iTunes 11

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iTunes 11

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 70 )
  • Autor
    Príspevky
  • #337743
    NapheX
    Účastník (Participant)

    design fajn akurat ked si zmensim okno tak neviem ako sa mam pohybovat v pesnicke :(

    #337744
    igino
    Účastník (Participant)

    Nové iTunes sú úžasné! Pripomína mi to dávno zabudnuté otočenie CD-čka a skladby vedľa seba. Spokojnosť. Potiaľto. Len neviem, prečo stále pri editácií informácií k videu máme stále možnosť vložiť názov interpreta, albumu, žáner a podobne. Čiže ako pri audioskladbách. Kde sú možnosti ako režisér, herci, kamera, hudba a podobne? Hé!? A keď si rozbalím film ako album, prečo tam nie je sú zobrazené kapitoly? Máme tu snahu o ucelenie vzhľadu a ovládania ála iPad/iPhone a tam to máme a tu v PC nie.

    #337746
    NapheX
    Účastník (Participant)

    uz viem , treba kliknut na obrazok

    #337747
    igino
    Účastník (Participant)

    NapheX: fajn zistenie, ďakujem.

    #337765
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Vyborne je, ze funguju aj skripty z Doughscripts na spravu ID3 tagov.

    Inak sa zda, ze kod na pozadi len scasti prekopali a venovali sa hlavne GUI, takze kompatibilita s roznymi vylepseniami ostala zachovana (funguje aj CoverSutra).

    Skoda len jednej veci, mohli dat vacsi doraz na gesta a ovladanie z klavesnice. Toto stale v iTunes citelne chyba…

    #337772
    Anonymný
    Neaktívny

    11-ka je skvela. Uplne novy pohlad a vzhlad, velmi sa mi paci usporiadanie podla autorov. Toto mi tam v takejto forme vzdy chybalo. Ostatne skumam postupne. :)

    #337776
    iTuxx
    Moderátor

    u mna je najvacsie plus Up Next funkcia. Dost som ju potreboval a konecne je tu. Super!

    #337777
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ten vzhlad miniprehravaca ma pekne nasral – dalsi krok spat…

    #337784
    bawy
    Moderátor

    Strašne pozitívne na mňa zapôsobil nový iTunes, len trochu mi bije do očí odlišnosť farieb ikony oproti appstore, myslím že toto by malo byť zladené. Inak veľmi veľmi príjemné prostredie. Konečne posun vpred

    #337789
    igino
    Účastník (Participant)

    Dnes ráno mi udrelo do očí zoradenie albumov a to podľa názvu. Zvykol som ich mať zobrazené podľa dátumu vydania albumu, či už platne alebo CD-čka. Hľadám, hľadám a ejhľa, nájdete to vo view options v hornom menu alebo skratkou CMD+J a tam si zvolíte zoradenie podľa vašich potrieb.
    To ja len keby to niekto hľadal ako ja.

    #337801
    EdDy
    Účastník (Participant)

    iTunes 11 je krásny :) super práca.

    Neviete prečo mi ale nejde prepnuť na mini player? hore vo Window to mam unclicable a shortcutom to nefunguje :(

    EDIT: Aha, iTunes nemôže byť vo full screne aby šlo zapnuť mini player!

    #337802
    peto01
    Účastník (Participant)

    zda sa mi to alebo ten iTunes je fakt o niečo rychlejši

    #337828
    Benne
    Účastník (Participant)

    mne sa lubi velice zatial :) Neviete inac kde zistim, kolko mam celkovo songov v library ?
    Inac co sa tyka vytvarania playlistov, pridavania veci na ipad/iphone a pod, pride mi to ovela jednoduchsie a rychlejsie ako na starych.
    Je to aj o dost rychlejsie, aspon teda u mna. Spokojnost nadovsetko zatial.

    #337836
    dfx
    Účastník (Participant)

    itunes 11 vyzera krasne.

    mam taku teoriu, ze je to prvy program, ktoreho design ovplyvnil Jonathan Ive a kvoli zmenam na poslednu chvilu vysiel o mesiac neskor. Ak je to naozaj tak, tak sa mame na co tesit. Myslim novy iOS aj OS X a nove programy od Applu.

    #337838
    bawy
    Moderátor

    Benne: menubar/zobraziť/zobraziť stavový riadok -> položka Skladby a dole máš lištu so sumárom.

    #337857
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Neviete, kde môžem zaškrtnuť/odškrtnuť songy? Lebo to mám nastavené na iPhone “Sync only checked songs” … a tie čo som mal v iTunes 10 nezaškrnute, su šedé. Ale nikde tam ten štvorček na zaškrnutie nevidím :X

    EDIT: Okey, už to mám. Keby to niekto tiež hľadal, kliknuť pravým a úplne dole Check/Uncheck song :)

    #337859
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Vyzera to ze vikend sa bude niest v znameni kompletnej inventury mojej hudobnej library. Uz to odkladam asi 4 roky….

    #337860
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Automaticke nastavenie pozadia pri rozbaleni albumu podla jeho farieb a text v komplementarnej farbe nema chybu.

    Vyberovka James Bond soundtrack takto vyzera po <> :)

    #337862
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Jozef Remen: Len pri niektorých albumoch to vyzerá … nie prave najlepšie :D ale chválim, vo väčšine prípadoch to je vyborne :)

    #337874
    bawy
    Moderátor

    Jozef Remen: súhlasím maximálne, teraz to vyzerá neskutočne luxusne, keby spravili v tomto štýle ešte Music player na iOS …vau..

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 70 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.