iPhone 4, Jailbreak 4.2.1 (8C148), firmware 03.10.01

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 4, Jailbreak 4.2.1 (8C148), firmware 03.10.01

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 112 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73760
    taurusobb
    Účastník (Participant)

    Zdravím Vás.

    Predpokladám, že moje otázky vyznejú úplne debilne ale prosím Vás neodkážte mi prezrieť si staršie témy. Potrebujem poradiť resp. čo najpresnejšie popísať postup jailbreaku na daný iPhone. Ide to aj cez jailbreakme.com alebo treba stiahnuť redsn0w-win_0.9.4? Aká je pravdepodobnosť, že jailbreak nevyjde a doserie sa celý fon?

    #239133
    raviola
    Účastník (Participant)

    Podobny problem.JB funguje iba cez redsn0w v unthetered mode. To znamena ze ho nesmies vypnut. Ale pracuje sa na tom.-;)). Na unlock zatial zabudni

    #239134
    macblogger
    Účastník (Participant)

    No vies, starsie takmer neexistuju. Par mesiacov dozadu sa tu jailbreak temy striktne vymazavali s tym ze toto nie je warez forum a nebude sa tu podporovat okradanie developerov.

    #239138
    JFK.
    Účastník (Participant)

    raviola, chcel si povedať Tethered :-))

    #239142
    raviola
    Účastník (Participant)

    No ved vies co myslim-:)))

    #239144
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Ja áno, ale ťa niekto pochopí zle a môže to skončiť horšie …

    #239147
    raviola
    Účastník (Participant)

    No myslim ze ked si to chalan precita na iclarified.com a vie trosku anglicky tak pochopi-:).

    #239148
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Smrť čaká všade.

    #239190
    kordas
    Účastník (Participant)

    dev team vcera ohlasil ze uz zlomili unlock 2.10.04 a spustia to z untethered jailbreak na vianoce…takze my co cakame na unlock pravdepodobne dostaneme darcek od santu(ale aby sa tu niekto nepohorsoval tak aj od jeziska)

    #239192
    raul
    Moderátor

    kordas, bodaj by, bodaj by :D :D

    #239195
    raviola
    Účastník (Participant)

    Radsej by mohli na JB popracovat:-)

    #239204
    kordas
    Účastník (Participant)

    raviola>ja som napisal aj JB…a mal by byt cez jailbreakme

    #239208
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Čo pre Vás znamená, NA VIANOCE ?…
    Je to 24. decembra ?
    V období 23., 24., 25., 26., ?
    Alebo od 24. decembra do 6. januára ?… kedže oni 6. januára ako sviatok nemajú tak v období 24-2 ?

    #239211
    raviola
    Účastník (Participant)

    Kordas: to budem tucne rad-:)). Kde si tuto info vycital?

    #239226
    R
    Účastník (Participant)
    #239236
    Sauron3
    Účastník (Participant)

    tak toto je pre mňa najlepši darček:D už dlho čakám na update 4.2 a teraz keď už bude unlock tak to bude parádička

    #239248
    raviola
    Účastník (Participant)

    Jo parada, snad im to vyjde.:))))

    #239263
    kordas
    Účastník (Participant)

    Raviola>tu>http://www.spiritjb.org/2010/12/untethered-jailbreak-421-release-on.html

    #239273
    taurusobb
    Účastník (Participant)

    Existuje nejaka stranka cisto zamerana na filmy vo formate mpeg 4 video file, myslim tym filmy vo formate aký prehrava iphone??? Alebo treba stiahnut avi a convertovat??? Alebo kupit z iTunes??? RESP. existuje nejaka utilita ktora by umoznila prehravat videa aj z inej stranky ako youtube???

    Ako sa pls vola stranka s apps pre jailbreaknute zariadenia??? Aky je postup instalacie??

    Diky moc.

    #239281
    JFK.
    Účastník (Participant)

    od REPA z Cydie si stiahni ten pofiderný Frash , niečo spustí …
    alebo potom Skyfire (nájdeš na appstore normálne a ak nie, tak v install0us je zadarmo), prehliadač ako Safari, len obsahuje nejaký primitívny flash player a tiež niečo prehrá…
    filmy na iphone nepozeraj :-)) … budeš to konvertovať 2 roky a nakoniec nič z toho :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 112 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.