iPhone 5 – co sa Vam pokazilo?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – co sa Vam pokazilo?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 65 )
  • Autor
    Príspevky
  • #358009
    Jozef Antala
    Účastník (Participant)

    Marc_Ecko
    Poznam par ludi co s i5 nemaju vobec ziaden problem ale poznam aj ludi ktory maju podobne problemy s i5 ako ja…
    Fakt asi zalezii od daneho kusu.Bohuzial ja zatial nemam stastie na ten funkcny :D

    #358012
    mcmatej
    Účastník (Participant)

    Tak ja pridam tiez, zacnem 4S aj ked je tema o patke hadam mi to prepacite. Takze prve 4S sa mi po styroch mesiacoch zacalo vybijat sposobom, ze ani nie 6 hodin a bol dead. Po vyskusani vsetkeho mozneho som isiel do servisu a tam sme s predajcom dokonca zistili, ze ten telefon sa nedal ani vypnut furt sa sam zapol. Na druhom 4S sa mi pokazila antena prestala fungovat uplne a na tretom to iste. iPhone 5 cca 5-6 mesiacov pohodicka a potom prestal fungovat fotak. Prisiel novy kus a ja som to uz nezvladol a predal som to. Teraz stiskam stary dobry bold 9900 a premyslam, ze iPhonu dam “dovidenia” pokym sa troska nespamataju, lebo ta kvalita rozhodne nezodpoveda tomu co sa patri. Medzitym sa asi uchylim k androidu. Myslim, ze tie plastaky nie su najkrajsie ako pekne hlinikove telo patky no rozum zacina vyhravat nad mojim srdieckom… Co sa tyka systemu iOS je vyborny! ale android napriek svojej zasekanosti, tym,ze je otvoreny, plny moznosti a istej vyzrelosti je rovnako vyborny. Je to moj nazor… Este uvidim ako si moj MAC bude rozumiet s tym zelenym pajacom ale verim, ze to zvladnem.

    #358611
    Jozef Antala
    Účastník (Participant)

    Tak pridavam dalsi negativny postreh s mojim iPhone 5 … Pri vypnutom aj zapnutom zvoneni mam spustene vibracie avsak telefon pri zvoneni zavibruje iba 1x a prestane vibrovat – pri zapnutom zvoneni aspon zvoni avsak pri tichom rezime zostane svietit iba prichadzajuci hovor.

    #358616
    majdy
    Účastník (Participant)

    Marc_Ecko:

    Ja som naopak spokojný majiteľ, zatiaľ žiadna chybička, žiadne vady, žiadne ošúchané, odrvené telo, všeetko ako má byť a mám ho už viac než 7 mesiacov a používam bez žiadnej fólie alebo púzdra :)

    Takže by som sa toho určite nebál, v tejto téme to síce vyzerá akoby 80% predaných zariadení bolo poruchových, ale v skutočnosti je to veľmi maličké percento oproti spokojným užívateľom…

    #358623
    magero
    Účastník (Participant)

    Mne nic :)

    #359117
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    chlapci, konecne som sa rozkotulal a kupil. tak som zvedavy no , co prve odide :D
    ale tak drzte mi palce aby to nic nebolo :)
    inak ak by ste mali nejaky tip na dobry bumper za rozumnu cenu + nejake folie, napiste mi pls :)

    #359120
    weritass
    Účastník (Participant)

    Ja to nechapem :D vsetci vsade davate folie a strkate vsetko do nejakych obalov… ale vsak je to len elektronika ano mozno drahsia ale stale je to len vec… !! a ta vec ma SLUZIT VAM a nie VY JEJ… :) aby som daval pozor ci sa mi nahodou moj iphonik nesuchne ked ho prudsie polozim na stol… omg :D

    #359121
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    weritass to je podla mna vec kazdeho ako sa o svoje veci stara. ano telefon ma sluzit mne a nie ja jemu, ale zase chcem aby mi sluzil dlhsie ako pol roka, ked mi niekde spadne alebo nieco podobne.

    vzhladom nato ze som starostlivy ,hlavne co sa drahsich veci tyka, tak si ten telefon vazim.
    to ze ty mas peniaze nato aby si si kupil novy po mesiaci ked ti spadne a rozbije sa je pre teba super a gratulujem ti, ale mne sa tie peniaze vyhadzovat nechce, viem na ne najst lepsie vyuzitie :)

    #359123
    weritass
    Účastník (Participant)

    mne sa ako este vzivote nestalo zeby mi spadol mobil z ruky alebo este lepsie vypadol z vrecka… neboj tiez nemam peniaze na rozhadzovanie a tiez si veci vazim, hlavne tie od apple :) davam na ne pozor ale zaroven mi niekedy pride psycho ze niektori ludia sa viac staraju o telefony jak o seba :D a ja som to nemyslel v zlom tak to prosim neber ako urazku alebo co :P mier

    #359124
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    vobec to tak neberiem, len pri pride trocha zvlastne ze to povazujes za sialenstvo, ved 100 ludi 100 chuti. navyse kopec ludi nosi tie obaly kvoli tomu ze sa im pacia, nie kvoli ochranej funkcii:)

    #359183
    sarky
    Účastník (Participant)

    Môj prvý iPhone (5), ale evidujem tieto problémy:
    – dlhy prechod z 3G na Edge (ak vôbec) – som z BA
    – veľmi rýchle odlupenie alebo osuchanie (opotrebovanie) zadnej strany iphonu, nevyzerá to tým pádom uz vôbec pekne
    – nedajú sa posielať MMS (ani pri Edge ani 3G a ani WiFi)
    – občas dlhšie pripajanie na WiFi, aj keď je blízko
    – baterka sa neuveriteľne rýchlo vybíja, nie som žiadny hráč, používam tu vec iba na internet a appky
    – občas ma vôbec neupozorni na SMS, aj keď mám zapnute zvonenie dostatočne hlasno (ani nezavibruje), nie je to však pravidlo, možno 1/10.

    + veľmi rýchly
    + dobre užívateľske prostredie

    Som z toho často smutný, ale využívam uz častejšie iPad. I5 ma omrzel a lutujem kúpu.

    #359824
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Odchadza home button tak ako aj pri iphone 4

    #359831
    kamooo
    Účastník (Participant)

    pre: sarky

    Skúsil si pred odoslaním MMS zapnúť v nastaveniach mobilné dáta? Zapni a MMS odošleš.

    Majte sa!
    :-)

    #359866
    sategi
    Účastník (Participant)

    Ja mam iPhone 5 black 32Gb par dni a zatial som nespozoroval jediny problem. Uvidime casom :)

    #359867
    FilipHreus
    Účastník (Participant)

    Ja mám už iP5 odkedy bol dostupný v orange. Doteraz som nemal jediný problém a poznám osobne viac ludí čo ho majú tiež a taktiež bez problémou. iP5 vôbec nieje kazový telefón. Teda aspoň onič viac ako hociaký iný. Ba skôr naopak. Na nete si niekto prečíta hodnotenia viacerích ľudí ktorý s ním majú nejaký problém a preto začnú váhať nad jeho kúpou ale nedočítaš sa toho že drvivá väčšina s ním nemá najmenší problém pretože ak niekomu funguje bez problémou ťažko založí na fóre tému “idú mi SMS-ky” a podobne :DD

    #359887
    iVanesku
    Účastník (Participant)

    5mesačný iP5 v obale bez folie bez problemov. WiFi, 3G, batéria všetko funguje ako má. Cez deŇ maily, internet, sms, telefonáty a večer prídem s batériou 30-50% (nehrám sa na ňom na to mám iPad).
    Kolega o 2 mesiace starší iP5 to isté bez problémov nadôvažok má ho taký holotrt bez fólií a obalu a nemá extra viditeľné škrabance či odlúpnutú farbu (iba klasické prachové z blízka ale ako vravím skoro neviditeľné). Zrovna pred týždňom som ho porovnával a bol som prekvapený.
    Pre info: predtým iP4, momentálne vek 2,5 roka, funkčný používa žena a bez problémov vrátane výdrže batérie.

    #360014
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    2 hodiny stand-by, 15 minut realne pouzivanie – mail, whatsapp, safari…
    20 percent baterky v prdeli, nestacim nabijat a uz sa s nim bojim aj pohnut aj mimo domu. Nepomohol ani restore bez obnovy ani vybitie do “prazdna” a nasledne nabitie. Na nervy som z toho telefonu

    Paradoxne ked bol na nom JB, vydrzal aj tri dni

    #360048
    bawy
    Moderátor

    tak to reklamuj toto je žalostne málo :)

    #360052
    kitko
    Účastník (Participant)

    Tak ja som si to tu vsetko pozorne precital a vyvodil som z toho jeden jediny zaver:

    You’re holding it wrong :)

    Ludia sa stazuju na telefon a pritom drviva vacsina problemov nema s telefonom nic spolocneho.

    Stracam signal? Telefon! Stracam wifi? Telefon. Nechal som ho na slnku v aute za sklom v lete? Na vine je telefon. Poskrabal sa mi povrch? Na vine je telefon. Vydrzi mi len par hodin? Telefon!!!

    Ze problem moze by s operatorom, wifi, v nastaveniach… to napadne malokomu. A co ten manik, co nechal telefon – s developer beta verziou OS – na slnku v aute. Clovece, elementarna termodynamika a zdravy rozum rano nezaklopali?

    No a uz ked robis s brusnym papierom, tak pomoze dat telefon do obalu (ja mam Survivor od Griffinu).

    A milujem, ked sa ludia stazuju na vydrz baterie s tym, ze pouzivaju len “appky”. Co takto rovnica: Appka = zataz procesora = vyssia spotreba energie? Ved som len dve hodiny hral Bejeweled!

    Vzdy ked sa mi na to niekto stazuje, tak mu pozriem settings a zistim, ze mu v pozadi bezi armada aplikacii s location services, dalsich 10 aplikacii mu tlaci data, ktore nepotrebuje a wifi, bt a 3g ma zapnute v kuse hoci mu je to na dve veci. Som v Blave cely den – potrebujem aby mi weather aplikacia updejtovala pocasie kazdych 5 minut? No asi tazko, hlavne ked jediny rozdiel medzi 33 a 34 stupnov celzia je, ci si dam vecer 5 alebo 6 piv.

    A to uz nehovorim o jailbreaknutych telefonoch…. Nie nie, ludkovia, nehovorim, ze iPhone sa nemoze pokazit (stalo sa kolegovi), ale v drvivej vacsine pripadov na tomto fore je v tom iPhone nevinne.

    Disclaimer: Mam iPhone 4, ma dva a pol roka, jeden problem s vydrzou baterie vyriesil restore cez iTunes, a bez problemov z neho dostanem tyzden na jedno nabitie.

    #360054
    FilipHreus
    Účastník (Participant)

    :DD Tak tak kitko :D Konečne to tu niekto vysvetlil rozumne a s humorom:D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 65 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.