iOS 5.1

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 75 )
  • Autor
    Príspevky
  • #306325
    edimi
    Účastník (Participant)

    vdaka za ochotu pomoct, no stale nic, skusam aktualizovat cez fon napojeny ci uz na mac alebo siet stale nic, skusam cez itunes pripojeny na mac tiez nic…tak neviem, asi sa obratim na nich priamo aj ked moja angl. very biedna, no cez goog translate snad nieco zistim…dik :)

    #306334
    BoroMedico
    Účastník (Participant)

    Tam je problém s internetom, niečo s DNS, viacerí s tým mali problém, ja som dal zdielať internet cez iPhone a hneď to išlo bez problémov.

    #306356
    norika77
    Účastník (Participant)

    edimi: mne to robi to iste, presne

    #306357
    norika77
    Účastník (Participant)

    ja aj zdielam internet cez iPhone a stale nic, nejde to, asi to nebude v internete…

    #306386
    Janybanany
    Účastník (Participant)

    zdravim vas niesom az taky profik ak mam JB na verzii 4.3.3(8j2) tak viem si teraz spravit 5.1???? ci ako to mam spravit ????hmmm mam iphone 3gs

    #306390
    JFK.
    Účastník (Participant)

    zasa ten JB :(( .. untethered nespravíš

    #306391
    Janybanany
    Účastník (Participant)

    cize ako to mam spravit? mam si stiahnut iny FW a potom si dat 5.1? ci ako?

    #306402
    Benne
    Účastník (Participant)

    nespravis, nie, nespravis, nijak, nedas to, neexistuje, cez nic :D

    #306407
    Janybanany
    Účastník (Participant)

    No ludia tak som asi v peeecku lebo volal som s chlapikom a hovoril ze mozem dat kludne restore a nainstalovat 5.1 len asi to nebol dobry napad lebo sa mi nedari ho aktivovat ten iphone…..

    #306437
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Tak to bude asi blokovany kusok… O aky tel sa jedna?

    #306439
    Janybanany
    Účastník (Participant)

    Jedna sa o iphone 3gs:(

    #306609
    edimi
    Účastník (Participant)

    tak sa podarilo, cez aktual. v iphone, ale preco to zrazu po cca 100 pokusoch upgradlo, neviem…

    #306994
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    iPhone 4s, po update na iOS 5.1, vydrz baterie klesla asi o 20-30%. Toto je absurdne :D nabijal som ho stale kazdy den lebo telefon velmi vela pouzivam, ale ked musim dat telefon zase po 10hod nabijat lebo baterka ma 15%, to som este nezazil…

    #307038
    Remo
    Účastník (Participant)

    po update iPhode 4S na 5.1 sa vydzr baterie znatelne zlepsila…predtym som rano vyberal z nabijacky a stavalo sa ze uz pre dorazenim domov okolo 18-19 uz umrel cestou, teraz davam na nabijacky v pohode ked idem spat okolo polnoci a este stale ma miestami cez 20%…

    #307117
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Cital som viac prispevkov kde si ludia pochvalovali zlepsenie vydrze, ale uz sa a si tym riadit nebudem. Bohuzial moja baterka drzi cca 10hid a uz musi ist pod nabijacku. Pouzivam ho vela ale to som robil aj predtym a nabijal som z noci na noc a teraz sa nedockam ani noci :)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 75 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.