iOS 9

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 9

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 150 )
  • Autor
    Príspevky
  • #407421
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Tiež som nahodil iOS 9, multitasking na iPad Air 2 je super, neseká.

    #407422
    JFK.
    Účastník (Participant)

    @Jozef:
    Ja len že kludne si môžeš nahodiť El Capitana, vydali aj supplemental update hneď deň po release čo riešil problém s crashmi 32-bitových starších appiek.

    ešte ani raz mi nič necrashlo, myslím, že je to stabilnejšie ako Yosemite final build :D


    @Luk
    áš
    mám sa hecnúť a nahodiť to na svoj primárny iphone? :O
    DÁ SA SPRAVIŤ DOWNGRADE NEJAK JEDNODUCHO POTOM KEBY BOL PROBLEM? :D (je mi jasné, že Apple ešte podpisuje 8.4) ale či tam netreba meniť tie profily a tak.

    @ALL

    Vie mi niekto reálne porovnať výdrž baterky iOS 8.4 vs 9.0 public beta? (( hlavne iPhone 6 ))

    #407458
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tak sa každý na mňa vykašlal, ale nahodil som si to aj tak :D

    môj REVIEW:
    iOS 9 na betu celkom slušné, ale nie je tam nič, čo by ma nadchlo, ani rýchlosti animácií ako spomínal Jozef, vždy keď otvorím kalkulačku a začnem ťukať čísla (123…), registruje to až 2ku…, možno je celý systém trošku svižnejší a responzívnejší, ale to je tak 5% … v tomto sa to na El Capitan neťahá.
    BUGS:
    ~proactive asistent mi neukazuje absolútne nič, a ak niečo tak len posledné kontakty… (TOTALNY FAIL)
    IMG_7707.PNG
    ~občas bádať grafický glitch, hlavne horná lišta http://cl.ly/image/1k2Q3e2C1E2R , http://cl.ly/image/05152m2K3y2p
    ~Photos pri načítavaní starších Cloud fotiek občas zasekne/crashne
    ~nefunguje AirDrop s Macom (OS X 10.11) vôbec !!
    ~nefunguje fotenie VOLUME UP tlačidlom vôbec !!
    ~ikona baterky v nastaveniach je hranatá :D http://cl.ly/image/1b412p180w45
    ~dnes mi nahralo video bez zvuku :D
    ~battery usage nechcelo zozačiatku vôbec načítať
    ~baterka celkovo trochu horšie ako 8.4 zatiaľ mám dojem
    ~Beats1 sa nedá spustiť z úvodného veľkého obrazku po odklinutí Music > Radio (chýba tam button “Listen Now”)
    IMG_7705.PNG
    ~občas pri strate Wi-Fi signálu, nefungujú LTE dáta, treba vypnúť/zapnúť mobilné dáta v nastaveniach
    ~FeedBack asistent je nudný a nechce sa mi to hlásiť cez neho :D

    Low Power mode a Notes som neskúšal nejako,
    no zatiaľ pozitívum vidím len v :
    ~Siri (tá je super rýchla, aj UI nové sa mi páči)
    ~Passbook sa zmenil na Wallet, a dajú sa tam pridať ľubovolné kódy fotením
    ~Photos zmenené UI a KONEČNE oddelené Screenshots +Selfies of fotiek
    ~Maps (aspoň sa snažia to vylepšiť, Transit v Londýne vyzerá dobre) http://cl.ly/image/1e3j370w2l14

    #407459
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Dal som vyhladat cez mapy v iOS (prostredníctvom Siri) moju aktuálnu polohu a ukázalo mi, že sa nachádzam 250 metrov od mojej súčasnej polohy :-)

    #407460
    Gren093
    Účastník (Participant)

    JFK: fotit cez volume up uz ani nepojde lebo to odstranili.

    Odporucam low power mode a iCloud drive vyskusat, zatial pre mna najvacsie vylepsenia.

    #407463
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Gren:
    Cannot Use Volume Button to Take Photo

    If you rely on the volume button to take photos on your iPhone, this is not working in the iOS 9 public beta. This is a known issue and one that Apple is likely to fix with a new iOS 9 beta in the next few weeks.

    For now the only option is to wait for the next beta. While this is not an instant fix, you should soon be able to upgrade and resolve this issue.

    #407467
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    No po vasich odporucaniach som na air mid 2013 nahodil el capitana a dal som si do treniek z toho jak to masti. 10.10.4 mi furt sekal, bolo to velmi zle. Ale toto mi zatial ide spickovo, a to je to este len beta. Vyzera to velmi dobre!

    #407468
    majdy
    Účastník (Participant)

    JFK: super zhrnutie, ale ku*** nahlás to cez feedback! :D

    BTW: horná lišta v music je OK. To nieje chyba, jednoducho ten album má rám a podobnú farbu ako samotná horná lišta, čiže to blbo vyznelo ale to je možno jeden album z 1000 ak sa nemýlim.

    #407470
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Majdy:
    Kvôli tebe som to tam teraz všetko naházdzal…
    NAHLÁSENÉ!

    #407471
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    kedze to tu zije viac ako na El Capitan threade, tak hodim daco z oboch (iPhone 5S, iPad Air)

    1.) Camera niekedy zamrzne pri starte z Lock screen.
    2.) System mi dnes zamrzol natvrdo, cierna obrazovka
    3.) Po instalacii a vyzve o zadani Apple ID (po preklikani cez Hello obr.) nejde ani opakovane sa prihlasit na iCloud, treba zrusit a zadat manualne v Settings

    Zatial iOS 9 spokojnost vseobecne.

    OS X El Capitan:
    1.) Nefunguje TotalTerminal, GlimmerBlocker po reinstalovani (ale to vzdy)
    2.) Node.js, Gulp aj node-libsass funguju ako obvykle no problem
    3.) Sublime Text 3 fici, Sequel Pro, Yummpy FTP ficia, pre mna kriticke pre pracu
    4.) MAMP fici

    EyeTV fici ako aj dalsie veci (vmware, movist atd.)

    Safari s novym jadrom ale KONECNE podporuje drvivu vacsinu CSS3 properties bez vendor prefixov (flexbox, transformation, transition, animation, filter, bacgkround-blend-mode ai.).

    Yippee ki-yay, motherfucker! Kurna, ale ze mi tie „len s novym OS, nijak inak“ updaty Safari zacinaju pripominat Internet Exploder :(

    #407574
    Viliam Kanovits
    Účastník (Participant)

    bateria je na tom myslim ze o 30% lepsie
    fotak mrzne aj mne
    system mi zamrzol uz viackrat
    ten mod setrenia baterie je tiez dobry a iCloud drive je super, ak to bude doladene, zbohom dropbox…

    #407575
    dojcak.m123
    Účastník (Participant)

    chalani prosim Vas nemohli by ste pozret moju otazku v ohlade icloud-u? diky moc lebo mam iphone chvilu a nejako na to neviem prist

    #407594
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Takže moje postrehy:

    – nPlayer: nefunguje pridanie videa cez “Open with…”, opačným smerom to ide
    – Hearts Gold (kartová hra): občas začne byť veľmi pomalá, pomôže len hard reset iPadu
    – Prší (kartová hra): hra sa načítava, načítava, načítava a nakoniec padne
    – Snapstats (widget): prestal mi fungovať, ukazuje v Notifikačnom centre veľké nič

    #407595
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Dalsi bug: v Safari na iOS 9 mi nejde autofill, hesla z keychain vidim v settings ale,chyba tlacidlo autofill.

    Znamy bug: tlacidlo hlasitosti nejde pouzit ako fotospust (apple o tomto bugu vie).

    Lukas, ta hra “Prsi” je nejaka pissing chutofka? ;)

    #407599
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Prší je obdoba farára/faraóna

    #407606
    Viliam Kanovits
    Účastník (Participant)

    Jeden postreh maly je, ze v emoji pribudla slovak flag

    #407608
    Rychlik
    Účastník (Participant)

    Autofil mi na iOS9 IPhone 5C ide bezproblemu, na iPade Mini Retina neukáže tlačidlo. BUG nahlásený pod #907581

    #407692
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Vysla iOS 9 Developer Beta 4, nie je ju ale mozne zatial nahodit na Public Beta 2. ALE, na US fore som nasiel jeden dobry trik:

    Ak v Settings > General > Profiles zmazete profil pre iOS 9 Public beta a restartnete iOS device, budete moct nahodit update na Beta 4.

    Overene, fici.

    #407705
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    Jop, Public Beta 2, aj el capitan, aj ios je dostupna ako OTA.

    #407707
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    aké zmeny sú v Public Beta 2 (iOS)?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 150 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.