iOS 5.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 75 )
  • Autor
    Príspevky
  • #305798
    Bugaboo
    Účastník (Participant)

    Ale predsa som niečo našiel čo extrémne poteší :)
    Iphone 3GS – Cover Flow v hudbe ide dokonalo hladko, vždy predtým to sekalo a nedalo sa to vôbec používať. A ja som si myslel, že to ten chudák starý nemá výkon na také veci a predsa má :).
    Ten deduško je každým updatom svižnejší a použiteľnejší.

    #305799
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Skoda ze vic nevyuzili ten slider na lock screene. Nahoru to mohlo otvirat fotak, dolu kameru (nebo naopak) a na klik by to eventualne rovnou sejmulo fotku, aniz by se cekalo na otevreni nahledu.

    #305803
    Matt21
    Účastník (Participant)

    Mna najviac potesilo nove pozadie pre iPad :D

    #305807
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Neukamenujte ma za tuto otazku, ale asi by som nemal robit update z 5.0.1 na 5.1 ak mam jailbreak a chcem aby ostal funkcny… Ci?

    #305811
    Rasti
    Účastník (Participant)

    Urcite by si to nemal robit ked chces mat jailbreak. Ved je to upraveny soft… Mas pocit ze 5.1 je upravena pre jailbreak, ked bola vcera vypustena ???

    #305812
    Roro
    Účastník (Participant)

    drevoplech spravil si velku chybu…je to na zvazenie ci te benefity stoja za to ak sa to da nazvat benefitmi pri softe 5.1….ja isto nedam vyssi kym nebude plnohodnotny JB…s 5.0.1 som velmi spokojny…

    #305815
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    My co mame 4S, som zvedavy na vydrz baterie, zatial mam dojem, ze drzi fajn.
    Po aktualizacii 60% cca o 22:00
    Teraz 48%
    Pouzivanie, pomerne intenzivne od rana.
    Za noc mi klesla baterka o 1%

    #305816
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Roro: Ja som to este neurobil, len som sa chcel uistit z 99% na 100%, ze to nemam robit. Tiez nemam nejake vyhrady voci 5.0.1. Baterka mi drzi celkom v pohode na IP4. Jedine co ma stve, je mazanie fotiek z Photo Streamu. A to ma tiez zacalo stvat az vcera ked som cital tuto diskusiu a zistil som, ze to nefunguje. Inak mi ani nenapadlo tie fotky mazat :)

    #305819
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Mazani fotek ze stremu je fajn, ale co videa? Vec se ma tak, ze mi iP pise, ze mi photo stream zabira 1.3GB. Jenze ja tam mam slabych 70 fotek! A v photo streamu vidim prave jen ty fotky, ale ne videa. Takze bud jsou ty fotky hovadsky velke, nebo se tam nahrava i video, ktere se ovsem neda nijak vymazat? S nahravanim videa do streamu jako takovym nemam problem, jen bych chtel mit moznost vybrana videa odstranit, tak jako je mazu v iP. Ne vsechny k necemu jsou a nepovedene mazu.

    Dneska udelam pokus. Komplet resetnu photo stream a necham zesynchronizovat. Pokud mam pravdu, a videa se skutecne do photo stremau nahravaji, tak by se mi mel vyrazne zmensit photo stream o vsechny videa, ktere jsem drive lokalne smazal.

    #305822
    krankenwagen
    Účastník (Participant)

    Mna okrem toho konecne funkcneho Cover Flowu potesila najma skutocnost, ze pri kazdom otvoreni Safari mi konecne neponukne na vyber zalozky alebo historiu navstivenych stranok, co bolo dost otravne.. :)

    #305850
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 krankenwagen – fakt, neponuka to tie blbe zalozky – super :-)

    #305877
    Mito
    Účastník (Participant)

    Čo som si všimol, tak iPhone 4S s 5.1 čo som mal len tak položený (občas len mail skontroľoval) tak za 4hod standby a 15min aktívnej práce mi ukzauje stále 100 percent, čo ma poriadne prekvapilo no po tom, čo som zapol Wifi a občas zahral Jenga (btw: je teraz zadarmo) a surfoval net tak mi po 2 až 3 hod ukazovalo len 72 percent. No nabíjal som iPhone aj cez počítač, tak skúsim čisto nabiť z klasickej elektriky (:D) a dám vedieť

    Inak to stým Safari, vedel som,že je tam niečo iné no nevedel som čo :D

    #305888
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Dnes som ho odpojil z nabijacky, pred nabijanim mala bateria 1%.
    Uvidime ci sa vydrz zlepsila.

    Podelim sa o skusenost :)

    #305889
    dzankou
    Účastník (Participant)

    tak toto som necakal!!!

    iphone 4S 64GB:
    odpojene od nabijania (bezne napojenom po restore…) 21:57 – 100%
    rano 6:17 – 100%

    Tak som zvedavy

    Obycajne vecer okolo 22:00 100% a rano ok 06:10 – 91%

    Ako ostatni??

    #305891
    wonderman
    Účastník (Participant)

     
    Mne sa vydrz este zhorsila .. Odpojeni od nabijacky 21 min pouzivanie 13 min 97% ..

    #305892
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Ja Vam neviem…

    Ale zda sa, ze je to lepsie…

    http://goo.gl/I0KdH

    #305896
    Mito
    Účastník (Participant)

    Standby: 21Hours, 6Minutes
    Usage: 2 Hours, 59Minutes
    A baterky 48 percent, o dosť sa to zlepšilo aj keď je to nabíjané z PC

    #305901
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Ja zaden rozdil nevidim. Dneska mi zdechnul po 32:14 standby a 7:22 usage. Z toho ale bylo min 12h v airplane. Ty casy se dost lisi podle toho, jake apps se v dobe “usage” pouzivaji. Pokud by se jen pingovaly nove maily, tak to asi vydrzi i 2 dny standby. Ale staci trochu poeditovat/vyexportovat video, pohrat si s garageband, nebo cist par hodin knizku a baterka pujde rychle do kytek. Holt dan za rychlejsi procak. Osobne s 4s baterkou nejsem moc spokojeny. A asi se pri nejake ceste kolem Apple store zastavim a pozadam o vymenu. Mam takove tusaka, ze problem bude castecne v moji baterce.

    #305986
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Pohotovostny 25 hodin
    Pouzivanie 4 h 7 min
    Baterka 54 %

    #306006
    burko1
    Účastník (Participant)

    Tak ta baterka aj mna zaujma. Aby som vedel ci to ma vyznam updatovat. Momentalne na iOS 5.0.1 vydrzi den. Vecer nabijem a na druhy den vecer mam tak 10%. Na 4 to vydrzalo myslim dvojnasobok ako teraz na 4S.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 75 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.