iPhone 4, Jailbreak 4.2.1 (8C148), firmware 03.10.01

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 4, Jailbreak 4.2.1 (8C148), firmware 03.10.01

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 112 )
  • Autor
    Príspevky
  • #239331
    modemw
    Účastník (Participant)

    bude tento jailbreak untethered aj pre 3GS?

    #239333
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    modemw:mal by byt

    a JFK: kludne nech filmy pozera cez VLC ;) nic nekonvertuj,len nahadz a kukaj :)

    #239351
    max7323
    Účastník (Participant)
    #239509
    mjaus
    Účastník (Participant)

    ale to je len pre baseband 3.10.01 a 2.10.04. Co potom ja s mojim 06.15.00 na iPhone 3GS????

    #239666
    taurusobb
    Účastník (Participant)

    su nejake exaktnejsie informacie, ze kedy to vyjde pretoze iTunes mi hlasi ze 24.12.2010 bude dostupny novy firmware a nechcem aby sa mi aktualizoval.

    #239668
    PeterS
    Účastník (Participant)

    mne hlasi ze mi ho skontroluje 24.12.2010, ale nie ze “bude”. Teraz sa este len ocakava iOS 4.3 beta, ta by mala riesit bug s AirPrint/AirPlay.
    Ak nechces aktualizovat – nemusis, potom uz je tazko riesit baseband .

    #239674
    JFK.
    Účastník (Participant)

    chalani z dev-teamu na to nejako prdia …

    #239675
    raviola
    Účastník (Participant)

    Akoze prdia? Maju ten JB vydat na vianoce nie? Alebo sa to odlozilo???

    #240359
    Teahupoo
    Účastník (Participant)
    #240365
    raviola
    Účastník (Participant)

    Aj si si pozrel postup??? Pokial nemas zalohu SHSH iOS 4.2b3 mas smolu. Riesi sa to o jednu temu vyssie. Zatial je to iba pre uzku skupinu ludi

    #240377
    max7323
    Účastník (Participant)

    unlock nist

    #242349
    Bo
    Účastník (Participant)

    Unlock stale ništ, dufam že čoskoro bude nech možem volať :D

    #242351
    petokiso
    Účastník (Participant)

    Trebalo dávať pozor pri update a nie bezhlavo klikať aby mal človek najnovší FW a teraz nadávať že žiadny Unlock nieje. (tí,ktorí už kúpili iP s 4.1 za to nemôžu)
    a mjaus: smola,celkom ľahko sa môže stať, že tam už novší FW nikdy nedáš, ale aj na to sa “plodí” riešenie ;-)

    #242366
    Bo
    Účastník (Participant)

    petokiso : ja som dostal fon už s novym firmwarom 4.2.1., neupgradoval som, a jak som sa dočital tak ani downgradovat nemožem :(

    #242378
    kordas
    Účastník (Participant)

    treba cakat,iked uz to bolo slubene na vianoce :( http://www.rubyra1njailbreak.com/

    #242425
    petokiso
    Účastník (Participant)

    nic nebolo slubene, iba ze nieco bude 24, teraz je podobná správa na cca 15-16 január neviem presne
    zostáva len čakať :-) bodaj by sa všetky weby mýlily a vyšlo by to dnes :-)

    #242442
    Bo
    Účastník (Participant)

    jo jo stale všade to iste :D čoskoro a v najbližšej dobe :D ale že či nevyčkáme? :D greenpois0n, rubyra1n, redsn0w … no snad niečo z niektoreho bude :D

    #242467
    Zose
    Účastník (Participant)

    Zdravim pani, mam na Vas fakticku otazku. Chcem si len overit ci to spravne chapem, ze ak mam iPhone 4 s iOS 4.2.1 a locknuty na T-Mobile, a ak vykonam downgrade na verziu 4.1, to znamena ze nakompletku prepalim soft, a ten nasledne nato unlocknem, tak potom pri spatnej aktualizacii na verziu 4.2.1 by mal byt iPhone uz unlock (POZOR HOVORIM O UNLOCKU NA OPERATORA NIE O JAILBREAKU, PODLA MNA SU TO 2 ROZDIELNE VECI), alebo sa mylim. Kde a ako by bolo mozne, aby iTunes vedel ci moj iPhone bol locknuty, ked by bol v tomto pripade nanovo prepaleny, vsak je to vsetko otazka len softu, ci nie ???? Pretoze som vobec nepochopil krok pocas procesu downgradu z 4.2.1 na 4.1, kde blokujem v “host” file Applacky server “74.208.105.171 gs.apple.com”, kvoli updatom, vsak potom by malo vsetko chodit fajn. Mozete mi prosim pripadne napisat aj na “zose@azet.sk” zaujima tato tema. Dik.

    “zose@azet.sk”

    #242468
    Zose
    Účastník (Participant)

    Alebo este inak sa spytam, ze ak su kazde aktualizacie defaultne lockute na AT&T alebo teda T-Mobile, tak ako je mozne ze tie od Orangu su unlock???

    “zose@azet.sk”

    #242482
    Bo
    Účastník (Participant)

    Tmobil ako jediny operator lockuje všetky dotovane mobili, a pokial maš firm 4.2.1. od novoti tak ho nedowngraduješ kvoli shsh , ja mam ten isty problem, čakam kym vyleze novy jb a unlock, v resp, ja mam už jb, takže zatial to je skor ipod touch :D ako iphone

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 112 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.