iOS 9

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 9

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 141 až 150 (z celkového počtu 150 )
  • Autor
    Príspevky
  • #410240
    Ronald
    Účastník (Participant)

    Už sa to podarilo aj mne, no toľkoto som čakal nemusel nikdy pre úspešné stiahnutie. Pri iP4S krok dozadu oproti 8.4.1. Opať pokles výkonu, lagy, občasná nutnosť ,,viacnásobného dotyku,, pre reakciu. Čistá inštalácia, vypnuté efekty, spotlight, priehľadnosť pre ,,čo najlepší výkon,,

    #410260
    buci
    Účastník (Participant)

    funguje niekomu to nezapínanie displeja pri notifikáciach, ak je obrátený smerom dole? konkrétne toto:
    “iOS 9 devices use light and proximity sensors to determine whether it’s laying face-down, and stop the screen from turning on even when notifications come in. Displays are typically the most power-hungry component of any mobile device.”
    skúšal som to s iphonom položeným na stole otočeným smerom dole a aj len tak zakryť proximity senzor, no displej sa zakaždým rozsvietil – skúšal som to aj so zapnutým aj vypnutým Low Power Mode.
    Alebo som to zle pochopil? :)

    #410261
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Tak. Dnes som nahodil na skusku 8.4.1 naspat na moj iPad 3 z 9.1 Beta a musim povedat ze na iOS 9 nejdem dokym nebude aspon tak stabilny a rychly ako je 8.4.1. Evidujem 40% vacsiu rychlost na 8.4 ako na 9.1 Beta. Myslim si ze za taky mesiac alebo 2 to uz bude viac optimalizovane a upgradnem.

    #410266
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Gren, nie je uplne isté, že ti to na iPade 3 pojde nejak oveľa lepšie…
    Lebo napr na iPhone 6 to ide asi najlepsie zo vsetkych iOS doteraz (myslim 9.1) …
    Čiže otázne je či sa Apple zamerá na optimalizáciu pre staršie zariadania.

    Mám to len na 6tke takže neviem porovnať nejako (moj iPad 2 leží zapadnutý prachom na poličke – seriem naňho) ale stabilné to je dosť – teda okrem Music App, ktorá ešte stale nie je 100% hotová a má stale svoje muchy.

    #410278
    majdy
    Účastník (Participant)

    A čo multitasting? Neseká sa sem tam? Ja mám síce 5-ku ale vidím tam lagy pokiaľ sa chcem z multitastingu vrátiť na home screen, pokiaľ som do inek appky je to v pohode a plynulé, po vypnutí priehľadnosti je to úplne plynulé, chápem, že z časti to bude aj starším zariadením ale prečo sa vždy laguje len pri vrátení na homescreen. + čítal som že aj majitelia 6 a 6+ majú lagy v animáciách a dokonca aj pri zasúvaní klávesnice v imessages, čo som otestoval na mojom a tie lagy sú už vážne príliš, tak 2 fps by som tipoval…

    #410281
    M@thew
    Účastník (Participant)

    iPhone 6 Plus 64GB, iOS 9 nahodený cez OTA a dosť to laguje… Ešte podpisujú 8.4.1?

    #410289
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Podpisuju. Chod do toho.

    Lebo napr na iPhone 6 to ide asi najlepsie zo vsetkych iOS doteraz (myslim 9.1) …

    Mne osobne isiel najlepsie 8.3 na mojom 6.

    #410569
    Gren093
    Účastník (Participant)

    9.1 (Build 2) iPhone 6… Citim zrychlenie, a konecne mi ide uz 4G tak ako ma. Odporucam tym co su na 9.1 PB1.

    #410570
    cobain
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    mate niekto nahodenu 9 na iphone 4s a ipad2 a ako vam to ide?

    #410571
    howoarang
    Účastník (Participant)

    9.1 Build 2, iPhone 6, zacala opat fungovat aplikacia od telekomu, u Build 1 nesla

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 141 až 150 (z celkového počtu 150 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.