iTunes 11

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iTunes 11

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 70 )
  • Autor
    Príspevky
  • #337888
    iTuxx
    Moderátor

    bawy: to by mohli. SE Live With Walkman to tak ma a vyzera to perfektne.

    #337901
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Eddy: no ja som zistil, ze ten algoritmus je v principe velmi jednoduchy. Zacne sa uplne vlavo hore u grafiky albumu, tam najde farbu pozadia. V principe to dava zmysel, kedze potom pouzije rozostrenu masku na okraje, aby to splynulo s pozadim (+ zvacsi priesvitnost). Potom pouzije farbu, ktorej je celkovo v grafike mensia hodnota ale nie uplne najmensia (vzasade text).

    Ak ma album co len trocha ruzovej farby v lavom hornom rohu, tak to rozhodne vyzera dost priteplene :)

    #337906
    polino
    Účastník (Participant)

    a konečne keď kliknete na obal albumu a get info, môžte editiovať všetky skladby albumu, netreba ich už selectovať, to mne najviac chýbalo, takže iTunes 11 vyzerá byť fakt pokrok :)

    #337909
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Jozef Remen: a tak jo, ale napríklad túto to nevyzerá veľmi pekne. https://dl.dropbox.com/u/6647272/Images/Screen%20Shot%202012-12-01%20at%201.44.27%20AM.png .. ale tak chápem že to robí čo to vie :D

    #337910
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Eddy, lahka pomoc – staci grafike pridat 1px ramcek vo farbe, ktoru by si tam chcel mat

    #337912
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    EdDy, dík za info, že už je vonku nový album od Green Day :D

    edit: teraz som prišiel na novú funkciu, že keď sa chytí nejaký album tak naboku sa vysunie lišta s pripojenými iZariadeniami a playlistami a dajú sa tam pretiahnuť tie albumy, ktoré tam chceš vložiť

    #337923
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Jedna vec ma (a nielen mna) stale serie – modalne dialogove hlasky, z nich najotravnejsia a najstupidnejsia je ta o mazani skladieb z Up Now.

    Este maju co dorabat. Vyhadzat dialogove okna, radikalne prekopat Info panel na spravu ID3 tagov. Ale 11 je krok spravnym smerom.

    #337930
    kollar
    Účastník (Participant)

    neviete ci sa to da spravit tak ze ked ma vybrane zoradenie podla albumov aby ked spustim pesnicku hrala cela library doradu ako pri artistoch a nie iba jeden album dookola?

    #337943
    NapheX
    Účastník (Participant)

    neviete ako by sa dalo vratit spat na staru verziu ? bez toho aby som stratil playlisty ?
    staci dat exportovat kniznicu, odinstalovat itunes a nainstalovat staru verziu a potom importovat kniznicu a budem mat vsetky playlisty ako boli povodne? :D
    edit: tu mate navod keby s tym mal niekto problem http://forums.macrumors.com/showpost.php?p=16400819&postcount=6

    #338067
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Jozef Remen: a to učiním ako? :D

    #338092
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    pouzijes lubovolny editor obrazkov :)

    #338118
    EdDy
    Účastník (Participant)

    aha, takto si to myslel :D ja že som prehliadol niečo v nastaveniach iTunes :)

    #338121
    ms
    Účastník (Participant)

    ako si importujem všetkú hudbu z notebooku do iTunesu ? pridá mi to len pár pesničiek čo mám na ploche, zvyšok je roztrúsený po priečinkoch, vďaka

    #338132
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    No musis vybrat hlavny priecinok, kde mas vsetku hudbu. Cez File > Add to Library

    Snad nemas muziku rozhadzanu uplne vsade bez akehokolvek zaradenia do nejakeho jedneho foldra?!

    Jak moze mat niekto takyto bordel v hudbe…
    Ak nemam vsetky skladby otagovane vratane roku vydania, zaradenia do kompilacie (pripadne) a samozrejme grafiky albumu, tak sa citim nesvoj.

    Neviem ako ostatnych, ale mna vrcholne znechucuje triedenie po adresaroch bez riadneho vyplnenia ID3 tagov. za to by som „ripperov“ kopal do zadku :)

    #338243
    ms
    Účastník (Participant)

    už to mám, nemal som zapnutú lištu s menu tak mi to nešlo pridať celý adresár len konkrétne súbory

    #338248
    ND
    Účastník (Participant)

    Mne tam dost chyba zoradenie podla datumu pridania. Pri editacii a “dotagovani” som to pouzival vzdy. Alebo som iba nenasiel. :o)

    #338250
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Na tagovanie je idealny TuneUp s radostou pouzivam uz par rokov.
    ND: V zobrazeni Skladby klikni pravy na stlpce a pridaj si dalsi stlpec podla potreby.

    #338289
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Tak ako pise Hurfo. Ale ide to myslim len v hlavnej Library a v Songs, nie inde.

    #338790
    mk01
    Účastník (Participant)

    kolar, daj si songs -> zotried podla albums.

    #338810
    zmija
    Účastník (Participant)

    pls pomozte ako si dam skladby synchronizovat s iphonom ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 70 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.