iOS 5 na 3G

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 48 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82947
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Zdravím, viem že je to smiešne no i tak sa chcem opýtať či by sa dalo upgradovať iPhone 3G na iOS 5 . na 4 mi bez problémov šlape a tak nad tým uvažujem je tam nejaké percento že sa to podarí. A pri upgrade na iOS 5 sú aké riziká? Čo sa môže pokaziť?

    #295902
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ako citam posledne dni tvoje prispevky, ty si nedas povedat. Uz 4.2.1 je pre IP 3G viac ako dost. A ty chces upgradovat na iOS 5 aj ked to nie je vobec mozne?
    Ak chces iOS 5 tak predaj svoj 3G a kup si minimalne 3GS.

    #295905
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Nie nedám si povedať. Bohužiaľ som iba študent SŠ takže som rád že som si vôbec kúpil 3G. A hladám všetky alternatívy, a keď mi na všetky moje témy odpovedá ten istý človek(nič proti nemu) tak ma zaujmá názor väčšiny a môžno sa nájde človek ktorí mi poradí. Nemusí to byť upgrade, možno mi poradí inak ako mne to bude vyhovovať. To že mám napísané iOS 5 na 3G neznamená že mi musia ľudia odpisovať striktne na túto teému. Ide mi o to aby mi poradili vo viacerých smeroch.

    #295907
    poper
    Účastník (Participant)

    oficialne nejde

    whited00r 5

    #295908
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Aha ďakujem. A neoficialne mi viete poradiť? Či nemáte skúsenosť?

    #295909
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Takze velmi strucne a jednoznacne. Iphone 3G nema podporu na iOS 5 teda nie je pre 3G ani vydany! V tvojom pripade sa pokusas dat na svoj IP3G nieco co neexistuje.
    Aj keby sa ti to nejak podarilo, bude to uplne nepouzitelne

    #295910
    poper
    Účastník (Participant)

    whitedoor 5 je neoficialne
    http://www.whited00r.com/

    #295911
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    poper Som vám veľmi vďačný a prosím vedeli by ste mi to popísať čo to asi je? :D Ja som Apple nováčik v týchto neofik veciach :)

    #295914
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    eraserv6, nechcem ťa poučovať ani nič ani urážať to v žiadnom prípade, no zopár ľudí mi hovorilo nielen tu ale aj v mojom okolí že iOS 4.2.1 s Multitaskingom bude neskutočne sekať na 3G a už som updatoval 3 3G na iOS 4.2.1 a majtelia mi nevytkli žiadne sekanie ani iné problémy. Takže neviem, a rozmášlam o tom čo mi navrhol proper downgrade na 3.1.3 a potom whited00r na 5.0.1. Ale aj tak ďakujem za tvoju ochotu eraserv6.

    #295915
    poper
    Účastník (Participant)

    odkial mas telefon (je locknuty, potrebujes unlock?), akeho mas operatora?
    mas tam vela dat (suhlasis s vycistenim telefonu)?

    #295916
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    telefon je kupeny na bazari, ma cca rok, je breaknuty aj free na vsetky siete, operator je telekom ale aj o2 a mam tam celkom dost dat…ale myslym ze vsetky su zalohovane v mojom iTunes a sharenut ne dalsich kompoch doma…prečo sa pýtaš?

    #295918
    poper
    Účastník (Participant)

    tak predsalen sa vyznas
    odporucaju neobnovovat zo zalohy
    co po downgrade asi ani neurobis

    stiahni 3.1.3 restoruj
    http://www.multiupload.com/KK54WO1IC0
    stiahni WD5 a restoruj znova
    http://www.multiupload.com/J447SAVAIU

    #295919
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    to bol test ci som fanusik apple? :D alebo ci sa vyznam? :D ok skusim a poviem co to spravi….dufam ze mi to nezrusi iPhone :D

    #295930
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Whitedoor nema s iOS 5 nic spolocne. Je to stary iOS s jailbreak utilitami, ktore zaseru pomaly 3G este viac.

    A nevrav, ze multitask ide na 3G v pohode. To je pri 128 MB RAM, z ktorej ostane tak 15 MB volnej velmi odvazne tvrdenie.

    Co sa iOS 5 pre 3G tyka – JE NEMOZNE HO TAM DAT. 3G ma iny procesor inu architekturu a nikdy pren iOS 5 vydany nebol. Daj si uz povedat.

    Opakujeme to tu uz jak tupcovi (si tupec?) – nic take ako iOS 5 pre 3G neexistuje a nikdy tam nebude! Naco chces rvat nieco na archaicky HW, ked to je nemozne?! Aj Windows 7 myslis rozbehas na 486 alebo co?

    #295934
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    No daj potom vediet ako to dopadlo a ci je to pouzitelne… tiez by ma to celkom zaujimalo. Hlavny dovod preco som presiel z iPhone 3G na 3GS bol ten, ze sa mi nechcelo cakat 2 minuty kym sa to 3G restartuje, cca 10 sekund kym sa otvoria smsky a pouzitie aplikacie Viber uz ani nehovorim. To som tam mal iOS 4.2.1. Fakt si to neviem predstavit s iOS 5.

    Na druhej strane, nemam vobec pocit, ze by sa moj 3gs s iOS 5 nejako viacej trapil ako s iOS 4.2.1, cize aj to 3gecko zrejme moze s iOS 5 bojovat rovnako hrdinsky ako s iOS 4.2.1

    #295937
    poper
    Účastník (Participant)

    pisu ze tam je multitask prisposobeny zariadeniam s malou pamatou
    aj mna to zaujima

    OT: win 7 ida na pentium 2

    #295938
    babo
    Účastník (Participant)

    poper: este ho podporuj. whitedoor nema naozaj s iOS 5 nic spolocne, je to len jailbrake, ktory pridava par aplikacii a funkcnosti ktore vyzeraju ako iOS 5.
    videl som ho bezat nedavno, je to slabota, zo zaciatku to chodilo obstojnre po mesiaci priserne.. original 4.2.1 na reinstalovany 3g cez DFU a vsetko nainstalovane odznovu sa to proste nechyta.

    multitasking tam nie je ziaden multitasking, opat tak len vyzera. prakticky po kazdom prepmuti nastane load aplikacie nanovo a nespusti sa o nic rychlejsie, ako keby multitasking nebol vobec

    #295945
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Nie tupec niesom, veď si pozri ako sám hovorí Steve Jobs : “Stay hungry, stay foolish.” Stanford University 2005 Mna s prepacenim nezaujma ze ci to podla pár ludi nie je mozne, ja som sa pytal ci nieco nepoznaju ako program hack alebo tak.Ale aj tak dakujem za rady a vysvetlenie preco to asi nepojde. Stretol som sa tu s tým že mi hovorili ze 3G neutiahne 4.2.1 a Jozef Remen ak by si bol taký láskavý tak mi prosím vysvetli ze ako je mozne ze 4.2.1 3G neutiahne ked ho apple na iTunes ponuka pre 3G.Ked mas iOS 3 na iphone 3G tak preco po pripojeni sa ta iTunes spyta ze ci nahodou nechces update na 4.2.1?Neviem ako ostatný no ja s tym ako pracuje 3G na iOS 4.2.1 Velmi spokojny. To ci to nemam spravit to vam dakujem ze nechcete aby mi moj iDevice padol. To som vám vďačný. To naozaj. No ja nepotrebujem karhanie o tom že to tam jednoducho nepojde to neôže. Aj Stevemu hovorili že je blázon keď chcel vidieť Mac na každom stole, telefón v každej ruke, sluchátko v každom uchu. Vysmiali ho, a dnes je to ako? Myslím že to má niečo do seba.

    #295946
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Mac na kazdom stole nie je ani zdaleka. Priatelu ty ignorujes uplne zakladny fakt a to ten ze iOS 5 na 3G dat nie je proste mozne.
    Jozef ti netvrdil ze 4.2.1 3G neutiahne ale ze sam ten system uz nebezi tak svizne ako iOS 3.
    Ja mam taky pocit ze ty si asi nikdy nedrzal v ruke IP 4 ked mozes tvrdit ze ti 3G na stvorkovom softe ide velmi svizne a si s nim spokojny.
    No ale ked sa nedas odbit tak kludne pokracuj dalej v tom nezmysle:-)

    #295947
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    @Achnaton
    Steve veril v odvazne veci, ale iba v take, o ktorych vedel, ze sa DAJU SPLNIT.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 48 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.