iTunes 11

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iTunes 11

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 61 až 70 (z celkového počtu 70 )
  • Autor
    Príspevky
  • #338811
    zmija
    Účastník (Participant)

    aha uz som to nasiel sry ….

    #338836
    OakleyWisdom
    Účastník (Participant)

    Ahojte.
    Mam mensi problem a nechcem zalozit zvlast temu aby v tom nebol chaos.
    Neviem ci to zaradit do iPhone5 diskusia, postrehy… Alebo sem, tak ma ospravedlnte ak budem mierne offtopic.

    Po kupe iPhonu5 mi telefon nesynchronizuje s iTunes cez wifi resp. iTunes telefon obcas najde, ale po pokuse pridat piesne alebo app do telefonu sa iPhone z iTunes strati a uz sa nepripoji naspat.

    Ludia co poznam a maju 5ku s tym problem nemaju, tak ma napadlo ci to nebude skor v iTunes, co myslite?

    Predtym som mal 4ku a tam to fungovalo bez problemov. Taktiez som myslel ci to nebude starym iTunes (10.x), ale problem pretrvava aj na 11.0.

    iTunes som preskumal hadam cele a nic sa nezlepsilo.

    Dakujem za kazdu radu alebo odporucanie.

    #338842
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    v danej chvili zvladne 5tka pripojenie na internet cez WiFi? Nevypadava spojenie s WiFi?

    Problem by som videl v routri, ak mas srackoidny TP-Link alebo dakeho exota za par susnov z ciny, tak hladaj pricinu tam.

    #338849
    OakleyWisdom
    Účastník (Participant)

    Jasne to zvlada a nevypadava, to som kontroloval.

    Nie nie, ziadny exot. :D Router je urceny pre viac ako 10 zariadeni v sieti a taktiez rychly prenos dat, takze tam by problem nemal byt. Skusal som cez tu istu siet aj znameho 5ku s jeho iTunes a tam to funguje.
    Netusim kde by mohol byt problem.

    Aj tak dakujem za radu.

    #338904
    majdy
    Účastník (Participant)

    Mne pri iPhone 5 tiež niekedy neukáže v iTunes iPhone (keď nieje pripojený káblom – čiže wifi) riešim to zapnutím a vypnutím wifi, snáď to update iOS vyrieši :)

    Ja mám zase taký problém, že keď si chcem prehľiadať svoju iTunes knižnicu v iPhone cez Wifi a zdielanie knižnice, mám tam zhruba 1/4 všetkej hudby :/

    #339121
    iTuxx
    Moderátor

    chalani neviete mi poradit ako funguje Manually manage music na iPode? Chcem si do iPodu shuffle nahadzat skladby, ale neviem ako na to. Na starom iTunes som mal napravo vsetku hudbu, vybral som, ktoru som chcel a potiahol do stlpca nalavo kde bol zobrazeny iPod. Teraz tam nic take nie je a neviem tam tie pesnicky dostat. Dakujem.

    edit: mam to. Show sidebar a fungujem ako predtym :-)

    #339140
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Nemusis ani to. Staci tahat piesne/albumy/knihy napravo a ukaze sa okno so zariadeniami. Na dany iPad (napr) potom presunies co prave tahas. Pustis a sype sa to tam

    #339145
    iTuxx
    Moderátor

    dik za tip Jozef, to je este lepsie :-)

    #350731
    emah
    Účastník (Participant)

    zdravim,
    mam itunes 11.02 a iphone 3gs. zlatom vydrazim ked mi niekto prezradi ako dostanem mp3ky do telefonu.
    skusal som aj to co tu popisuje jozef remen, ale ked to taham napravo, vyskoci mi tam telefon a subory nanho dam, ale nepretiahne sa mi to tam.
    mam macbookpro, nic som nenastavoval zvlastne, fakt som dost rozcarovany preco to nejde. mam chut defenestrovat obe zaradenie z co najvacsej vysky. najlepsie cookovi na hlavu.
    dakujem za rady. urcite to bude nejaka prkotina, ale skutocne na nu neviem prist.

    #350732
    afirrk
    Účastník (Participant)

    Vytvor nový playlist a pomenuj ho napr. iPhone… naťahaj doň pesníčky ktoré chceš mať v iPhone. Potom keď pripojíš iPhone k macbooku tak naň hore klikni a daj Music a tam máš niekde, že synchronizovať playlisty… vyber tez playlist iPhone a daj dole “sync” a malo by to tam naťahať…

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 61 až 70 (z celkového počtu 70 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.