iPhone 4, Jailbreak 4.2.1 (8C148), firmware 03.10.01

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 4, Jailbreak 4.2.1 (8C148), firmware 03.10.01

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 112 )
  • Autor
    Príspevky
  • #244696
    halooooo
    Účastník (Participant)

    Zdravim. A to mas aky BB na iPhone 4 ? Lebo ja mam 03.10.01. Ci sa da aj na to spravit uz JB ? a tiez unlock by sa uz zisiel pokial sa uz da spravit diky.

    #244700
    iFiko
    Účastník (Participant)
    #247184
    spodko
    Účastník (Participant)

    No čo, vieme dačo nové? Kedy bude untethered JB na iP4 4.2.1? Už sa neviem dočkať :)

    #247185
    nopl
    Účastník (Participant)

    Jasne, hned tesne predtym ako si sa spytal vysiel unthetered JB, presne konkretne len na tvoj iPhone..
    Moj post je uplne zbytocny ako tvoj.

    #247574
    spodko
    Účastník (Participant)

    Si trapny :D

    #247577
    nopl
    Účastník (Participant)

    Taketo posty su trapne, aj tvoj aj moj.

    #247620
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    mate niekto vyskusany Redsn0w 0.9.7 Beta 6 na iPhone 4? su s JB nejake problemy? ide mi len o JB, unlock nepotrebujem.

    zaujimaju ma len prakticke postrehy, ci sa uz po bete 6 nevyskytuju ziadne problemy…

    #247680
    howoarang
    Účastník (Participant)

    ja som skusal jb cez Redsn0w 0.9.7 Beta 6, zvolil som len instalaciu Cydie a prebehlo to ako malo. lenze cydiu sa mi spustit nepodarilo, jej ikona bola biela. a dalsi bug, po tomto jb nesiel spustit ani safari. tak som dal naspat restore.

    #247696
    rre
    Účastník (Participant)

    @howoarang: Skus toto malo by ti to ist.

    #247708
    howoarang
    Účastník (Participant)

    @macguy: Co mam skusit?

    #247720
    Sauron3
    Účastník (Participant)

    po inštalácii je potrebny reštart urobil si ho? aby sa nahral ikonka cydie..

    #247735
    spodko
    Účastník (Participant)

    a ostane ten JB trvaly?

    #247748
    rre
    Účastník (Participant)
    #247781
    howoarang
    Účastník (Participant)

    @macguy: diki, vyskusam


    @sauron3
    : skusal som aj restart s “tethered” a potom ta ikonka bola OK, ale po spusteni cydie sa nic neudialo, iphon sa po niekolkych minutach restartol, ale uz nenabehol., opat som dal restore

    #247789
    Sauron3
    Účastník (Participant)

    tak neviem ja som ešte stále na 4.0.1 počkám kým nevýde iOS 4.3 inú možnosť pre svoju 4-ku ani nemám

    #247792
    howoarang
    Účastník (Participant)

    vie mi niekto povedat, aky je rozdiel medzi 4.2.1 a 4.0.1? nezaujima ma teraz to, ci sa da alebo neda vykonat JB, ale ci tam je rozdiel v rychlosti, vydrz baterie atd..

    #247886
    howoarang
    Účastník (Participant)

    @macguy: super, ide mi to, aj cydia a safari ide, ale este sa v tej cydii neviem orientovat…
    a samozrejme, nesmiem mimo domu restartovat iPhone, lebo cydia po restarte nenabehne, rovnako ako safari!

    #248688
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    http://iclarified.com/entry/index.php?enid=12227
    Skusal uz niekto tento untethered JB? Mne to nefunguje

    #248694
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tá stranka greenpois0n-u dosť blbne,…mne teraz ráno stale vyhadzuje temporarily unavailable… ale cez mirror som to stiahol…ale kedže to vyžaduje :
    CLEAN RESTORE ,tak sa mi to nechce robiť… zatiaľ fičím na tetherede od redsn0w…

    #248698
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nejde to ani po clean restore

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 112 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.