iPhone 5 – co sa Vam pokazilo?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – co sa Vam pokazilo?

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 61 až 65 (z celkového počtu 65 )
  • Autor
    Príspevky
  • #360603
    raul
    Moderátor

    a nie je ti to jedno? Ved uvidis :)

    #360778
    palinho
    Účastník (Participant)

    Vcera som pisal do servisu moj iphone prijali a teraz cakaju na novy nahradny diel.
    Takze pojde asi o novy kus.

    #360938
    Rudes_ZH
    Účastník (Participant)

    moj iphone 5 16gb Black
    – baterka nevydrzi vobec nic (bluetooth,wifi vypnute) pouzivam iba 3g
    – nabijanie je extremne pomale
    – po vytoceni strasne dlho cakam kym sa v sluchatku ozve ton zvonenie
    – po vytoceni hovor zlyha v 35% pripadov, som orange a byvam 5m od orange BTS
    – v sluchatku je pocut ozveny

    s telefonom je zachadzane ako vo vaticke, kupil som aj original ronin case od elementu…
    reklamacia vsak bohuzial neprichadza do uvahy nakolko telefon dennodenne pouzivam a potrebujem, jedine co by som ocenil a pri telefone tejto cenovej ponuky je adekvatny SERVIS- sam predavam a tovar tejto cenovej kategorie ma expresny servis…

    #360943
    wonderman
    Účastník (Participant)

    mne sa strašne začal prehrievať ale len ked som na 3g 2 minuty s ním niečo robím a je strašne horuci .. a dalšie vec ozvena posledne 2/3 dni z ničoho nič .. a baterka ani nehovorim prve týžden dobra a odvtedy mi nevydrži do večera ..

    #360955
    palinho
    Účastník (Participant)

    Tak ja som dostal nový iphone. Som spokojný nakoľko mám pocit ,že ide o lepší kus.
    Na starom sa mi dal zatlacit v pravom rohu jemne display + jeden mŕtvy pixel. A aj batérie celkom v pohodke oproti starému, ale to sa prejavý časom. Možno sa mi zdá že trosku viac hreje, asi horší kúsok kremiku :)

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 61 až 65 (z celkového počtu 65 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.