iPhone 4, Jailbreak 4.2.1 (8C148), firmware 03.10.01

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 4, Jailbreak 4.2.1 (8C148), firmware 03.10.01

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 101 až 112 (z celkového počtu 112 )
  • Autor
    Príspevky
  • #249309
    Bo
    Účastník (Participant)

    Mne to nechce isť, vypíše mi že nevie najst tie prve súbory

    “unable to find fs_mount
    unable to find fs_umount
    unable to find fs_load_file”

    potom začne niečo nahravať, v resp na displayi fičia písmena ako ked som robil tethred JB ,nabehne animovane logo, reštartne sa ale nabehne už pôvodne logo applu a potom nič, tam aj skonči.

    Skušal som to asi 10-20x ale stale to zdochne na rovnakom mieste, po reštarte.

    Nakoniec sa mi ho podari sfunkčniť pôvodnym tethred JB od redsn0w.

    pls poradte ak viete ako ďalej…

    #249338
    dj Maco
    Účastník (Participant)

    ja by som skusil restore IP4 a dal prec tethered JB.
    hard reset a potom JB untethered

    #249339
    dj Maco
    Účastník (Participant)

    obnov si pôvodný firmware zo zálohy, ktorú si si spravil cez iTunes a potom ho JB ;)

    #249351
    howoarang
    Účastník (Participant)

    netreba obnova, tie chyby co pises, sa zobrazili aj mne, taktiez tie “pismenka”, animovane logo …atd, potom nasleduje restart. ked sa ti iphon potom spusti, tak by tam mal byt ikona “Loader”, ak ju nevidis v menu, pravdepodobne mas displey zaplneny ikonami a ta ikona Loaderu bude na 2. samostatnej ploche. potom ju len spust a nainstaluje sa Cydia…

    #249390
    Bo
    Účastník (Participant)

    howoarang: mne po reštarte nenabehne iphone, ostane na zaseknuty na logu applu…

    #249416
    majokx
    Účastník (Participant)

    Dnes som robil Jb na iPhone 4 a aj iPhone 3GS. Hneď na prvý krát všetko šlape v pohode :) len prosím nevie mi niekto poradiť ako vymažem ikonu Loader ?

    #249425
    051r15
    Účastník (Participant)

    mozem potvrdit bezproblemovu funkcnost na prvy krat ,uz som mal jb tethered a som iba hodil GP a na prvykrat v pohode a btw. mam IP4 16gb……good luck for all :)

    #249427
    J4r0
    Účastník (Participant)

    @majokx
    v options loaderu je “odstranit loader”

    #249441
    Bo
    Účastník (Participant)

    DJ Maco: Včera večer sa mi to podarilo, dik ;)

    Urobil som restore komplet, vymazal cely ip. Urobil JB GP a nakoniec obnovil ip zo zalohy cez itune (ovšem obnovene všetko okrem aplikácii)

    #249540
    howoarang
    Účastník (Participant)

    @Bo: A ako dlho si nechal iphone po restarte s tou ikonou bezat? niekedy to trva sice dlhsie, ale nabehne to.

    #249596
    Bo
    Účastník (Participant)

    howoarang: nechal som ho tak asi polhodinu a ništ sa nedialo, každopádne je to už jedno. Hlavne že to už fiči ;)

    #249660
    howoarang
    Účastník (Participant)

    tak potom ok

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 101 až 112 (z celkového počtu 112 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.