochu a stale neviem ktory vybrat… Budem ho kupovat v USA, takze ceny su priaznive u oboch,len ktory vybrat :/ Niesu tu dlhodobejsi majitelia MBW, ktori napr lutuju svoj vyber a nezobrali MBP ? Trosku ma odradza ten plast,aj ked je naozaj krasny.

    #222381
    dubak
    Účastník (Participant)

    plast vraj casto praska a hlinik zase velmo hreje tak si vyber

    #222400
    Benne
    Účastník (Participant)

    :D diky :D v podstate som rozhodnuty pre hlinik. Ten cenovy rozdiel medzi MBP 13 v USA a tu na Slovensku je asi taky,ze MBP 13 2.4GHz vyjde v USA takisto, ako MBW na Slovensku. Velky rozdiel medzi 2.6 a 2.4 nebude nie ? Chcem na tom robit bezne veci v podstate, nepotrebujem robit zatial grafiku ani nic podobne. Sem tam mozno nejake hry a tak :)
    Hlinik sa mi zda trvacnejsi, odolnejsi a mam rad veci, ktore su trvacnejsie a tak. Takze zatial MBP,ale monzo ma niekto presvedci na MBW :) Ta cena je v USA lakava :)

    #222407
    dubak
    Účastník (Participant)

    ja mam hlinik a nelutujem to nad plastom, jedine minusy na tom hliniku co mi vadi ze hrany dost rezu do ruk ked sa na nom pise a stary znamy problem v hriani, ale aspon si na nom mozes v zime ohriat ruky ako ja :) popripade ked pustis nejaky konvert videa mozno si aj uvaris vajce na nom
    ale tak nad plastovym ma vyhodu uz len v tom pokial viem, ze mas aj podsvietenu klavesnicu co sa mi zda, ze plastak nema a to je velky plus ktory v tme ocenis to mi ver, este sa lisi aj v par inych drobnostiach od obycajneho macbooku ktore sa docitas na nete len ja som spomenul tu podsvietivost lebo to je pre mna najvyuzitelnejsie plus
    a ked uz nic ine budes aspon odlisny, nie kazdy ma notebook z hliniku ;)

    #222411
    MooDy
    Účastník (Participant)

    ja mam najnovsi white a som spokojny, robim na nom aj grafiku a pohodlne staci. Keby som mal peniaze nazvys tak urcite pojdem do Pro 13″, obcas mi chyba podsvietenie, aj ked 90% pisem v podstate zpamati. S plastom zatial problem nemam, len nejake drobne skrabanceky na vrchu. Ale ako vravim, ak mas peniaze, vezmi Pro, aj ked ho mozno nevyuzijes, nebude to mat nadarmo privlastok “Pro”

    #222415
    Benne
    Účastník (Participant)

    Diky moc za nazory :) kludne piste dalsi !

    #222559
    Anonymný
    Neaktívny

    zober air.

    #222612
    Benne
    Účastník (Participant)
    #222693
    Benne
    Účastník (Participant)

    este jedna vec. Kompatibilita US zastrcky a EU zastrcky, konekretne SVK samozrejme. Chcem sa spytat pripadnych majitelov US macbookov,ako riesia tento problem. Ci skrz nejaku redukciu,alebo priamo v apple nieco kupili a pod. Diky… a prosim,drzte sa temy a nepiste sem zbytocne detske komenty.

    #222701
    dubak
    Účastník (Participant)
    #222732
    Benne
    Účastník (Participant)

    super,diky moc… ty si hadam jediny, kto ma nieco k mojim otazkam :D Tak dnes uz pojdem snad aj do Apple store na 5th ave a uvidime co mi povedia na back to school akciu :)

    #223103
    Benne
    Účastník (Participant)

    tak a uz pisem z noveho macbooku pro :) Nakoniec cena vysla super,ochota od predajcu a vsetko,tak spokojnost… diky za rady dubak a par ludi,co napisali aj nieco k veci ;)

    #224634
    MartinaKe
    Účastník (Participant)

    Mám momentálne ten istý problém, tiež sa neviem rozhodnúť, či Macbook White za 899eur alebo Macbook Pro za 999. takisto ho potrebujem na tie isté účely, čiže myslíte, že pocítim rozdiel pri MCP kvôli 4GB RAM? Dajú podľa vás ešte nejakú lepšiu akciu pre študentov? Ďakujem

    #224637
    win2mac
    Účastník (Participant)

    @MartinaKe: Rozdiely medzi MB a MBPro (hovorim o najlacnejsej 13” verzii Pro) su minimalne. MB Pro ma navyse: +2 GB pamate, FireWire port, podsvietenu klavesnicu a hlinikove telo. Inak je to to iste, takze zalezi na tebe ci ti rozdiel 100€ stoji za to. Inak cena ktoru uvadzas za MBP je fakt dobra, za tu cenu nevahaj (za predpokladu ze sa jedna o funglac).

    #224656
    termix
    Účastník (Participant)

    Za 100 Eur ten rozdiel urcite stoji :) Minimalne pri dalsom predaji mas predajnejsi macbook.

    #278403
    Sajgon107
    Účastník (Participant)

    Zdravim,
    zacal som citat tento topic a velmi ma to zaujalo. Rozmyslam nad kupou macbooku air 13 s i5, 4 GB ram a 256GB SSD. Podla toho co som si precital vetsina z vas odporuca MacbookPro :P
    Som student, potrebujem nieco lachke prenosne a nieco hlavne co ma DLHU VYDRZ BATERKY.
    Neviem preco ale proste ten Air sa mi viac paci ako model PRO. Taktiez mam mensie obavy ohladom OS. Zatial som stale bol len na Windovsoch a neviem ako by som si zvykol na MAC OS. A mam mensiu otazosku ohladom toho os…. ako je to s softwerom ? vsetko sa musi kupovat alebo da sa tam niejako dostat aj niejake tie cracknute veci ? Ak mozete napiste mi vsetko o praci s OS … ake su vyhody a nevyhodi v porovnani s WIN XP.

    Vopred dakujem :)

    #278410
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Nie, nemusí sa všetko kupovať, sú aj free aplikácie a áno, istypiratskypristav.org funguje aj pre Mac, ale si treba uvedomiť, že je to nelegálne sťahovať pirátsky software. Uznám to vtedy, keď demo obsahuje len pár funkcií a ty potrebuješ vyskúšať kľúčovú funkciu, ktorá však v deme nie je – čiže stiahnuť, otestovať, vymazať a kúpiť.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 114 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.