iOS 9

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 9

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 150 )
  • Autor
    Príspevky
  • #407870
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Ja sa teším až do appiek bude pribúdať podpora pre multitasking :-)

    #407999
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    další bug – ked chcem zmeniť zvuk upozornenia (napr. Kalendár), tak nastavovacia appka padne.

    #408010
    miko99x
    Účastník (Participant)

    @ Lukáš

    mám ten istý bug, z nejakeho dovodu mi to zmenilo zvuk pri novom e-maily a pri pokuse o zmenu appka Settings stale zakaždym padne. Reportoval som to do Applu, zatial ziadna odozva, snad sa najde viac ludi ktori to tiez nahlasia..

    #408203
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Po nainštalovani Beta 3 mi už videa vo Fb a instagrame nemrznu a idu v pohode. Vypada to byt stable… prozatim

    #408205
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Nastavenia zvukov už nepadajú

    #408206
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Ikonam v appswitcheri zase drbe…

    #408208
    JFK.
    Účastník (Participant)

    AirPlay mi vobec nejde ale stále :(((

    #408210
    MajoBoss
    Účastník (Participant)

    na iPhone 6 – iOS 9 PB 3 – uz funguje pristup k ovladaciemu centru (potiahnutie prsta smerom nahor), aj notifikacne centrum a centrum hlasenia (potiahnutie prsta smerom nadol).

    rovnko uz funguje aj indexovanie (vyhladavanie) telefonneho zoznamu vo vyhladavani z plochy, prip. v Spotlighte

    Palec hore!

    PS: …na 6+ sa mi iOS 8.4 uz zda az divny…

    #408211
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    MajoBoss: a co je na tom nove? Tieto veci su v iOS uz pekne dlho a funkcne aj v iOS 9 beta

    #408222
    MajoBoss
    Účastník (Participant)

    @Jozef Remen: 27-07-2015 10:41 som do tejto temy pisal komentar ze po update na iOS 9 PB 2 to neslo – nebolo mozne to vobec spustit… Proste to prestalo fungovat. (Pisal som im to aj na FeedBack)
    …na iOS 9 PB 3 to uz je opravene!

    #408226
    JFK.
    Účastník (Participant)

    muhaha, Majo ale to len možno 1/10 ľudí nešlo, ostatným nám to išlo, čiže sa zase až tak nečudujeme že to (opäť) funguje v PB3.

    mier

    #408270
    MajoBoss
    Účastník (Participant)

    No ved praaave…
    …a ja zase nemam problem s AirPlay…

    #408273
    JFK.
    Účastník (Participant)

    hahahaha :D ty cikán jeden, dostal si ma :-))))))

    #409881
    MajoBoss
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    co je ine/nove/opravene/lepsie v iOS 9.1 PB?

    Vdaka

    #409882
    martinjuran
    Účastník (Participant)

    Nové ikony smajlíkov. Subjektívne na iP5S a 4S behá rýchlejšie ako posledná public beta iOS9.
    Ďalším plusom je to, ze iPad Air sa tak nehreje ako pri spomínanej predchádzajúcej bete ( bol doslova horúci, teraz je len mierne teplý :-). Za mna OK a spokojnosť.
    Batériu si nedovolím zatiaľ hodnotiť, dúfam ze to bude lepsie ako posledná public beta kde baterka na iP5S doslova myzla pred očami.

    #409889
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Vcera som nainstaloval iOS 9.1 public beta na iPad 3 a musim povedat ze je to daleko lepsie ako iOS 9.0 Beta a cely iOS 8.0…. Vykonnostou mi to pripomina iOS 7.1

    Odporucam tak urobit vsetkym co maju iOS 8-9.0

    #409938
    Jožé
    Účastník (Participant)

    Viete mi poradit ako stiahnut a nainstalovat ios 9.1 ? mam 9.0 ale vobec mi ju nezobrazuje na telefone ani ked je Iphonis pripojeny na Macbooku v itunes.

    #409939
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    https://imzdl.com/ios.html Vyber svoj model, stiahni, a v iTunes potom zmackni alt(option) alebo na windowse tusim shift(? neviem nemam win) a klikni na Update a vyber ipsw ktory si stiahol. Boom. :-)

    Ja som nahodil rano, a veru je to este sviznejsie ako 9.0. Som prijemne sokovany! (ip5)

    #409940
    Jožé
    Účastník (Participant)

    lordsoft, Dakujem ! :)

    #409942
    martinjuran
    Účastník (Participant)

    Potvrdzujem – šupol som to manželke na iP5 – a telefón normálne ožil. Skvelé.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 150 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.