iOS 5.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 75 )
  • Autor
    Príspevky
  • #306008
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Mne sa zdá vydrž rovnaká…

    @odklizec

    -ber to tak, že to máme všetci na 4S takú výdrž, nikto tu nemá iPhone bez nabitia viac ako 2 dni… ja osobne nabíjam každú noc, takže tak no… (btw: tiež by som bol radšej aby bola tá vydrž lepšia, ale nič nanarobíme)

    a je to fakt, stačí čítať dlhšie CNN, iBooks alebo Safari alebo čokoľvek a baterka ide dosť prudko dole..

    #306009
    Mito
    Účastník (Participant)

    burko aj ja som bol na tom podobne, že som musel večer nabíjať, teraz mám
    Usage 4 Hours, 5 minutes
    Standby: 1 Day, 22 Hours
    a batérie ešte 22 percent, a to mám takmer po celú dobu WiFi zapnuté,

    #306016
    odklizec
    Účastník (Participant)

    JFK, prave to je mi divne, ze ta baterka tak mizne i pri sprostem cteni? Kdybych 7-8 hodin browsowal na wifi, nereknu ani slovo. Ale aby mi pri cteni zmizlo 1% kazdych 5-6 minut, pri snizenem podsviceni pod polovinou, to je docela smutne.

    Mi to prijde, jako by procak jel zbytecne celou dobu na plny plyn? Protoze na manzelkine 4ke, pri stejne cinnosti, baterka mizne viditelne pomaleji. A co je pro mne nejvetsi zklamani, ze mi 4sko vydrzi zhruba stejne, jako mi vydrzi 3 roky stare 3gecko s jeho vycucanou baterkou. To je docela bida rekl bych? Ano, 4s ma lepsi procak, lcd, rychlejsi wifi a kdo vi co jeste, ale taky ma vetsi baterku a novejsi technologie.

    #306033
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Odklizec, som úplne s tebou…mám pocit, že tá A5 ide zbytočne na plný plyn :-(…

    #306038
    Flexo
    Účastník (Participant)

    Mne sa výrazne výdrž baterky predĺžil predtý tak jeden deň a kaput teraz pohodička:-)

    #306049
    iTuxx
    Moderátor

    flexo: ale to mas Nokiu 3310, to je ine :-D

    #306052
    burko1
    Účastník (Participant)

    Tak teda ako? Niektorí hovoria ze sa nic s vydrzou baterky nestalo a druhí ze sa to zlepsilo. A potom bud mudry.

    #306057
    Mito
    Účastník (Participant)

    burko1, mne na mojom iPhone 4S sa viditelne polepšila výdrž batérie, tvrdím si povedať,že tak o 30 percent minimálne.

    #306058
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Podle mne je to cele placebo efekt ;) Vzdycky kdyz vyjde nejajky novy update (a ne jen pro apple zarizeni), vzdycky se najde skupina lidi, kteri najednou maji zarizeni rychlejsi, mene pada nebo baterka najednou zazracne drzi. Pripadne naopak, zarizeni se zpomali, zacne padat vic, baterka nic nevydrzi.

    Ja mam pomerne stejny vzorec pouzivani telefonu a v podstate i stejne apps porad dokola. Pred updatem jsem mel cca 7h usage a 1 den a neco vydrze, po update cca 7h usage, den a neco vydrze. V tom je vzdy min 2x6h airplane. Podle mne se zaden zazrak nekona.

    #306061
    JFK.
    Účastník (Participant)

    odklizec, ja ťa žeriem :D už len vidím post od teba, viem, že buď sa zasmejem alebo mi budeš hovoriť z duše!
    -s výdržou som natom rovnako…. usage mi vydrží nejakých 6-9 hodín…

    #306067
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    v iOS 5.1. Siri nevie komunikovat pri zamknutom iP,musite ho odomknut ak mate zamok telefonu aktivny,pre mna sklamanie…:( a ten fotak na screene tiez nevyzera najlepsie,s dvojklikom to bolo lepsie…:(
    s baterkou som zlepsenie nepostrehol

    #306072
    rainmainn
    Účastník (Participant)

    mne to najprv neišlo aktualizovať písalo nejaké sračky :) ale teraz už dobre

    #306149
    marcino977
    Účastník (Participant)

    Po update na 5.1 mi klesla vydrz baterky na mojom 4S skoro o 50%… Neviem či je to len môj prípad, ale uz som ich čítal viac na nete…
    https://discussions.apple.com/thread/3484647?start=0&tstart=0
    Som z toho trochu znechuteny… Nakoľko pred tým mi batérie vydržala skoro dva dni a teraz tak 24h. Nemám to presne vystopovane. Používanie: WiFi zapnuta, telefonovanie cez bluethoot v aute, 3G atd.

    Keby sa to dá update-nut spat, tak by som neváhal aj na vzory novým funkciám!!!

    #306150
    buffon
    Účastník (Participant)

    Ja som vcera naistaloval na moje 4S 5.1 a nasledne nabil baterku na 100% a teraz po 24hodinach mam 64%, mam vypnutu wifi, bol som na internete a mal som nejake volania, takze co sa tyka baterie musim povedat, ze to je v mojom pripade dost citelne zlepsie. Cez jeden den som vydrzal malo kedy pri beznom pouzivani.

    #306228
    edimi
    Účastník (Participant)

    ako ste aktualizovali?..mne to stale nejde zaktualizovat cez itunes (mam 10.6) v macu ani aktualizovanie z telefonu, nie je to nejaky problem?… alebo je riesenim iba cakat, pripadne stiahnut aktualizaciu samostatne a instalovat cez DFU?

    #306237
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Normalne OTA. Jeste ten samy den, kdy to vyslo. Mas JB? Mas windows a hral sis s tinyumbrella? Tak mas beztak prepsany hosts soubor.

    #306240
    edimi
    Účastník (Participant)

    nie ziaden JB a mam maca a iphon 4S..jednoducho kliknem na aktualizaciu v itunes a asi po sto pokusoch za posledne dni ma to uz prestava bavit, stale vypisuje, ze sa pripaja na server akt.pre iphon, ale dlho sa nic nedeje…, a aktual.cez iphon vypisuje, ze akt.soft.zlyhala, pocas stahovania doslo k chybe, a nic viac… preto rozmyslam ci nemam nieco v nastaveniach zablokovane ci nieco take…

    #306241
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    edimi: este jedna drobnost , ak mas bateriu menej ako 50 percent, musis iPhone pri OTA aktualizacii pripojit na nabijacku…nemas nahodou tento problem?

    #306246
    JFK.
    Účastník (Participant)

    prečo ho to neupdatneš priamo z iPhone cez Software Update?

    #306253
    igino
    Účastník (Participant)

    iPhone 4: hlasim ovela lepsiu odozvu systemu, povedzme vo vsetkom. nabeh aplikacii, odozva pri listovani v zozname mien, mailov, sprav a pod. pred tym sa mi napr. spustil zoznam a kym reagoval na pohyb prstom, tak to trvalo obcas az sekundu-dve. najviac to bolo vidno pri zapinani Wifi. predtym som vosiel do nastaveni, klikol na Wifi a telefon odmietol reagovat po dobu 3-5 sekund a az potom vosiel do zoznamu wifi sieti. teraz je to ihned. parada. coverflow a ine veci co tu spominaju ostatni, zrychlili svoj beh tiez. slabsiu vydrz baterie nergistrujem, skor si dovolim tvrdit opak.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 75 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.