Biometrické prihlásenie do iPhone 4 – otlačok prsta

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Biometrické prihlásenie do iPhone 4 – otlačok prsta

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85130
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Neviete niekto poradiť, ktorá aplikácia alebo či sa to vôbec dá aby sa prihlasovalo do iPhonu cez biometrické zosnímanie prsta.

    #307435
    howoarang
    Účastník (Participant)

    neda

    #307436
    Karol61
    Účastník (Participant)

    OK Ďakujem. A zaheslovať biometriou vybraný adresár ?
    Nechcem sťahovať bez overenia čo aplikácia funguje. Už som zopár stiahol a zbytočne zaplatil .

    #307437
    iUser
    Účastník (Participant)

    bohuzial nefunguje, IPHONE DISPLAY NIE JE SCHOPNY SKENOVAT, ani biometricky ani obycajne. mam to z apple support, raz som to riesil. vsetky aplikacie na biometriu su fake alebo na zabavu. je firma ktora sa tym zaobera, ponuka k iphonu a ipadu externe zariadenie, ktore po pripojeni k zariadeniu skenuje tvoj otlacok. dostanes sa ale maximalne do nejakej zlozky, to je tak vsetko.

    http://www.planetbiometrics.com/article-details/i/798/

    ak chces zaheslovat adresar, vyskusaj napriklad DOT LOCK PROTECTION, zabudni na biometriu.
    ak chces zaheslovat pristup k iphone > settings > general > passcode lock

    #307438
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Mas nejaku predstavu ako by to asi mohlo fungovat…… Ten displej je len dotykovy on zaznamena dotyk nema tam ziadny zabudovany scaner ani tepelne cidlo ani termo kameru…… je to len telefon….:)

    #307439
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Jak chces delat na ip4 biometrii, kdyz ip4 (ani zaden jiny) nema snimac biometrickych dat? A ne, zadne zaheslovani adresaru na iP4 neudelas. Ne bez JB a prislusne applikace. Apps v appstore toto urcite neumi, protoze Apple vyuziti api k pristupu k adresarum a praci s nima neumoznuje.

    #307440
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Ak je to tak ako píšete, že iPhone nie je schopný zoskenovať biometriu načo je v ponuke toľko aplikácií na appstore ?

    #307443
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Karol61: nebola by to prva aplikacia na App Store ktora je FAKE.

    #307444
    Lukkas
    Účastník (Participant)

    Zo srandy :) alebo + adapter ktory je vysvie v linku zobrazeny.

    #307447
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Ale mohli by spraviť sken tváre veď kameru to má. My tak máme dochádzkový systém na sken tváre :-) http://www.elektrocas.sk/eds04KT.html Videl som takú aplikáciu na appstore ale ja už tým aplikáciam všetkým neverím nakoľko som zopár stiahol a sú na … Tak radšej zisťujem aké sú skúsenosti :-)

    #307450
    odklizec
    Účastník (Participant)

    I to skenovani ksichtu pres kameru by ti to k nicemu. Protoze jak jsem psal vyse, oficialni aplikace umistne v appstore nemaji povoleny pristup/pouzivani low-level a vyhrazenych funkci iOS. Takze v appstore nenajdes alternativni lockovaci applikaci, alternativni fotak, kterym by se dal plne nahradit vestaveny fotak, web browser, ktery by se dal nastavit jako defaultni browser a tak podobne. Bez JB a spec app zadna sance ;)

    #339662
    Misiaccik
    Účastník (Participant)

    A s jb je neaka aplikacia ktora aspon ako tak funguje ako scan tavre?! Lebo s3 to ma v zakladnom softe a fungovalo to celkom pohdoe na to na co potrebujeme. I ked bracho ktory sa na mna ako tak podoba bez problemov odblokval moj telefon. Ale mne by to stacilo… Diky..

    #339664
    Serpantes
    Účastník (Participant)

    Chce to menej pozerat americke filmy a serialy, popripade pouzit vlastny mozog (ak bol v dodavke)

    #339665
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Neexistuje nic take. Ak potrebujes chranit mobil pouzi silne heslo: A blokovanie hned ked sa uspi telefon. Ak si paranoidny tak si nedavaj nic take do mobilu.

    #339728
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Serpantes neviem koľko máš rokov a aké znalosti z IT techniky. Ja pracujem s počítačmi 35 rokov len posledné 2 roky pracujem doma s OSX a iOS. Ale určite by si mohol byť podľa chovania vo veku môjho syna tak si uvedom, že drzosť spoza PC kde ťa nikto nepozná je praobyčajná úbohosť. Okrem toho táto téma bola založená veeeľmi dávno. Ďalej by si si mohol všimnúť prečo som sa na to pýtal. Ja tu mám konto na seriózne debaty a nie na tvoje stupidné odpovede :-) Vopred ti ďakujem za tvoje odpovede ale zamysli sa nad tým, že ak budú všetci takto komunikovať spoza PC a chovať sa drzo budeme tu mať o chvíľu ozaj seriózne debaty :-)

    #339749
    poper
    Účastník (Participant)

    odtlačok

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.