iOS 9

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 9

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 150 )
  • Autor
    Príspevky
  • #407708
    Limo
    Účastník (Participant)

    ma zmysel momentalne nahadzovat ios9, ked teraz ficim 8.3 Iphone6? Ked nepotrebujem ziadnu “novinku”?

    #407709
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Nie, nemá, keďže je určená len na testovanie. Ak chceš, môžeš si stiahnuť najnovší iOS 8.4.

    #407721
    Gren093
    Účastník (Participant)

    iOS9 PB 2 obohatila moj iPhone 6 o proactive search kedze doteraz mi nesiel. No mozno nepotrebujes ziadnu novinku, ale ja si Low Power mode a iCloud Drive app neviem vynachvalit. Celkovo ide iOS 9 dost v pohode na denne pouzivanie, niet sa coho obavat. Ak sa nebojis par bugov tak kludne stiahni. Ja osobne som nahodil 9 na iP6 a Mini 2, a na 8.4 by som sa uz nevracal…

    #407736
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Beta 2 je konečne stabilný release, grafické glitche su tiež preč, zatial nebádam žiadne chyby …super

    #407737
    Gren093
    Účastník (Participant)

    JFK: ta Battery ikona v Settings bola uplne naj :D

    #407751
    Patrik223
    Účastník (Participant)

    Pani testery, ako je na tom ios9 s tou chybou z ios8-cky kedy sa to pri zodvihani hovoru sekne na 1-2 sekundy? Uz je to konecne opravene?

    #407752
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    uz sa to tu rozoberalo ved. to nie je chyba ale feature.

    #407753
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Myslím, že sa pýtal, či sa to odstránilo, nie či to je feature alebo nie je.

    #407754
    Patrik223
    Účastník (Participant)

    A ake plus to ma akoze ponuknut? Nie kazdy potrebuje 2 sekundy na to aby dal od prijatia hovoru tel. k uchu :) sice, ak robia priemer rychlosti zodvihnutia americanov.. Niet sa comu divit. Hh

    #407755
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    myslim ze moja odpoved je dostatocne logicka. je to chceny jav, nie je dovod to odstranovat = nie, nie je to opravene.

    #407765
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Ahojte chlapi, rozmýšľam, že skúsim ten iOS 9 PB2. Chcem sa spýtať, že keby som sa chcel vrátiť naspäť, tak stačí spraviť restore cez DFU a následne obnoviť zo zálohy? Ďakujem.

    #407775
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Jakub: ano, presne tak. Downgrade je nemozny len po oficialne vydanych updatoch, kedze Apple cca po 2 tyzdnoch prestava podpisovat starsie verzie iOS certifikatom, tudiz instalacia nie je mozna.

    pri beta programe take nieco samozrejme nehrozi, iOS 8.4 je plne podpisovany a bude, dokym nebude ostra verzia 9.

    Co sa tyka toho oneskorenia pri dvihani, neviem ale ja som to nezaznamenal. Asi som prilis pomaly :D

    #407783
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Ďakujem za odpoveď. A posledná otázka predtým, než sa do toho pustím. Odporúčate čistú inštaláciu alebo ju možem nahrať aj na existujúcu zálohu?

    #407785
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    ja som to daval zatial vzdy na existujucu zalohu a vsetko funguje bez problemov :)

    #407861
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Ako sa mi zdala zo začiatku ta IOS 9-ka stable tak mi to teraz už ani nepripada. Raz mi nenahrava pri videu zvuk potom sa zasekava pri pytomich videach na instagrame čo predtym nerobilo a mam tu istu verziu a potom aj facebook celkom pokulhava. Neviem či je to chyba aplikacii ale skor ma stym niečo spoločne ten IOS.

    #407862
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Stormtrage, mozem potvrdit. Odkedy som nahodil PB 2, nejako tomu zacalo sibat. Znacne lagy a podobne blbosti. Niekedy aj restart. Ked sa dostanem k MB tak budem musiet to reinstalovat cez DFU.

    #407863
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Po 5tich minútach to išlo preč.

    #407866
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Jakub: a co si za 5 minut mohol otestovat? :)

    Co sa tyka problemov s appkami, to je skor problem aplikacii, ktore budu musiet mat porobene bugfixy.

    Osobne som s iOS 9 zaznamenal z bugov najviac to, ze uz zo 2x mi ostala cierna obrazovka a device nesiel zobudit zo spanku. Ale len iPhone, iPad v pohode.

    To same sa mi ale stalo aj na El Capitan na Macu (1x), ventilatory naplno a masina nereagovala, cierny screen. Asi nieco spojene s power saving funkciami.

    #407868
    MajoBoss
    Účastník (Participant)

    Caute,

    Testujem na iPhone 6 – iOS 9 BT 2 – absolutne mi nefunguje pristup k ovladaciemu centru (potiahnutie prsta smerom nahor), ani notifikacne centrum a centrum hlasenia (potiahnutie prsta smerom nadol).

    Stretol sa s tym niekto? Ako to rozchodit? Pisal som to uz aj do Feedback!

    Vdaka.

    PS: Ovladanie spuste vo fotoaparate tlacidlami hlasitosti uz v BT 2 funguje.

    #407869
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Nakazena vec ta Beta 2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 150 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.