iPhone 5 – co sa Vam pokazilo?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – co sa Vam pokazilo?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 65 )
  • Autor
    Príspevky
  • #94712
    Jozef Antala
    Účastník (Participant)

    Mam iphone 5 16GB z Telekomu , iphone pojde na reklamaciu uz 2x za cca pol roka…
    1x sa pokazilo power button (vymenili za novy kus)
    2x sa pokazilo snad asi vsetko:
    tlacidlo – na zvuk nereaguje , vypadava wifi,vypadava zo signalu, pri hovoroch cez pocut ozveny, baterka nevydrzi ani den ( a to som k telefonu spravam dost setrne,vypinam wifi aj 3g atd)…
    Mate aj vy nejake podobne “postrehy” ??

    #357858
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    u mmna blbne signal, dlho prepina z 3G na edge, casto som mimo dosahu, O2 mi sms o zmeskanom hovore posle tak o 6hodin, niekedy vobec, kvoli signalu mi padaju hovory, casto sa so signalom ani nikam nedovolam a niekedy na ton ze uz niekomu zvoni telefon cakam aj 30sekund. wifi este ako tak ide. tlacitka ok akurat vybracne je trosku hlucne.

    #357863
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    U mna bez problemov. Viem ze je to tu o problemoch ale pisem to aby niekto nenadobudol pocit ze su len vadne pristroje.

    #357864
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    MoRFi to nebude iphone 5kou ale drbnutym o2 ktore nema signal poriadny ani v krajskych mestach, to iste mi robil iphone 3gs a aj ine telefony na O2, O2 = shit aj ked signal ukazuje dobry, zohnes sa pocas hovoru k podlahe a vypadne ti hovor, pripadne vypadnes druhej strane

    #357865
    afirrk
    Účastník (Participant)

    Mne sa vypálili body na snímači foťáku (na každej fotke je fialová škvrna), neviem či to je výrobná chyba alebo nejako od slnka či čo… ale nikdy som nefotil nejako extrémne proti slnku…

    #357867
    Kub1k
    Účastník (Participant)

    co sa tyka iPhone5 zatial spokojnost – baterka OK, displej aj fotak OK, signal (Telekom) OK, tlacitka OK.

    pred dvoma dnami som ale nahodou zacul z telefonu velmi slabe hrkanie v hornej casti, nieco na sposob poletujuceho srobiku po telefone. najprv som myslel ze POWER-button, ale ten ma normalny chod rovnako ako ostatne tlacitka…

    teraz rozmyslam medzi navstevou nejakeho servisu alebo predajne Telekomu nakolko je telefon predsa len v zaruke…

    #357869
    magero
    Účastník (Participant)

    to hrkanie je pravdepodobne autofocus, a tak to ma byt. je to v poriadku

    #357875
    Jozef Antala
    Účastník (Participant)

    Mne ked zacalo v iphone 5 nieco hrkat ( v hornej casti) tak mi do par dni odislo powet button…
    Poznam este osobu ktora ide taktiez reklmamovat iphone 5 16GB( Telekom) uz po druhy krat…

    Uprimne povedane , i5 ma sklamal ci uz po stranke funkcionality ale aj po konstrukcnej stranke resp. v pouzitych materialoch ( z kovoveho bocneho lemu sa zacina supat farba, fakt parada na cca 3 mesacny telefon) A to nehovorim o fotkach pri trosku slabsom svetle…Je tam tolko zrna,ze by som mohol nakrmit cely krdel vtakov.Foto porovnavam so Samsungom S3 ktory robi excelentne fotografie.
    Nech zije stary dobry iphone 4/4S , tie boli aspon spolahlive!

    #357881
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    bakosmi ja viem ze so signalom su na tom zle, ale na 4s mi to nerobilo. A na 5 to islo prve 2 tyzdne dobre, potom katastrofa.

    #357883
    sa
    Účastník (Participant)

    tak isto ozvena pri hovoroch medzi iphone 5 , signal nonstop pada.
    Hlavne ma hneva ta ozvena. Ma to este niekto ?

    #357884
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    O tom som uz pocul. i5 a i5.

    #357886
    Axo
    Účastník (Participant)

    mne tiez obcas vypadava signal (orange)…inac ok

    #357890
    JFK.
    Účastník (Participant)

    “občas vypadne signál” asi na každom telefóne ty vole, riešite bludy IMHO, aj mne občas padne signál alebo neprepne v sekunde na 3G, to neznamená že to je chyba/vada… proste to tak je, kašlite nato.
    + hrkanie je foťák a ozvena medzi iPhone 5 bude asi spôsobená 6.1.4 update-tom, ktorý bol nato zameraný, ale tak neviem čo tým dosiahli.. mne občas len prepne ako-keby kvalitu zvuku toho na druhej strane… ale pohoda, neriešim taktiež zatial…. jediné čo ma serie, je asi vydrž baterky na slnku, keď sa opalujem a len tak listujem facebook alebo net… do hodinky je polka baterky preč :( ak nie viac

    #357891
    howoarang
    Účastník (Participant)

    mozno to pisem to nespravnej kategorie, ale raz, ked som umýval auto za slnecneho pocasia, nechal som iphone 5 s cerstvo nainstalovaným IOS 7 beta na palubovke, teda bol na slnku. Po cca 15 min. som siel volat, no na display svietilo toto: “iphone je nutne pred dalsim pouzitim ochladit” a bolo mozne vytocit len tiesnovu linku. Do normalu sa iphone prepol az po pol hodine, ked som ho dal do chládku.
    Neviem ci je to tou beta verziou iOS 7, alebo má iPhone 5 neaku ochranu, no u predchádzajúcich modeloch 4 a 4S sa mi to nestalo, nech bol horúci akokolvek.

    #357894
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    howoarang to tam je odjakziva… 4s

    #357895
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    myslim ze to zaviedli od ip4

    #357896
    27dauson
    Účastník (Participant)

    Ja ked som kupil v tmobile novy iPhone 5 biely 16 tak som mal pod displejom taky modry flek. Pripominalo mi to otlacok japoncovho palca :D Odvtedy po reklamacii ziaden problem akurat mi niekedy pripada velmi horuci.

    #357972
    jolanek
    Účastník (Participant)

    Tak, dostal som ho suchnuty, to je prva vec, potom vadny pixel, potom slabe wifi, potom najnovsie mi proste vypne 3G internet a signal telekom a nenabehne, musim vypnut a zapnut mobil a baterka otras, oproti samsungu galaxy s4 co som mal mesiac

    Co dodat, ide na reklamacku uz

    #357982
    Jozef Antala
    Účastník (Participant)

    JFK
    nesuhlasim stebou, vypadavanie siganlu je vada , teda aspon konkretne na mojom i5… nie je mozne ked idem autom a telefonujem aby mi zletel pri 15min hovore signal 4x …. pride mi to ze nezvlada prepinanie medzi BTSkami … popritom klasika nokia n95 tam funguje bezproblemov.(konkretne vcera)
    Doma obcas pozriem na telefon a ten je so statusom “ziadna siet” …
    Hrkanie nie je fotak lebo na druhom i5 to nehrka.Baterka je kapitola sama o sebe… vecer cca 23:00 18% baterky spustene 3g a nastaveny iba budik a rano o pol7 bol uz i5 vypnuty.
    Myslim ze kvalita zalizi konkretne od kusu!!!

    SA
    ano, ozvenu a padanie signalu mam aj ja…

    i5 idem dnes zas a znova zaniest na reklmamaciu

    #357986
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    chlapci desite ma :)
    uz od uvedenia tky som cital o problemoch s nou, nakoniec som si povedal ze skusim svoje stastie a chystam sa ist si ju zadovazit buduci mesiac ale ked to tu tak citam tak asi radsej vezmem hnusny android a htc one :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 65 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.