iOS 5 na 3G

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 48 )
  • Autor
    Príspevky
  • #295949
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Pocuvaj Achnaton, ked nieco NEEXISTUJE pre dane zariadenie, logicky to NIE JE MOZNE rozbehat. Ak pre Windows neexistuje Aperture, tak pod Windows asi nainstalovat nepojde.

    Kedze neexistuje morska panna ani vila rusalka, nebudem vraviet, ze som s nimi tr tkal vcera v noci do trojky. Nebudem tvrdit, ze som stretol boha a bol s nim na pive. Alebo ze sme so siedmymi trpaslikmi vytahovali zapadnute auto.

    Ak by som to tvrdil, asi by ma brali ako vtipalka. Ak by som to opakovane myslel vazne, skoncim v ustave. Jasne? Ked nieco NEEXISTUJE, nemozes to spraivt! 2+2 = 4, 0 = nepravda 1 = pravda.

    Uz to prosim pochop.

    #295950
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Och este dodam – tvrdit o 4.2.1 ze beha na 3G svizne je mimo. Mal som 3G a so 4.2.1 to bola nocna mora. Nieto este multitasking, to je uplne mimo.

    Skus si vyskusat iPhone 4S alebo 4ku aby si videl co je sviznost a multitasking. Potom prid porozpravat.

    #295959
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    podla mna by uplne stacilo pouzivat aj iP 3G s iOS3 a po nejakom mesiaci prejst na iOS4. A uvidis ze to NIEJE svizne. Uz samotna iOS4 bola hodne okresana aby vobec mohla ako tak bezat na iP 3G. Keby vobec bolo technicky mozne rozbehat iOS5 na 3G, myslis ze na 3G budes mat neiktore z novych funkcii ? Maximalne tak mozno integraciu s twitterom a to je asi tak vsetko.
    Cize inak povedane, aj keby nejakym zazrakom dostanes tu NEEXIASTUJUCU verziu iOS5 na iP 3G aj tak nedostanes ziadne nove funkcie a teda ju uplne zbytocne sa vobec o to snazit.

    #295993
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    A keď vám poviem že mi iOS 5 na 3G ide? Áno trochu seká s tým so počítal. Ale ide to! A vraveli ste že je to nemožné ale je to. Steve bol blánoz podla vecsiny Jozef, ale to čo bola podla viacerých nemožné sa mu podarilo. Ale nehajme tak. A predsa porovnávať rýchlosť iPhone 3G ktorý ma 128 RAM a iPhone 4S ktorý má A5 čip. TO není moc férové pre 3G. NEbojte sa ja som mal iPhone na 3.1.3 a v porovnaní s 4.2.1 sa mi veľmi až skoro vôbec nestane že mi sekne. Asi 4 krát odvtedy čo ho mám mi sekol a aj to na 3 sekundy. Tak neviem čo nie je nemožné. Nebudem sa tu s vami hádať v tejto téme lebo vidím že to nemá význam, že si stojíte za svojím. Ale ďakujem vám za účasť v mojej téme. A ešte Jozef odpovieš mi teda prečo Apple ponúka iOS 4.2.1 na 3G v iTunes Keď to podľa všetkých seká? Díky

    #295995
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    iOS 5 nemas, ako uz bolo spomenute, je to len iOS 4 s jailbreak aplikaciami. Nie je to ozajstne iOS 5. A k tej poslednej otazke : na to, aby si ludia uvedomili, ze 3G je stary kus srotu a kupili si novy.

    EDIT : neviem, ako môzes porovnavat procesor s ram, ale ako si pisal, ty si blazon
    EDIT 2 : zi svoj vlastny zivot, nie Jobsov

    #295997
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    verzia 4.1 (okrem ineho) risila “iPhone 3G performance problems under iOS 4.0”
    verzia 4.2 (okrem ineho) riesila “Improved iPhone 3G and iPod touch 2G performance”
    takze od vydania iOS4 apple opravoval to, ze ten OS bol pomaly na 3G a nakoniec sa im to aj tak celkom nepodarilo. Ak to tebe nejakym zazrakom “asi len 4 krat seklo” tak ten telefon bud nepouzivas vobec alebo ho mas max na telefonovanie a smsky.

    A to by ma teda zaujimalo, ako sa ti podarilo dostat iOS5 na 3G – pretoze ak si tam nahral ten “whited00r” tak to (ako tu uz bolo spominane) je len poupravovany iOS4.

    #296095
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Neviem či ste sem pridávali komentáre na to aby ste ma karhali, vysmievali alebo sa povyšovali, to fakt netuším. Neviem čo máte proti mne a preťo ste na mňa taký aký ste. To nepochopím. Ale nehávám to tak. ďakujem za vašu “pomoc”. A nabudúce poprosím keby ste boli na mňa milejší. Lebo ako ma tu nechcete tak ja pôjdem bez problémov na iné fórum. prajem príjemný zvyšok večera.

    #296097
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Pytal si sa na iOS 5 na 3G. Odpovedali sme ti ze je to nemozne a aby si sa s tym nezaoberal. Kde vidis karhanie alebo povysenectvo???
    Chlape chapes ty vobec co si si nahral do iphone??? Je to stvorkovy iOS vydany spekulantmi pod nazvom iOS 5!
    Je to take tazke pochopit?
    ALe inak tvoj pristup by sa mi celkom hodil, mam jeden IP 3G na predaj, nechces ho kupit? Ja ti len dam cestne slovo ze je to iphone 4 a mozes kazdemu v skole tvrdit ako lacno si sa svojmu novemu IP4 dostal.

    #296099
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Poprosím o adminov o lock tejto témy. Je to zodpovedané a “pomohli mi”.

    #296138
    babo
    Účastník (Participant)

    len k tomu 3g, zaujimave, pred hodinou som drzal 3g s 4.2.1 a nepride mi to tragicke. ale asi ano, keby som drzal 3.1.2 alebo nieco podobne, bolo by badat pomerne vyrazne spomalenie

    #296141
    EXE
    Účastník (Participant)

    eraserv6: aký to máš iPhone na predaj?ja zhanam teraz 3gčko:D

    #296146
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @Achnaton1
    nikto sa ti nevysmieva… len sa pochval ako sa ti podarilo natiahnut iOS5 na 3G. Mozno aj dalsi ludia chcu mat na svojom 3G iOS5 a ty si toto tajomstvo stale drzis len pre seba. Navyse nam to vsetkym mozes natriet aky si ty vizionar a ako sa ti podarilo splnit svoj neuveritelny a zdanlivo neuskutocnitelny ciel…

    #296158
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Exe : Ziaden, to bolo myslene ironicky

    #296218
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    @sleepwalk 3r, nehovorím o vysmievaní, ale o inej forme povyšovania sa.Má to význam ďalej rozoberať? Podľa mňa nie. Našiel som plne hacknutý ios 5 pre 3G od yellowsn0w aspoň tak sa to volalo je to hacknutý iOS od Whited00r a BigBoss, to treba trochu googliť.Cez PC sa do inštalovať nedá, podla toho co tam bolo písané nebádam prečo, a má to asi cez 700 Mb pre stiahnutie. Ale ďakujem že si sa ma zastal sleepwalk 3r.

    #296221
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    @ EXE, aká je tvoja cenová predstava? mám 3G 8GB v dobrom stave, krabica je ale sluchatka nie. Ak si z BA a cena by sa pohybovala oklo 120 € tak by sa aj dalo. Len mu už trochu home je menej citlivý.

    #299170
    poper
    Účastník (Participant)
    #299185
    ipodkapo
    Účastník (Participant)

    Jooj vy … Take ze youtube 22. Stor. Pre vas ne ? id na youtube a tam si to hladaj ako iOS 5 on ipod touch 2G – ma rovnaku ram ako ip3G a procesor trochu pomalsi ale ios 5 tam ide de… Zato ze mate ipody 4 si myslite ze 2g su … Ta co sa mam posrat ty chudak

    #299186
    ipodkapo
    Účastník (Participant)

    Tym chudakom myslim tych co si myslia ze na ip3G nejde ios5

    #299188
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    ipodkapo: najprv sa nauc spravat slusne, pubertiak.

    A dalej, NIE, iOS 5 SKUTOCNE na iPhone 3G NEJDE.

    Ak si to myslis, DOKAZ. Oficialny, Applom vydany iOS 5, skutocny iOS 5, nie iOS 4 s jailbreakom, co sa tvari ako iOS 5.

    Dokaz to. Inak tvoje plky maju rovnaku vahu ako kydy ozrateho farara o neposkrvnenom pocati.

    #299189
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ved on tam ani nejde :) Je to iba iOS 3 a tim whited00r encryptoval ramdisk z iOS 3 IPSW (nic tazke), pridal tam utility “z Cydie”, zbalil a distribuje ako “iOS 5”. iPhone 2g, 3g a iPod Touch 1g a 2g maju iny procesor ako zariadenia ktore podporuju iOS 5. Je to ina architektura a niejaki hackeri to urcite nemaju ako preportovat pre starsie zariadenia, uz to konecne pochopte.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 48 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.