iOS 5 na 3G

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 41 až 48 (z celkového počtu 48 )
  • Autor
    Príspevky
  • #299197
    Anonymný
    Neaktívny

    ak to tu niekto pisal ta ksa ospravedlnujem … ale na iPhone 3g jedina whited00r-5 …. a to radšej mať tamagochi ako iPhone s týmto :D :D :D :D :D :D :D :D :D

    #300165
    mau
    Účastník (Participant)

    Pekny vecer.
    Sice to priamo nie je ohladne tejto temy, ale bolo zbytocne zakladat novu.
    Vopred upozornim ze som Apple lama. :D
    Jedna sa o to, ze kupil som asi pred pol rokom 3GS. Pouzivany.
    Predavajuci mi toho vysvetlil dost, no co to som pozabudal.
    Vravel ze fon je z ameriky ci odkial… Ze ho komplikovanejsie odomkol.
    Vravel ze je tam “iOS” pre iPod…?? Nieco take vravel.
    Mobil ma spraveny JB. No nejde mi GPS. To som cital ze je problem pri odomknuti ci JB.
    No spominal ze treba pozerat forum a mozno sa to bude dat spravit.
    Takze ako je to vlastne s mojim mobilom? Da sa nejako vylepsit novsim iOS?
    To asi ano, ale bojim sa toho uzamknutia. Aj citam fora, ale stracam sa v pojmoch ktore mi nic nevravia a tym je to pre mna komplikovane. Ak by sa nasla osobka ktora by mi venoval par minut, trebars aj Skype, bol by som velmi vdacny. Pri iPhone urcite ostanem do buducna aj s novym modelom.
    Nejak info co mi vypisuje fon…

    Device Type iPhone 3GS
    iOS Version 4.3.3 (8J2)
    iOS Last Restore Time 2011/08/26 13:57:36

    Hardware Information:
    Hardware Model Number MC131-BZ/A
    WIFI MAC Address 00-26-b0-a1-94-c1
    Bluetooth MAC Address 00-26-b0-a1-94-c0
    Firmware Version iBoot-1072.61
    Baseband Version 06.15.00
    Baseband Boot Loader 6.4_M3S2

    Este raz dakujem.

    #300166
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Baseband Version 06.15.00 -> Odomkol ho iPad basebandom a tým nefunguje GPS a fungovať ani NEBUDE. Treba si robiť custom firmware-y,, normálny firmware nenainštaluješ…

    #300167
    iTuxx
    Moderátor

    v tvojom pripade je najdolezitejsia tato polozka:

    Baseband Version 06.15.00

    Hovori tolko, ze tvoj iPhone obsahuje verziu modemu z iPadu. Vzhladom k tomu ze je to verzia, ktora nema v iPhone co robit, sposobila ze ti nefunguje GPS.
    Ak si kladies otazku ci je mozne to nejak vratit, alebo zmenit, odpoved je: Nie (maximalne hardwarovou vymenou chipu na doske). Neviem za aku cenu si ten telefon kupil, ale v kazdom pripade sa jedna o znehodnoteny kus.
    Novy originalny iOS do neho uz nahrat nepojde. Da sa to iba pomocou upraveneho. Zaroven ale treba znovu spravit odblok aby ti isla SIM karta.

    #300172
    mau
    Účastník (Participant)

    Ufff… Dakujem za objasnenie.
    Kupil som ho s upozornenim ze GPS mi nepojde pokym nebude nejaka novsia verzia niecoho co najdem niekde.
    Inak som s fungovanim spokojny, vsetko funguje bez problemov. Predavajucemu nic nezazlievam.
    Takze teda ani iOS neokusim asi…
    Custom firmware mi co pomoze?
    Chip urcite menit nebudem… To ho musel menit predosli majitel ked tam dal verziu z iPadu?

    #300173
    Andreso
    Účastník (Participant)

    iPad BB sa inštaluje, nemení sa. Výmena BB chipu stojí pekné peniaze a podľa mňa to nie je dobrá investícia.
    Custom firmware ti umožní iOS nainštalovať. Aktuálne sa dá spraviť custom firmware iOS5.0.1 s untethered jailbreak(pozri sn0wbreeze).

    #300175
    mau
    Účastník (Participant)

    a nebudem mat problem s odomknutim?
    Aky bol vlastne dovod ze tam dal Baseband z iPadu?

    #300177
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    S odomknutim problem nebudes mat, iba stiahnes sn0wbreeze, stiahnes originalny iOS, spustis sn0wbreeze, otvoris v nom originalny iOS, sn0wbreeze ti ho prerobi na taky, ktory ma v sebe iPad baseband a cezen restornes. Po restore otvoris Cydiu a nainstalujes ultrasn0w. Toto vsetko ti pomôze len to, ze budes mat aktualnu verziu operacneho systemu, ktory prinasa oproti starsiemu vela vylepseni. iPad baseband tam dal preto, aby iPhone mohol odblokovat.

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 41 až 48 (z celkového počtu 48 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.