Aky obal na iphone 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72427
    olsany
    Účastník (Participant)

    Ahojte, chcela by som sa opytat, aky je najlepsi obal na iphone 4. Je mi ho luto vlastne davat aj do nejakeho obalu, lebo je vlastne sam o sebe krasny:)
    Dakujem

    #231492
    palinho
    Účastník (Participant)

    ja mam na svojom folie zag a s caseprogramu grifin reveal etech a som velmi spokojny s touto konbinaciou.
    puzdra v stile ponozky neuznavam pre neustale vytahovanie.

    #231502
    denton
    Účastník (Participant)

    bumper je idealny kompromis. uz mi s nim aj padol na dlazbu z pol metrovej vysky a iphonu sa nic nestalo

    #231533
    hutator
    Účastník (Participant)

    ja mam toto http://iphoneshop.sk/info/108 ako “ponozku” a som velmi spokojny, bezpecne a elegantne prevedenie

    nejakymi bumpermi a podobne si predsa nechcem pokazit krasny dizajn ktory ip4 ma, jenoducho vytiahnem a ked som hotovy tak zasuniem :D

    #231537
    Frankie
    Moderátor

    Mne osobne sa najviac pozdáva Bumber, je to podľa mňa asi to najelegantnejšie riešenie ktoré je k dispozícii :)

    #296874
    yurayko
    Účastník (Participant)

    Skvela myslienka, obal v podobe SmartCover-u pre iP4(S), samozrejme inspirovane obalom pre iPad –>

    #296876
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Pinlo slice 3. Velmi odporucam. Je priehladne a tak tenke ze telefon sa vojde do kolisky. Stoji sice cca 14€ ale v baleni je aj pred a folia. Farby krytu su rozne, ja mam priesvitne biele.

    #296878
    sorryus
    Účastník (Participant)
    #296879
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    jednoznačne toto

    BookBook for iPhone

    #296886
    mahomo
    Účastník (Participant)
    #296891
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    bumpery, puzdricka, hovadinky nezmysly. Pridavaju nehorazne hrubke a zabijaju krasny design.

    Priklanam sa k folii, vylucne na zadnu stranu. Nic viac. Kto ma gramblave ruky, ma smolu.

    #296895
    J4r0
    Účastník (Participant)

    kvalitna folia spredu aj zozadu. rozhodne ziadne kryty a ptakoviny co robia z iPhonu krabicku na mydlo!
    Treba si uzit design iPhonu takeho aky je…dizajneri a konstrukteri sa snazia usetrit kazdu desatinu milimetra a niekto tam pribije milimeter hruby silikonovy obal…nechutne!!!

    #296910
    burko1
    Účastník (Participant)

    Priklanam sa k nazoru celotelovej folie -teda aj na boky pokial ma byt uplne chraneny a dizajn neposkvrneny.

    http://www.xmobil.sk/ochranne-folie-nalepky/218-invisible-shield-full-body-maximum-folia-pre-iphone-4-4s-na-cele-telo-aj-boky.html

    #296913
    nwagner
    Účastník (Participant)

    no do invisible shield by som rozhodne NESIEL . Pozri si realne problemy s danou foliu (skusal som ju aj ja).
    napr: komplikovane nanasanie mokrou cestou (pre elektroniku velky problem , o nalepke signalizujucej zatecenie ani nehovorim), casto nepresne rozmery , folia sa obcas zvykne odlepovat a hlavne po case mnohym ZHNEDLA (nie je sa co divit – je urcena na listy vrtul). Tiez som pocul aj o neochote zarucnych servisov uznat reklamacie na zariadeniach s touto foliou . Navyse cena je dost vysoka a ked Vam v ramci reklamacii vymenia kus za kus tak … pozor to nie je len moj nazor – su toho plne fora
    som za kvalitne folie – ale o tom je uz jedna diskusia

    https://www.macblog.sk/forum/discussion/19868/2/folie-iphone-4/#Item_1

    Folia vsak chrani pred poskrabanim a nie pred nechcenym padom . Jazdil som na moto a xkrat som ocenil puzdro ala bumper ktore mi bespecne ochranilo rohy iPhonu (lebo chlieb pada na namastenu stranu a iphone pada na rohy ;o)).
    ale ako stara lezbicka ;o) ti radim aby si sla do predajne s puzdrami a do ktoreho puzdra sa zamilujes a ktore bude podla teba najlepsie slusit tvojmu milacikovi – to zober ;o)

    #296921
    J4r0
    Účastník (Participant)

    IvisibleShield som nemal prave na mysli ked som spominal kvalitnu foliu.
    Ruky prec od IvisibleShield ak mozem poradit z vlastnych skusenosti.

    #296930
    samo123
    Účastník (Participant)
    #296933
    Roro
    Účastník (Participant)

    pouzivam toto a som spoko…velmi pevne puzdro a na iphone drzi ako prilepene so super povrchovou upravou nieco ako pogumovane ale sa to neodiera…super sato drzi v ruke plus to ma prakticky stojan zabudovany v puzdre…velmi spoko…ked telefon padne tak je isto dobre chraneny…

    http://www.luxa2.com/product_design.aspx?s=29

    #296935
    J4r0
    Účastník (Participant)

    @samo123
    chyba tam folia na zadnu cast.

    ak mozem odporucit tak Artwizz ScratchStopper (balenie 3xDisplay 1xBackSide)

    #296946
    samo123
    Účastník (Participant)

    @J4r0
    už som si všimol že tam neni zadná fólia ale 2 ks prednej, ide o to že to tam nechcem lepiť mokrou formou, ako je to u artwizz, čo som pozeral tak cena je super ale či aj kvalita je na tom tak

    #296953
    mahomo
    Účastník (Participant)

    s artwizz foliami uplna spokojnost

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.